Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gasca de Constanta (101)


Recommended Posts

Multumesc mult pentru urari...si le doresc asemenea tuturor(scuze de intarziere)! Am fost insa plecata intr-o minivacanta de vreo 5 zile. Cami, ai dreptate se simte chiar ff biine diferenta decand cu izolatia...cel putin la noi care avem ap. orientat spre nord-vest. Dana ...asteptam poze de la party...eu stiu cat de reusite sunt petrecerile voastre..[olala][cool] Cristina...imi place revenirea ta in forta...ce face frumusica ta??? ege, imi pare nespus de rau pentru ceea ce i se intampla mamei tale..vezi exact cum ies investigatiile si daca nu-i ok...vira bucuresti...te pot ajuta cu cceva detalii...desi la noi n-a fots cu succes lupta cu boala, pe parcursul celor cinci ani ne-am bucurat alaturi de mama pentru fiecare zi pe care o castiga....sanatate maxima si sa de-a DD sa nu fie ceva malign! Tania cu Andreea(14 sept'96)+ Bianca (14 febr'04) [url="http://community.webshots.com/user/taniabug"]Noi![grup][/url] Ce nu poti controla...evita!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dragelor! La multi ani si de la noi draga Tania! Sa ne fii sanatoasa si fericita!! Cami, am vazut poze si filmulete cu doua printese. Sunt tare simpatice fetele tale, sa-ti traiasca!! Noi suntem bine dragelor, am ramas de cateva zile singurele, tati a plecat intr-o delegatie. Se pare ca vom fi inca vreo cateva saptamani singurele...dar avem planuri mari pentru perioada asta asa ca nu vom avea timp sa ne plictisim. Am inceput deja cu plimbari brambura...doar noi, fetele. O sa-mi fac timp sa pun si poze. Va pupic pe toate! Tati si Bia, doua cucuiete [8D] www.tatianaforkids.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

camelia, ma bucur ca se simte diferenta.la primavara fac si eu.si ca sa nu fii singura ma apuc si eu de renovat insa toata casa, ca asa m-am saturat sa o fac pe bucati.in primul rand fac camera lui razvan si pt bb2, poate pana atunci sa se "instaleze " si bb2.deja am gasit ceva camere de copii.la sufragerie am cel mai putin de facut.si in baie.insa dormitorul, bucataria, balconul si holul nu scapa.[bang]nu te mai chinui sa stergi praful ca degeaba il stergi. tatiana, pe unde va plimbati?ca eu pe frigul asta chiar nu mai stiu unde sa-l duc pe razvan. adriana&[aerob]razvan-mihai 01.11.2004 [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamard20041101_-8_My+child+is.png"]varsta lui razvan[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana, tatiana se plmba pe alt continent in state [olala]. Vreau si eu pe acolo, recunosc, dar stau in loc de un lucru de nimic ....,BANI!!!! Citesc des in blogul Angeliquedes si aproape ca traiesc si iubesc viatza ei de mamica. Cititi si voi in "zicolorata". Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002) http://community.webshots.com/user/Madamsadamy http://community.webshots.com/user/Madamsadamy100
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va pupik pe toate! Eu azi am fost un pic la servici (camelia, ssst, sa n-auda tati al vostru ca sigur ma cearta)iar acum, dupa-amaiza, ma foiesc prin bucatarie. Familia cere crema de zahar ars! E in cuptor, iar cat se coace, va fac o vizita scurta! Alexia are o jucarie noua, un fel de lampa ce proiecteaza niste desene, pe care si-o doreste de 1 luna. Maine incercam iarasi o piscina, sper ca a "executa lectia de inot". Eu saptamana asta fac iarasi inestigatii hormonale, poate s-or hotara odata doctorii daca e sau nu bolnava tiroida mea sau sunt eu... la cap. Maine e ziua Mihaelei(umflatel), ii spun de azi LA MULTI ANI! [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dragelor! N-o fi ea viata roza aici Adriana, dar un lucru este cert...nu te poti plictisi niciodata. Iar cand ai copii, stii ce important este sa ai unde sa-i duci, sa se joace, sa faca sport, sa vada un film. Noi stam intr-o mica comunitate de case care ne ofera diverse modalitati de petrecere a timpului liber. Nu va mai povestesc ce parcuri am descoperit aici, ce minunatii, zici ca sunt pictate, apoi vin muzeele, gradini zoo, si cate si mai cate. Am sa pun poze. Ieri am fost la balci in Miami. Nu va explic ce sentiment de deja-vu am avut de la intrare. Lume multa, nebunie mare dar ne-am distrat pe cinste. Ne-am dat in zeci de tiribombe, am mancat la marginea drumului si am ajuns acasa ametita dupa atata invarteala. Copii au avut mare fan. Am achizitionat si 2 pestisori aurii ieri, la un joc de indemanare unde mi-am dovedit talentele. Copila a fost super incanta ca are si ea petul ei acum. Numai ca dimineata i-am gasit morti...Bia zice ca nu au murit, dorm. Parca vad ca trebuie sa cumpar altii cand o vrea copilul sa trezeasca pestii. M-am lungit la vorba... Va pupic pe toate! Tati si Bia www.tatianaforkids.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

foarte frumos, tatiana.inseamna ca la cate imi zici sunteti ocupati toata ziulica.uite asa mi-ar place si mie.de asta mor eu aici, ca parca nu mai fac astia nimic pentru copii.bine, adevarul e ca si iarna ce poti face.[bang]azi abia am iesit cate 3/4 de ora afara ca ne-au inghetat oasele, cel putin mie.si nu pot sa va zic ca mi-a mancat sufletul in casa.[bang] adriana&[aerob]razvan-mihai 01.11.2004 [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamard20041101_-8_My+child+is.png"]varsta lui razvan[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...