Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

am multe intrebari


anne`mary

Recommended Posts

  • Răspunsuri 53
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui b.nica
[quote B.nica, daca tu nu esti de acord cu ceva, inseamna ca acel lucru e daunator? Recunosc, e un pic sarjata fraza, da' mie tot imi place. Nici o fapta buna nu ramane nepedepsita.
Draga Stanescu,daca tie iti place asa de mult fraza ta am sa incerc sa o evit ca-mi strica "naturelul simtitor". Este trista,pesimista,fatalista,dar este a ta si tie iti place,OK,ramai cu ea, cu consecintele ei asupra ta, cu tot. [/quote] Brrrrr, cata rautate,cata energie negativa,[q] Doamne...cum poti spune asa ceva? pai asta e ca un blestem politicos, diplomatic asa... da mai bine tac, ca m-ai blestema si pe mine acusica... Off topic: Stanescu , doamna draga, daca tot lumea comenteaza semnatura ta, eu vreau sa-ti spun ca mi-a atras si mie atentia cu mult timp in urma, insa eu, intelesesem ca orice fapta buna nu ramane "nepedepsita"...tot cu o fapta buna...si chiar mi-a smuls un zambet... ca sa dau peste ast topic si sa vad ce valuri a creeat printre crestinii cu suflet mare semnatura ta[alcool] in alta ordine de idei, eu iti doresc numai bine[flo] si acu plec, ca bine mai zici, chiar nu avem ce face decat sa comentam senaturile oamenilor???? [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=2cfbb99e9546e611e2a484&utm_source=otm&utm_medium=text_url"]Albastrel[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne Nikole,nu am blestemat pe nimeni niciodata!De unde ai scos-o? In definitiv pt. cine sunt postate aceste semnaturi?Nu pt. cei care citesc raspunsul autorului? Eu mi-am exprimat impresia si nu am vrut decat mai multe lamuriri; imi cer scuze pt. enervarea pe care o arata Stanescu dar care nici bunavointa in a explica mai clar ce importanta da ea mesajului ei catre cei care vor nu vor dau cu nasul in el cand ii citesc raspunsurile,nu a aratat. Sunt unele semnaturi deosebite pe care le gasim la unii useri si care ne surprind in mod placut, imbogatindu-ne cu citate celebre sau cu ganduri concentrate care exprima mult spirit sau gingasia vorbelor copilului tau care emotioneaza. Nikole,cine genereaza energie negativa in acest context?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anne mary...ultimul lucru pe care mi-l doresc este sa te dezamagesc.Am fost la Ghigiu saptamani la rand in fiecare joi. Am scris acatiste dupa acatiste. (in acelasi fel ca si tine). Am tot citit la Acatistul cu pricina 40 zile. Am citit psalmi....pana in saptamana 17 de sarcina cand puii mei au decis sa se ridice la Dumnezeu.Crede-ma nu asta este solutia. Cu stilu-i caracteristic Stanescu cam are dreptate. Catalina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui catalina2307
Anne mary...ultimul lucru pe care mi-l doresc este sa te dezamagesc.Am fost la Ghigiu saptamani la rand in fiecare joi. Am scris acatiste dupa acatiste. (in acelasi fel ca si tine). Am tot citit la Acatistul cu pricina 40 zile. Am citit psalmi....pana in saptamana 17 de sarcina cand puii mei au decis sa se ridice la Dumnezeu.Crede-ma nu asta este solutia. Cu stilu-i caracteristic Stanescu cam are dreptate. Catalina
Imi pare rau,Catalina! [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am citit postarile- de unde s-a inceput si unde s-a ajuns- chiar trebuie facut atata caz ptr o semnatura? Eu nici nu bag in seama semnaturile,le citesc dar practic nu ma intreseaza, fiecare este liber sa se semneze cum vrea. Si eu oricum ma incadrez perfect la semnatura lui Stanescu- "Nici o fapta buna nu ramane nepedepsita" de catre cei care le-ai facut un bine, au ei grija sa sa-ti intoarca fapta cu una rea. Si inca o intrebare: Chiar trebuie sa existe cearta si divergente si la aceasta sectiune? AURA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ladyJ, aura_m multumesc mult. aura_m da-mi voie sa resping explicatiile de genul "a fost o incercare" "Dumnezeu are alte planuri" "poate ca este mai bine" "viata merge mai departe" "platesti pt pacatele stramosilor si a vecinilor dintr-o viata anterioara" etc. Ca atunci intreb si eu - incercare sa ce? Sa vedem daca ne pierdem mintile, sa vedem daca ne aruncam sau nu de la etaj, sa vedem cat rezistam la durere....incercare sa ce?Intreb dar chiar nu imi doresc nici un raspuns... Oricum nu intentionam sa transform subiectul ci doar sa ii explic annei ca din pacate Acatistul Sf.Ioachim si Ana nu este suficient nici pentru a ramane insarcinata nici pt a pastra o sarcina. Catalina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...