Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Leoaicele*(23)*


Recommended Posts

Daria [pup] mama si [ispita] cu ochi verzi[;)]. Azi ,multumesc lui DD ,sunt ok.Bogdi a fost dupa amiza la gradi nu a mai fost necajit ca nu a dormit si nici nervos...implicit eu mi-s bine si bine dispusa. BB2 este bine din cate stiu eu[;)],ar trebui sa ajung la gineco(in 2-3 saptamani) dar cand ma gandesc ca ma considera banca[bang],dar nu prea am de ales imi pun speranta ca voi naste cu dr acesta si ..trebuie sa decartez acum,daca oi gasi de unde.Daca nu vb unei prietene ma duc intr-un sat la munte si nasc cu moasa si sa vezi ce copil sanatos o sa am[:D]. Frumosetea ta ce face?Tu ai terminat cu una/alta dureri?
Blogul lui [url="http://bogdan-andrei.blogspot.com/"]Bogdan-Andrei [/url] [url="http://bd.lilypie.com/2fxOp3/.png"]Varsta lui BB2[/url] Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul! [ruga]Doamne ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

hello! Daria , [pup] merci mult o sa merg maine la ziare sa ma uit dupa revista. Eu oricum am gasit azi in piata la mama niste inele si i-am luat deja 2 (unu de plastic si unu de metal foarte frumoase si am mai luat si o bratara din plastic cu niste inele colorate pe ea...intelegeti voi ) Annie , off ce rau i-mi pare ca nu e totul bine la voi acolo [pup] sa treci cu bine peste necazuri Dany , ce faci, cum e la sotul tau la munca, ii place? Gaby , ce bine ca aveti multe desene si filmulete in limba romana! Noi nu avem prea avem, mai trebuie sa "sap" dupe ele pe net dar nu stiu unde... Nikoll , ce a facut fata la test? Adriana , de ce bunatati vorbesti tu acolo ...castane...colac kurtos...turta dulce [pofta] noi am fost la mama la curte, a fost foarte frumos ca am stat toata ziua in curte la aer iar Bia sa jucat in voie peste tot si a facut numai ce a vrut ea...adica a stat mult cu mainile in apa [:D] ________________________________________ Cata si [8**] Bianca-Maria(2.11.2005) Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil [url="http://picasaweb.google.com/catalinairina/Bucatareala#"]Bucatareala[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello fetele mai spre miezul noptii la condicuta azi semnez eu Lilia- F. frumoase pozicile si f. frumoasa printesa Amelia! Ar trebui totusi intrebat la gradi' de ce alt copil a putut sa aduca...si sa aduci si tu pt. a fi si copilul fericit un tortulet. Altfel fata ramane cu ceva aiurea in capsor! Raluca- e f. greu de indurat....dar o sa vezi ca timpul trece repede...si vin si mama si puiul la tine! Am vizionat pozele cu mare placere! Te mirai cum de-s toate inflorite pe acolo...chiar daca latitudinal ei sunt mai spre nord decat noi! Pai...au alt tip de clima ( temperat- oceanica) care e mult mai moderata termic... si acolo se mai resimte usor si prezenta unul curent cald de apa ce mai incalzeste clima partilor de nord ale Beneluxului! Annie- sa-ti fie de bine cu noua tunsoare! Mai... incearca sa nu-l mai intrebi ce are... e greu de dat un sfat... caci situatia voastra o stiti doar voi! Ar fi bine totusi sa -ti spuna ce-l nemultumeste!Tot conversatia e cheia spre dezlegare![pup] Daria , Cata[pup]. Ce fetita indemanatica ai...!! Sotul..deocamndata nu-si da seama...sper sa fie bine! nikole cum a fost la test azi Alexandra? A luat FB?? Gabi- felicitari pt. povestitorul Bogdan ![pk] Adi- cred ca din cauza oboselii si a grijilor pe care ti le faci starea de veghe/ somn e usor deteriorata! Nu am luat ce a luat Daria dar anul trecut am avut o perioada f. neagra cand am facut o depresie urata si o insomnie cronica de vreo 3 luni. Am incercat multe ... nu cu succes ( vorbesc de cele din plante )Cele care au dat ceva roade la mine au fost: melatonina( de la firma Cosmo) care e cica un hormon ce induce somnul! si dormio de la Elidor. restul...fara efect la mine!Nu am apelat insa la somifere..ci doar la calmante / usoare naturiste! Pt. picioare... cred ca Liotonul e bun! Ce-ti mai recomand : sa stai cu picioarele mai sus decat corpul..eventual sa dormi cu ele pe 2 perne.Eu efectiv cand am pb. stau cu ele pe pereti( nu radeti dar asa sangele se oxigeneaza mult mai bine). Si sa te masezi chiar si fara crema de jos in sus(dinspre glezne spre genunchi). Stai mult in picioare? Iruse- bine ai venit la noi! Asteptam sa ne spui mai multe despre tine si printesa ta![pup] Noapte buna va doresc! Dany
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele va pup, eu sunt bine, al meu "intors pe dos, nul bat la cap, nui zic nimic, stiu ca e stresat. Multumesc pt sfaturi, si credeti-ma ca am incercat tot... chiar si promisiunea lui de a se schimba cand e acasa si ca va incerca sa "comunicam" ca sia dat seama ca asta e buba, ..lea uitat...Eu m-am plans voua pt ca altcuiva nu am cui [pup] iruse, bine ai venit in club [flo] Ledi, Dodo, pupici la burticutzi [pup] Dany, Cata, Daria, Ralu, Adi (am ras cat ai spus de falticeni, pe acolo mergeam in vacante) si restul fetelor [flo][flo][flo] sper sa am maimut tim azi sa mai intru sa va scriu [pup] ------------------------ Someone's pleasure is another's pain! Alergic at stupidity.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata de la Iasi! Cam frigut dimineata dar spre amiaza se face de maneca scurta. Azi e sarbatoare,La multi ani celor ce sarbatoresc azi ziua numelui! Mi-e somn de mor.M-a plecat sotul in delegatie la Buc asnoapte la 3,bineinteles ca m-am trezit si eu sa misun pe langa el,bineinteles ca apoi am adormit greu si la 6 a sunat ceasul.. M-as culca insa am de dat o multime de telefoane,si nu-mi pot lua liber ca deseara tre sa dau raportul de activitate sotului..[:D] Annie,am si eu o cunostinta care e din Falticeni si am o mare consideratie fata de mama 'mnealui care e o gospodina minunata si face niste cozonaci si niste pascute de mananci cu tot cu farfurie..insa nu mai trecusem prin orasel pana acum,aveam alta impresie formata despre el. Dany,cred ca pana ala urma am sa-mi fac timp sa ajung la medicul de familie sa-i povestesc ce patesc in ultima vreme sa vedemm ce solutie are..trebuia sa ajung mai din timp la ea(medicul) insa mi-e ca ma cearta...trebuia sa ma internez in spital sa-mi fac niste analize mai complete si n-am mai ajuns de prin august(sau iulie?),sigur ma bodoganeste.. Cata,daa,bunatati de balci.Aseara cand am iesit de la balet am impartit cu Catalina un ciubuc.Va mai aduceti aminte ciubucele din copilarie alea de le vindeau tiganii pe la portile scolilor?Cam asa erau si astea ,doar ca ambalate si cu eticheta.. Dodo,multumesc ca mi-ai amintit.Am sa-mi cumpar azi si ma dau deseara cu el sa vad ce se intampla.Azi dimineata abia reuseam sa merg,parca se umflasera si talpile. As sta toata ziua cu voi la taclale insa mai am si treaba,ieri n-am reusit sa fac mancarea ,prin urmare acum fierb fasolea ptr ciorba.,am pus si o masina la spalat...tui mama...[bang]tocmai ce zisei mai sus ca-i sarbatoare.Am uitat,acu ce fac?Tre sa le spal pana la sfarsit.[alcool] M-am nervat,na! Ma duc sa ma calmez la bucatarie. V-am pupat. Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetele! Bine ai venit Iruse sia steptam vesti de la tine. Ce sa va zic de test, cica ar fi facut ea ceva, dar a gresit la un cuvant.Le da o imagine , ii pune sa le desparta in silabe, si pe urma sa descopere unde se afla sunetul, a, e o, deoinde ce are in cuvant.Si ea intampina greutati la asta.Si sunetul trebuie sa-l puna sub linie.Poate azi il aduce de la corectat, ca nu le-a corectat pe loc invatatoarea.Sunt curioasa. Drept sa va spun, a trecut o luna jumatate de cand e plecat sotul si m-a apucat un dor de el[bang].E tare rau sa stai despartit[q].Norocul meu ca am fata langa mine si ma iau cu ea. In rest ce sa va spun servici,casa si pregatire copil la scoala. Va [pup]si va urez o zi buna!!!!!!! [url="http://good-times.webshots.com/photo/2484357170101791450cAdDnk"] ALEXANDRA[/url] & Nikolle[url="http://nicole-bijuterii-unicate.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Semnez si eu rapid ... stem prezente fiecare la serviciul ei [pk] Eu am o perioada tare de kko dtpdv [q] Asta e, trece cumva [bang] Va pup pe toate. Era sa uit ... burtici, pe unde sunteti ??? ... ________________________________________ Daria & [zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2101180020059491989HUtsSY"]GIULIA(2004 08 16)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello! Adriana , daaa stiu cum sunt ciubucele [pofta] am mancat si eu cand am fost la tara acum in septembrie ca a fost fratele meu la balci de Sf Marie si mi-a cumparat. Fugi la doctor nu mai amana ca nu e bine deloc! Altfel pun si eu [neand] pe tine! Annie , [pup] sper ca ai o zi mai bina azi. Clau ce face, nu ne mai spui nimic de el? Nikoll , sotul tau cand se intoarce, sau vreti sa plecati si voi dupa el? Daria , [pup] , sper sa treaca problemele si sa ai o zi buna! Spune-mi te rog de revista cand a aparut? ca am fost la 4 chioscuri de ziare unde nu am gasit-o dar la unu a spus ca trebuie sa apara.. fetelor am si eu o rugaminte, vreau si eu desene pentru copii , eu am ceva dar nu multe, nu prea gasesc pe net sa descarc [:(] ca nu stiu eu unde sa intru...asa ca daca ma ajutati raman datoare [flo] adresa de mess e : cata25dob, va multumesc inca odata [pup] azi am facut mancare : supa de curcan cu taitei de casa, salata de beouf si fasole galbena cu pui. ________________________________________ Cata si [8**] Bianca-Maria(2.11.2005) Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil [url="http://picasaweb.google.com/catalinairina/Bucatareala#"]Bucatareala[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daria , te astept pe mess in seara asta [pup] iar cu revista mai lasa-ma cateva zile sa o mai caut daca nu o sa te rog pe tine sa mi-o iei (apoi prin ce o trimiti ca habar nu am....) ________________________________________ Cata si [8**] Bianca-Maria(2.11.2005) Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil [url="http://picasaweb.google.com/catalinairina/Bucatareala#"]Bucatareala[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...