Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Leoaicele*(23)*


Recommended Posts

Hello, dar ati scris nu gluma, greu va mai prinde omul din urma, dar e bine asa! Gabi, multam ptr. capitolul cel nou si pentru perierea listutei de la inceput, sper ca se vor intoarce leoaicele de acolo inapoi dar cu activitate!!! Aurorra, [flo] felicitari pentru nastere, sa-ti traiasca baietelul[bibe][bibe], sa fie sanatos si mancacios si sa va aduca multe bucurii!!!!! Ledi, multumim de veste!!! Si tu te gandesti sa nasti in apa??? Adriana, azi duc la gradi lista voastra de jucarii sa vad daca se hotarasc sa ia ceva pentru cadourile de Craciun. Ieri am fost la sedinta cu parintii si s-au strans banii de Craciun, fondul clasei, rechizite si am propus mai bine sa comandam asa decat sa umble nu stiu cine prin toate hypermarketurile sa gaseasca jucarii la fel. Banuiesc ca se pot gasi jucarii la fel (pentru 10-11 fetite si la fel pentru 10-15 baieti sau vre-o 25 pentru toti, indiferent ca-s fetite sau baieti) nu? Catutza, esti criminala cu cornuletele tale (si de fapt cam tot ce e pe acolo), ma duc sa caut in urma linkul de la pancake....... Lilia, prin faza asta a trecut si Andrei cu inca un fratior, tu poti inca sa-i implinesti dorinta [:D]... La noi a renuntat copilul intr-un final..Si eu sunt in comitetul de parinti la gradi, chiar presedinte, dar n-am facut mai nimic in aceasta calitate, mai mult casierul are activitate! Sa va traiasca finuta!!! Daria, are dreptate Lilia, nu v-a pus pe ganduri desenul Giuliei??? Si eu sunt cu Andrei la serviciu, este cu mucii in servetele, asa ca nu l-am dus azi la gradi! Pupici, toate fetele - Annie, Leditia, Anca, Nicolle, Daria, Adriana, Catutza, Dodo, Lilia, Dany! Si va urez un weekend placut! Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002) [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunsrd20020727_-8_Andrei.png"]varsta lui Andrei[bicla][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[:D][:D][:D] Pe mine nu m-a pus pe ganduri, stiam de mult ce "ne" lipseste [:D] Insa sanse ... cam zero, ashe [:D][:D][:D] Lilia, ce ma bucur ca e bine don`soara la gradi [flo] Nicolle, te rog sa ne mai spui despre scoala, invatat acasa !!! Te rog frumos ! [flo] Katty, unde ai tu poze noi ??? ... [flo] Dodo, pupici multi la voi ! [pup][pup] La noi da sa ploua ... si io mor de somn ... ________________________________________ Daria & [zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2101180020059491989HUtsSY"]GIULIA(2004 08 16)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Katty , merci de complimente [asia] si multa sanatate lui Andrei sa treaca repede muci ! Daria , pozele lui Katty le gasesti in contul comun maine plecam la Veliko Tarnovo, abia astept [bis] acum ma rog sa avem si vreme buna ca sa putem vizita acolo ________________________________________ Cata si [8**] Bianca-Maria(2.11.2005) Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil [url="http://picasaweb.google.com/catalinairina/Bucatareala#"]Bucatareala[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aha deci, te-ai scos pe we asta, Cata, si taman cand vin si io sa mi ziceti ce papica faceti, plsss ... Sa aveti vreme buna si sa veniti cu pozici ! So ... pt cele care raman la casute, ce faceti de papa ??? Io sigur fac cremes , am cumparat la budinci ... sa avem animalutele de plush :-))) In rest ... nu stiu ... ________________________________________ Daria & [zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2101180020059491989HUtsSY"]GIULIA(2004 08 16)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mamagiuliei
[:D][:D][:D] Katty, unde ai tu poze noi ??? ... [flo]
Le trimisesem in contul comun de pe yahoo (leoaicele), dar pun linkul si aici: http://picasaweb.google.ro/catalina.balaban/Sept_busteni# Mercic, Catutza, drum bun in Bulgaria! Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002) [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunsrd20020727_-8_Andrei.png"]varsta lui Andrei[bicla][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bonsoire...sau bon dimineee si de la mine Rupta rau ..dar tot am intrat sa va salut! Maine plec la tara cu sorela sa-l pupacim nitel pe turbodieselul Teo. Abia asteptam we ...chiar daca va fi unul activ... Cata drum bun la Veliko...distractie maxima! Vezi ca intarea in oras e cam ciudata/ comunista...prima parte zici ca e oras parasit..apoi se desfasoara el... in trepte! Musai la cetatea Tzarevetz sa mergeti. Katty-foooarte frumoase pozele, puiul si parintii! Si peisajele de nota 10! Da-i ceiutz si fervex si poate scapa de raceala![pup] Aurorra- sa fiti sanatosi amandoi...sa va adaptati cat de cat si sa revii alaturi de noi sa povestesti ce si cum...cu apa aia!!!!![:)][pup][pup] Daria- are personalitate Giulika ta!!! Berbant s-o gasi..daca esti hottarata nu ezita!!!![pup] Ledi, Cami[pup]mamicile si burticile ! Lilia restaurantul de care am auzit...e al unul personaj public dar nu de asta l-am ales...a fost acolo la un botez o colega si a zis ca a foast f. bine! Cica au niste muraturi f. bune !Se numeste "La misto!"si e in Tineretului! Nu acum l-am ochit... ci mai demult -programarea o fac atunci mai prin preajma!:)) Sa-ti traiasca finuta! Nu stiam ca Natalia e fina ta! Aaa..cu intalnirile...ma intalnesc de fapt cu fetele de la Fiv( fettilizare in vitro) ne stim de aproape 3 ani unele ...s-a creat o relatie mai speciala asa intre noi...chiar daca unele inca nu au reusit nicicum iar altele vin cu bebei/ burtici...e frumos...radem ne descarcam . Inainte faceam o intalneala la luna...acum multe fete au sarcini cu probleme si nu pot..asa ca ne vedem mai rar! nikolle[flo]- ce mamica grijulie esti tu!!! Va tot aud..ati avum deja sedintele?? Ca ai mei parinti ma seaca cica sedinta..eu zic...mai incolo...urasc sedintele... desi acestea sunt f. ok...caci parintii sunt oameni obisnuiti fara fitze si figuri... La noi problemele sunt altele...offf..ce bine era la a V-a... fetele sunt mari..domnisoare deja iar baietii sunt agitati...deh...pubertatea!In rest sunt adorabili ! Azi nu mai voiau sa plece....unii tot imi povesteau vrute si nevrute... Annie- tu ce mai zici??? Adi esti si tu la munte de nu dai niciun semnal??? Eu am gatit asa in noapte ca maine dim. ies pe usa destul de devreme: ciorbita de vitel snitele cu piure si daca maine mai pot fac o tocanita . sa aiba husbandu' ce hali! Fug la nany... [:D] Cu jobul....nush..sper ca WE. sa fie sfetnicul cel mai bun si sa aleaga bine! Va pup Dany
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele Cafea, aburinda si buna. Cata distractie placuta, timp frumos si sa ne aduci si noua poze [pup] Vroiam sa te intreb cum repar niste icre, care desi nam pus mult ulei sunt foarte mooi restul care au intrebat cum ma simt, ei bine a fost si am avut o zi suberba, atat timp cat am marea langa mine si soarele imi topeste pielea, dar mia facut al meu niste faze de imi venea sa inot pana ajungeam pe partea ailalt a marii si acasa la fel...si in masina ...idem im venea sa cobor sa-l las acolo, norocul a fost sa mai avem si alt persoane in masina cu noi...nu stiu ce sa spun ca vorbeati de surioare la fetitele voastre, si eu aveam in plan o fetita, dar cu situatia de fata nu, si lui al meu sot nui vine sa cread cand iam spus ca nu mai fac nici un bb, el zice ca sunt nebuna dar mam saturat de cate ori am auzit ca sunt o mama netrebnica, de parca el face mai mult pt fii-su sau cu el, in afara de ai asigura cele necesare. Incer sa rezist sa ignor toate crizele lui de.... nush ce are* si sa sper ca poate intro zi revine cu picioarele pe pamant Va pupic pe toate! si burtici si pitici la noi e innorat [:D] ------------------------ Someone's pleasure is another's pain! Alergic at stupidity.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare in miez de noapte! foarte pe scurt : am fost la Veliko.stop a fost superb.stop ma dor ingrozitor picioarele [:D].stop o sa pun poze in noaptea asta sau maine.stop Katty , cum se simte Andrei, a trecut raceala? [pup] si sper ca e bine Annie , ai reparat icrele?eu nu fac niciodata ca mi se taie... Daria , ce ai gatit bun? [pup] Gabi,Leditia , ce faceti burticilor? Dany , drum bun la tara sa ne spui cum a fost si ce face nepotelul va [pup] , vise placute[nani] ________________________________________ Cata si [8**] Bianca-Maria(2.11.2005) Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil [url="http://picasaweb.google.com/catalinairina/Bucatareala#"]Bucatareala[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...