Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Regasiri (26)


Recommended Posts

`neatza despre baraka stiu doar ca, cumnata mea administreaza copiilor ei, cred ca in perioada cand sunt raciti. nu stiu mare lucru in sensul ca nu stiu daca se foloseste ca imunostimulator sau ca medicament homeopat in perioada racelilor dolores si [copil]David Cristian -22.11.2006-
"Nu cred in sfaturi spuse pur si simplu, cred in sustinere, in omul care iti e neconditionat alaturi, fara interese. In cel care are rabdare sa te asculte si te indruma sa-ti urmezi instinctul"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dayanaraaaaa nu te vad pe nicaieri, totu-i ok la voi? (mi-am luat blugi noi, poate-ti vad nasul la auzirea vestii[:D]) Dodo a miscat bb2[olala] de cate saptamani esti? si de ce nu pui la semnatura? Dastefa si noi am avut o perioada cand nu suporta spalatul pe cap, dar a fost musai sa-l spal, ca Dani transpira rau, si miroase, deci ne spalam tot la 2 zile pe cap, acu daca intra iarna lasam 3, dar mai mult nu. Ce-am facut eu, i-am dat dusul in mana, sa se joace cu jetul...dupa 2 zile si-a turnat apa singur in cap...nu-i foarte incantat zilnic, dar macar il pot clati repejor... Baraka nu stiu ce e, in schimb noi pt imunitate luam Imunogrip Junior si ne merge bine, adica tot des aducem muci acasa, dar mai departe nu mergem...adica nu ca anul trecut cand de la muci dadeam in tuse, din tuse in laringita, din laringita in febra si bronsita...lunar! [url="http://www.dropshots.com/dbunny_28#date/2008-10-10/23:04:09"]Asa papam Huesitos alb[/url] maine pun si poze din weekend...de la circuitul de motociclete! Dani mi-a apasat pe taste acasa de vai si-amar de mi-a intors screen-ul cu capu-n jos...na' mai repara-l daca poti, in weekend am citit nitel cu laptopul intors...dar apoi m-am lasat pagubasa...stiti careva combinatia de taste pt a-l intoarce la loc?[:I] Dbunny si [copil] Daniel [url="http://www.flickr.com/photos/dbunny/sets/"]poze Daniel[/url] I never said it would be easy, I only said it would be worth it...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dbunny..ce tare-i blondul tau dragalash...saracutzul de el..ii era somn...off...sa-l mananci nu alta dolores si [copil]David Cristian -22.11.2006-
"Nu cred in sfaturi spuse pur si simplu, cred in sustinere, in omul care iti e neconditionat alaturi, fara interese. In cel care are rabdare sa te asculte si te indruma sa-ti urmezi instinctul"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sunt aici dar fara chef, tare de tot video cu dani, ce scump e cum adoarme mancand :) dbunny, ti.am lasat si mesaj ca sa intorci ecranul la laptop merge ctrl+alt+sageata sus jos stanga sau dreapta mirona am ras de m.am spart de faza cu tanga si cofragul de oua :)) cautam poze sa ma tund scurt maine sau poimaine, ca.mi cade nu de alta, ma ajuta dolores, eu totusi mi.as face un breton din ala foarte foarte scurt acum ca mi.o sta ca dracu...unghiile si parul cresc, tzatzele se pun [url="http://community.webshots.com/user/dayannara"]ivan si dayanara[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara dragelor , va multumesc in primul rand pentru urarile de ziua mea , va multumesc ca existati si ca SUNTEM ! noi suntem inca mutati in deplasare , timp in care ne-am anulat si vacanta ... si ... s-au intamplat f multe urate urate de tot . important este ca noi suntem bine si sanatosi ! curand sper sa ne mutam acasa si sa povestim mai multe ! timisorence, pe 25 aterizez la voi , pregatiti-va doleantzele ce sa va aduca baba de la munte si pregatiti purcelul cel gras ca sunt tare fomista ;)) :)) pupici si imi e dor de voi ! D [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunard20061129_-8_P.png"]BeBelusca[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dayanara mersi, l-am aranjat, era cum ai spus tu, doar ca era vb de alt gr in loc de alt simplu...n-am glumit, chiar mi-am luat blugi...de la Tintoretto. s-apoi am mai incercat o pereche super la puyll&bear la 20€, dar aveau talia asa de joasa de-mi ieseau slaninele...tanga s-ar fi aranjat/ascuns, dar colacul nu-l pot ascunde Dbunny si [copil] Daniel [url="http://www.flickr.com/photos/dbunny/sets/"]poze Daniel[/url] I never said it would be easy, I only said it would be worth it...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu m-am tuns zilele astea, poate imi fac o poza sa o vedeti, n-am mai fost de mult tunsa asa scurt! Asta cu tunsul la mine e tot din lipsa de preocupare, cu atata timp liber pe capul meu...m-am dus si la coafor! Poimaine ma duc sa-mi aranjez unghiile la maini si la picioare ca sambata merg la nunta! Deci a dat domneala in mine vorba lu barbatu-meu! Azi am dormit 4 ore ...de la 10 la 14...doamne dar cum a fost, divin! Eu sunt disperata cu somnul, dar de cand am ramas gravida nu am mai avut parte de asa ceva ! Gravida aveam insomnii iar dupa ce am nascut ...stiti voi! Maine merg sa ma calc in picioare la deschiderea unui hipermarket! Asta sa vad si eu cum e! O mai domnesc si eu o luna si apoi ma intorc la munca, si voi fi din nou la foc automat, asa ca profit cat pot de luna asta care mi-a mai ramas! Noi pentru imunitate luam Beres Drops 10pic/zi ! De baraka nu stiu nimic, imi suna cunoscut, dar nu stiu ce este de fapt! Va pup! AAA mi-am luat si eu blugi, largi-evazati, indigo...mi-i doream de mult asa ca ...am intrat in actiune...sper sa mai reziste cardurile la cheful meu de cumparaturi ca oricum bugetul este dezechilibrat! mama din 16 nov 2006 [url="http://good-times.webshots.com/photo/2063415880101635539ItSsAm"] Draga mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

carla cum te.ai tuns ? eu azi m.am tuns foarte scurt fata cum eram, sunt foarte multumita, daca stiam ma tundeam de mult in poze nu se vede dar sta mult mai bine am facut cateva in fuga cu [url="http://community.webshots.com/album/567704354nBMxRP?start=24"]bob[/url] [url="http://community.webshots.com/user/dayannara"]ivan si dayanara[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

seara buna fetelor! mai fetelor eu nu numai ca am vorba "sant in fuga calului nebun" ...dar chiar sant.ieri seara ma gandeam ca mai fac ceva prin casa si ma pun pe citit pe forum,cand ma trasneste o idee...sa vopsesc rama unei oglinde care e din fier forjat frumoasa cu niste frunzulite de trandafiri...ma rog.ma duc in balcon si ma pun pe vopsit,cu spray.am zis ca e o bagatela sa dai cu spray-ul,dar ieri am zis ca nu mai termin.am iesit de acolo pe sapte carari,imbatata cu aburii spray-ului si nu vedeam la un metru distanta.mi-am blestemat zilele si cine naiba m-o fi pus sa-mi pun in practica antitalentul.asa ca am baut niste lapte sa ma dreg si tzusti in pat...cu gandul la voi. in seara asta am fost la prima sedinta cu parintii,de la gradinita.ne-au prezentat programul lor,ce fac,cum fac,ce mananca,cum sant ei,ne-am cunoscut noi mamicile...a fost frumos.sandokanii au fost foarte laudati,unele mamici deja erau informate de la copii lor ca sant doi gemeni drguti la gradinita,sophia si pascal... s-a intamplat de doua ori sa-i iau pe sandokani de la gradi si sa vina un card de copchii dupa ei care scanceau ca pleaca sandokanii acasa.am zis ca poate se jucau impreuna si de aceea plang,le-am "stricat" eu joaca luindu-i.dar n-am crezut ca traiesc ziua sa vad cum plang copchii dupa sandokani,cand vin sa-i iau.sigur ca sant mandra de ei si ma bucur din toti rarunchii mei ca le place la gradi din ce in ce mai mult.azi au facut salata de fructe l gradi si joi vor face placinta cu mere(trebuie sa le iau sort de bucatarie,asa ne-a spus in seara asta...ca vor gati in fiecare saptamana cate ceva).asta mi-a placut mult cu gatitul.le-am cumparat costume pt ploaie(intamplator cu culorile steagului romanesc) si cizme din cauciuc frumoase frumoase,ca ii vor scoate si afara si daca vine vremea ploiasa sa nu se ude. sant cuminti si mult mai usor de iesit cu ei afara.poate nu prezinta pt cineva vreo problema majora,dar pt mine era,pt alergam ca nebuna in 10 directii odata.acum imping la niste roti cumparate din grecia,e jucaria lor preferta,si au ocupatie.strangem castane si ghinde din parc,ne jucam cu o catelusa draga noua(sefa parcului,o dulceata de catel),pe care o cheama lisa...ma asculta si mergem cu totii intr-o singura directie.mai putin sophia,ea e mai comoda,pana numara pietrele de pe drum,vrabiile care zboara si pana ia la rand cu vorba pe toti care stau pe banca...si daca e vreunul care nu o observa se baga in vorba cu un salut scurt "hallo!"casca gura la toate babele care stau la vorba,se opreste si ea in grupul de babe si sta acolo intre ele gura casca.ajungem incet la destinatie dar important e ca ajungem.si pt ca avem o toamna superba,dupa amiza stam afara 3 ore,venim aasa,ne mai gagicarim pe aici,ne jucam cu totii si apoi somnic. eu ar fi trebuit sa incep fizioterapia,dar.......cand sa ma duc sa ma anunt ca am rezultatul(care nu e prea de bine cu oasele mele) si ca pot incepe.dar i-am avut si pe ai mei la mine,taica-miu si cumnata-miu au plecat joia viitoare,mama cu sormea ieri,am cam fost prinsa cu ei....sper ca pana de craciun sa fac si eu ceva pt mine....daca nu incep sa muncesc.oricum am concediu pana in april cand fac copchii doi ani jumate,asa ca am timp,vreau sa caut pana gasesc ceva ce-mi place. ma duc sa caut o cioco prin frigider si sa ma bag in pat sa citesc. DANITA.....mii de scuze ca nu ti-am urat chiar de ziua ta nimci.probabil a fost cand erau ai mei la mine si eu cum nu am intrat deloc pe forum,mi-a scapat,dar iti urez acum.LA MULTI ANI!si pt ca eu mie imi doresc ce-i mai bun pe lume,iti doresc asemenea si tie!sa fii sanatoasa tu si familia ta!cei mai dulci pupici pe care pot eu sa-i dau,ti-i dau tie.si daca as putea aduna florile toate din lumea intreaga,tie ti le-as darui. [flo] Pascal si Sophia [url]http://www.youtube.com/watch?v=Zy3Izem5efM[/url] fetelor, va rog din suflet sa va uitati la clipul asta. [url]http://www.clipfish.de/player.php?videoid=MzY1MDN8Mg%3D%3D[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...