Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dovleacul de Halloween


Recommended Posts

Va rog frumos imi spune-ti si mie ce tip anume de dovleac pot folosi ptr decorare? Ma refer ca sunt unii atat de mari si frumosi, galben-portocalii, dar sunt ffff. scumpi, si care, astia de aici imi spun ca nu sunt buni de a fi mancati[alcool][bang]; ceea ce vreau eu, este sa fie si mare, si frumos, si bun de mancat(miezul lui - dovleacul, caci de dansul este vorba); vreau prea multe nu???[:D] as vrea asa de mult sa le scobesc dovleci cucuietelor si nu stiu de care anume,caci#12288;daca cei mari si frumosi pe care i-am vazut eu ptr. halloween ar fi buni si de papat, nu m-as mai gandi la plata! deci ce sa fac?si cum sa fac? mamica celor doua cucuiete
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

ionela nu gasesti inainte de haloween sa poti cumpara asa bucati mai mici? aici se gasesc de la o felie de dovleac pana la dovleac iens de cumparat... sau poate intra fetele din japonica si-ti spun ce au incercat ele spor la "scobit" dovleacul [:D][pup] si pe tine si pe cucuiete monica [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/PapaDePost"]Papa de post[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

monica iti mutumesc mult de tot[pup]; intodeauna f. rapida[pup] am sa mai caut si pe situ-rile lor sa vad ce gasesc; de fapt nedumerirea mea a fost care sunt dovlecii placintari si cei de scobit numai; dar ieri tot bajbaind pe ici pe colo m-am mai lamurit olecta, in sensul ca yo am crezut ca si dovlecii aceia frumosi si maaaari sunt buni de papat, dar am inteles ca nu sunt buni, ci numai de ornat, asa ca am sa caut un dovleac cat se poate de mare(sa vedem daca gasesc, caci numa` gagalici am vazut, de nici de scobit nu pot sa-i scobesc), am sa-l scobesc, il fac felinar[:D], si miezul am sa-l folosesc! mamica celor doua cucuiete
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...