Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Regasiri (26)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Kokorina, nu ma tund foarte scurt ca nu-mi place, acum parca-s plouata, asa sta, nu-l mai suport, degeaba bag tone de spuma si iau numai sampoane ptr volum, ca tot blegit sta. Linkul pus de Carla merge daca stergi punctele acelea si ce vine dupa ele. La multi ani ptr sot, ca nu stiu cand mai am timp sa intru, si ca sa nu uit[:D] Si in Austria exista case d-alea...[:D]cu dame? Pe bune, chiar l-ai trimite?[:D] Angi, cand ai timp, baga numele medicamentului ptr imunitate[pup] Eu parca n-am vazut poze cu Iulia, mai recente, ma duc sa cotrobai prin albumul tau. Mirona, de-abia astept sa ne spui daca bb e un el sau o ea. Voi ce v-ati dori, baietel? Dbunny, am linkul cu poze pe mail. Zilele astea imi fac timp sa mai pun , sa-l vedeti pe Calin dat cu ruj ( mi-a prins rujul si ce....adica el nu poate sa se dea?)[:D] Am plecat la culcare, va fac cafeaua de dimineata, de la servici, daca am timp, (ca Dodo[pup] de cand e burticoasa se trezeste mai tarziu[:D] Roxana,[mamica]de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dayanara dbunny abia astept sa-ti vad blugii! am vazut ca ai intrebat de vitamina c picaturi, ce faci pana la urma ii mai dai?
Am casa mai rau ca un santier...paco e sef general..imi rezugraveste dormitorul..aia se traduce in dormitor lipit cu hartie de sus pana jos, camera lu dani plina de tzoale, cealalta camera plina de perdele si plapumi luate jos, baia cu unelte cu pensule si vopsele si tot asa...asa ca numa' daca merg la vecina acasa si gasesc acolo un colt linistit sa trag o poza... angi musai sa pui poze cu parulk despletit si rochita roz... koko...fa-i acasa 'dame fine' [:I], tu...capischi? o rochita 'murdara' ceva, o cizma cu toc 'vulgar de inalt' un sortulet de cucoana sexy care vine la facut curatenie [8D], sa nu uiti o sticla de tarie preferata un spray d'ala de frisca si ai cadou asigurat pt amandoi!![:D] eu sunt nitel trista...astazi ne-am dus la carrefour si ne-am intalnit cu o donsoara care a lucrat pana in iunie la cresa unde-i dani, era o fata cu fetisoara si glas de inger, mi-a placut enorm de ea, si dani ii dadea pupici tot timpul, dar din sept n-a mai venit la lucru la cresa, ei bine Dani n-a mai recunoscuto...adica s-au iubit enorm si dupa 3 luni el nici n-a mai bagat-o in seama...cum stau treburile?? toate sentimentele de-acu si sacrificiile ce le facem pt ei si iubirea ce le-o dam ei uita in 3 luni? Pup toate fetele... Dbunny si [copil] Daniel [url="http://www.flickr.com/photos/dbunny/sets/"]poze Daniel[/url] I never said it would be easy, I only said it would be worth it...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

KOKORINA-ma bucur sa mai citesc despre sandokani. se apropie ziua lor ,si nu pot sa cred cum a trecut timpul !!! si nu o spun cu parere de rau,ci cu multumire in suflet !!! unde mai vad si eu poze cu minunatii mei? barfitoare,zici[:D] haha zici ca ii sfaraie calcaiele dupa Markus ??? Pascal e fidel [:D] vezi ce v-amnimerit??? te-am gasit chioar de ziua lui Andi ! cuscreeee,la multi ani ,sa ne traiesti,sanatos si sa te umpli de bani ! urcati pe avion si veniti la noi,nu o sa va tihneasca,dar ce voi vreti sa va tihneasca??? cu ...era sa zic trei copii,uit ca eu mai am unul ...cu PAtRU copii, dormim pe jos,ne innebunim la maxim,dar ar fi mistoooo !!! ziceai de mancare...noi era cat p-aci sa ajungem in spital,ajunsese Sofia de nu se mai tinea pe picioare de nemancare..si i-am dat vitamine,e a treia saptamana asta de cand mananca de rupe ! DBUNNY- ce mai nunta,mai !!! poate imi amintesc sa va zic o faza de la botezul Sofiei,cu barul.. si mai vroiam sa iti zic ceva si am uitat ! aa,de ziua sotilor...el imi ia haine,eu ii iau lui haine pt mine [:-)))] CARLA-da,mai am un puradel,din mai [:)] NAYAIONE-ptiiiu ,ce frumusete de fata ai !si ce frumos e imbracata ! v-am vazut tunse,DYANARA si CARLA si va sta super,fiecare ati gasit o tunsoare adecvata.si pe mine ma chinuie talentul de cateva luni si vreau sa ma tund,doar ca mi-e sa nu ma stric prea rau si astepv sa fac botezul si apoi ce mi-oi face,daca iese urat imi pun caciula pan' la vara ! ROANA-La multi ani! sa iti creasca puiul mare !! ALEXANDRA-ti-am vazut pozele pe undeva..si tot frumoasa esti ! ROXANA-da,Sofía are grija de fratior,fuge la el cand plange,ii da suzeta,biberonul,il leagana...dar il si altoieste,se urca pe el ,ii ia suzeta din gura si o flencane ea ... In total,sunt morti unul dupa altul . baaai,ne tundem toate??? DODO- ce repede a miscat bebe ! ai mei,amandoi au miscat intre 17 si 18 sapt. ANGI-bineinteles ca mai trec ! he ! acum nu va mai descaierati de mine ! MIRONA-si mie mi-a fost dor de voi !! si asa vare ma bucur sa aflu ca ai bb2 !!![flo] DOLORES hahaaa da si fuge ????[:-)))]hai,ma,ca l-au confundat[:-)))] [url="http://viatapentrumama.wordpress.com/"]Mary,o mamica de ian feb 2007,are nevoie de noi .[/url] [zana]Sofía (2ian2007) [copil]Andrés (22mai2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aelita bine ai revenit[pup][pup][pup]! Vad ca mai ai un baietel, super, sa-ti traiasca! Nu pui si niste poze?[:D] Angi normal ca Iulia face senzatie la cat de frumoasa e! Poti s-o imbraci in orice, cand isi mai lasa si pleata pe spate a cucerit tot[:D]. Koko i-ai dat cadou sa-i ajunga toata viata, doi copilasi frumosi si nazdravani. Daca mai vrea, mai da-i unul[:D]. Dbunny acum si cu tine, tu-ti mai aduci aminte de la 2 ani? Eu nici de la 3 ani nu-mi aduc nimic aminte. Poti sa-l filmezi si-i bagi filmul cand va fi nerecunoscator[:D]. Miro pup Karla si ce-o fi in burtica! [url="http://www.helpsonia.com/"]Redati-i Soniei bucuria de a creste langa parintii ei[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=89564"]Povestea nasterii[/url] [url="http://www.smi.ro/ana"]poze Ana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neataaaaaaaa! Cafeaua-i gata.( nu gasesc cana aia cu cafea si mi-e lene s-o caut[:D]) V-am spus cine se trezeste primul la mine-n casa? Calin, si-s curioasa daca atunci cand s-o duce la scoala se trezeste tot primul[:D], dar pun pariu ca nu. Kokorina, uite, ti-a dat idee Mayaione de cadou ptr sot[:D] Eventual "lucrati " la el sambata seara[:D], asa cum ti-a spus Dbunny[pk] Aelita, tare Sofia, sa-l altoiasca si sa-i ia suzeta, sa-i filmezi si sa ne pui si noua sa-i vedem, cred ca-s bestiali.[:D] Si ai uitat sa spui despre faza de la botezul Sofiei. Mirona, tu ce mai spui, ce-ti mai face samburica? [pup] Am vazut niste poze cu Karina, ce mare s-a facut, si frumoasaaaa....foc! Va las, ca cica io-s la servici[:D], dar stau cu ochii pe voi pana plec, pe la 2, ca dupa....nu stiu cand mai intru, probabil luni sau noaptea, cand doarme Calin turbo.[:D] Roxana,[mamica]de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DAYANARO.....mersi pt link.[pup] CARLA....tu ai un onduleu natural,care mie imi place si cateodata muncesc mult sa mi-l fac si eu asa...iti sta bine si imi place si lungimea parului. MAYAIONE....
Citat:
Koko i-ai dat cadou sa-i ajunga toata viata, doi copilasi frumosi si nazdravani. Daca mai vrea, mai da-i unul.
ce bine si frumos ai zis.exact asta imi spune mereu cand il intreb ce isi doreste de ziua lui.aici e o moda,lumea te intreaba ce vrei de ziua ta,sau a acopiilor...ma termina faza,dar na,ca sa fiu in pas cu moda lor.. AELITA...ce fel de vitamine ii dai sifiei?eu am spus in nenumarate randuri la medic ca nu prea-mi mananca copchii si nu mi-a recomandta vitamine.oare sa le dau de capul meu?aici se spune ca un copil cu farfuria de mancare in fata nu flamanzeste si mananca cat ii trebuie,iar niste vitamine date ,pofta se poate declansa si mai tarziu de nu o mai poti opri.pt asta mi-e cam frica,pt ca cei din familia lui andi sant mai rotofei de fel,nu as vrea sa semene nici un copchil cu ei(la greutate ma refer) DBUNNY....
Citat:
koko...fa-i acasa 'dame fine' , tu...capischi? o rochita 'murdara' ceva, o cizma cu toc 'vulgar de inalt' un sortulet de cucoana sexy care vine la facut curatenie , sa nu uiti o sticla de tarie preferata un spray d'ala de frisca si ai cadou asigurat pt amandoi!!
mare figura esti.scuza-ma dar in tabloul asta mi te-am inchipuit exact pe tine....bine atunci ma duc sa-mi cumpar sort sexy de bucatarie ca restul le detin....daca nu apar pe aici duminica sa stiti ca inca mai "gatim" ceva ;) ROXANA....dar ia mai pune tu niste poze cu "inainte " si "dupa"....cum descrii ca ai parul e misto,cam asa il are si DAYANARA daca nu si-l face permanent,dar e misto asa,mie imi place ca totusi se poate aranja mult mai usor decat orice alt tip de par.iar daca ii dai linia corecta la tunsoare nici nu-ti mai trebuie spuma,crede-ma ce spun,ca si eu am par moale,cam fara volum,fin si firul drept.ce n-as da sa-mi semene sofia la par numai ca din pacate(sincer spun asta)va avea carlionti ca tacsu... DOLORES....nu,nu e alt david de care vorbesti.vorbesti de barbatul din david si e bine asa.astept poze cu voi frumosilor. de la ROXANA astept poze,de la AELITA astept niste poze....DOLORES tu la fel....hai fetelor mai puneti poze cu voi. azi e un frig la noi,avem zapada pe varfurile muntilor si miroase a iarna.cica maine se mai incalzeste...oricum iesim la cumparaturi si sa ne uitam pt o canapea ca pe care o avem nu mai e loc de scris cu pixul pe ea.va pup si revin,s-au trezit copchii. Pascal si Sophia [url]http://www.youtube.com/watch?v=Zy3Izem5efM[/url] fetelor, va rog din suflet sa va uitati la clipul asta. [url]http://www.clipfish.de/player.php?videoid=MzY1MDN8Mg%3D%3D[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dragelor, Roxa de la sarcina [:D] mai mult ca sigur dar important e ca are cine da [cafea] [asia] Aelita de fapt ei misca cu mult mai inaite,dar depinde de noi cand ii simtim,de stratul de grasime de pe abdomen si de multe alte criterii...[pup] Koko [pup] sandokani si pe mamica lor, Miro ce-ti face samburicul[;)]? [pup] [grup]
Blogul lui [url="http://bogdan-andrei.blogspot.com/"]Bogdan-Andrei [/url] [url="http://bd.lilypie.com/2fxOp3/.png"]Varsta lui BB2[/url] Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul! [ruga]Doamne ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gagici...am pus sa fierb niste cartofi si brocoli pe care apoi apoi ii bag la cuptor cu branzica si mirodenii,alaturi niste pulpite bine prajite de pui....voi ce mai gatiti,ce mai serviti la masa de seara?adica nu voi,ca va stiu fete la cura,la copii ce le mai dati?ai mei nu prea mananca seara,nu mai stiu cu ce sa-i incerc.adica mai rod o bucata de mar,un iaurt,paine(ca m-au inbolnavit cu mancatul painii goale)...dar nu au o masa de seara propriu zisa. am uitat sa va spun ca ieri a venit sophia de la gradinita cu un cucui cat capul meu de mare,la spranceana dreapta.bai frate,copchila asta parca merge cu ochii inchisi.da cu capul de tocul usii,isi da cu usa in cap cand vrea sa intre intr-o camera si da sa deschida usa...ea crede ca trece prin pereti.si acasa cel mai mare giumusluc al ei,e sa alerge si sa cante in acelasi timp si odata se arunca pe jos ca un soldat.mie imi sta inima,si rade de se prapadeste cand ma vede ca ma sperii.in comparatie cu pascal care daca simte ca e in pericol se uita sa vada mai intai unde va cadea,daca va cadea...ii e frica sa nu-si striveasca "clopoteii"...ce ma fac cu ea,ca e vanata toata.. Pascal si Sophia [url]http://www.youtube.com/watch?v=Zy3Izem5efM[/url] fetelor, va rog din suflet sa va uitati la clipul asta. [url]http://www.clipfish.de/player.php?videoid=MzY1MDN8Mg%3D%3D[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...