Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

PRIETENE FARA TITLU (14)


Recommended Posts

Apropo de branca, voi ce stiti, cam dupa cate luni functioneaza? [:D] Ca eu am mai citit pe net si variaza de la o luna, pana la trei sau mai mult, depinde de probleme. Mie imi place sa cred ca nu avem probleme foarte mari.[:D] Gata, fug la nani, intru maine [pup], noapte buna. Anda si Mark (16.01.2006) www.helpsonia.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata. Ieri am ratat schimbul de noapte, ca a facut greva Silviu si nu a stat cu Daria, deci am fost de serviciu non-stop. Las ca si-o primeste el [mariaj] N-am putut sa lucrez nimic, si ma si pregatisem sufleteste [:D] Dar nu stie el cine a facut karate [haibat] Daniela, LA MULTI ANI si cu intarziere din partea mea[flo][flo][flo] La tine la chef au fost extraterestrii de nu au aparut pe cer ? [:-)))] Ingrid mai suporti ? Explica-i fetii ca la prosti cum sa se comporte. Poate chiar nu stie. Poate nu i-a explicat nimeni... Asa am educat si eu fetele care se joaca cu Daria. Ma suparam daca nu se comportau cum trebuie, dar .. pana la urma, am zis ca daca eu nu le zic, cine sa le zica? Parintii se pare ca isi pun mana in [indecent]. Si le-am explicat cu binisorul cum sa faca una si alta, ca asa e frumos, ca asa e cu bun simt .. si au inteles, si acum se comporta foarte bine. Te cred ca nepoata ta, ar fi terbuit sa stie unele reguli de buna purtare la varsta ei...dar... (nu mai are rost sa mai continui, ca ar trebui sa scriu o carte la cate probleme sunt pe tema asta [:(]) Pupici.. si .. cu curaj [pup] Anda, sa fie intr-un ceas bun. Din concluziile mele conteaza 2 lucruri ca sa iasa fata: Actul sexual sa fie cu o zi, doua inainte de ovulatie, si ... admosfera in familie sa fie FOOOOARTE calma. O admosfera de pace si iubire, nu numai intre voi doi, ci si in relatiile externe. Adica, nu nervi si batalii la serviciu, cu vecinii, cu socrii, etc. Statistic este dovedit ca se nasc mai multi baieti pe timp de razboi, si mai multe fete pe timp de pace. [url="www.inana.ro"]my work[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hola , Eu sunt chiauna de somn , s-a trezit Clara pe la 1,30 si pana la 3 nu am dormit . Nu stiu ce a avut s-a trezit plangand si nimic nu ii convenea. O fii avut un cosmar si s-a speriat saracuta poate , dar nimic nimic nu a vrut , apa nu , pipi nu , muzica nu [bang]. In final am venit in camera de zi , am desfacut patul aici si m-am culcat eu , ca ea s-a pus pe cealalta sofa si se uita la tv , (era politica, nici macar desene nu ), si nu voia sa vina cu mine in pat . A venit doar intr-un final . Ana si Clara Francesca (16.01.2006) http://www.dropshots.com/ana_m
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele, DEEA, merci mult pentru sfaturile referitoare la fete. Incercam si asa, ce sa facem[:D]. Atmosfera e foarteeee calma, noi trei suntem super calmi, plus motanii care calmeaza si ei.[:)] Iar la servici niciun stres, de unde atat stres? Toata lumea e calma si isi vede de treaba, asa ca e super mediul de lucru. Asa ca inteleg ca avem sanse maaaaaari la fetita!!!![:D] ANA, si al meu are cosmaruri, citeam intr-o revista de mamici ca e varsta la care au cosmaruri. Si pe al nostru il mai apuca si atunci ne striga de rasuna casa. Noroc ca nu se intampla prea des. Nici noi nu avem sireturi.[:D] Anda si Mark (16.01.2006) www.helpsonia.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau fetelor! Moni, am vazut filmuletul. Nu ca nu te credeam, dar vroiam sa-l vada si Diana mea. E foarte-foarte bine cum se imbraca..exceptand nostimadele ce le face [:D], dar alea fac parte din peisaj. Anda, sa dea Dumnezeu sa aveti ce va doriti, cred ca deja stiti cand e perioada fertila, dar nu strica si branca-ursului. Lasa mai cu despachetatul, nu te mai grabi, o faci in ritmul tau. AnaM, este varsta cu cosmaruri, noi am servit destule pana acum. Nu-i trebuie stimuli puternici inainte de culcare, scoate tv-ul, o poveste, lapte si o lampa mica de veghe. Deea, ce dragutza e Daria cu engleza ei. De unde le invata, de la comp? Ei prind repede acum. Ar trebui insistat un pic, zic eu, azi un cuvant, maine doua...iaca o sa se descurce pana la gradinita. Mira, dupa ce o culc pe Dia ma uit la poze. Stiu ca de fiecare data aveai niste peisaje tare frumoase, cu copilasi la fel de frumosi. Iaca si pe Denisa o sa o astept cu poze. Fug, ma striga. Ingrid S si Diana http://www.dropshots.com/Ingrid28_photo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi nu avem incaltzari cu sireturi, ce ne facem? Anda-inainte de ovulatie,ca iti poti lua teste si afla cand se intampla,sigur iese fetitza:))-partea tehnica ocnteaza,dietele eu nu cred in ele-tzinem pumnii-brinca paote avea efecte iemdiate-vezi cum a iesit fii-miu,eu luam pt reglarea cm c-ca nu venea[bang],si cand colo a aparut Alex[alcool] Denisa cu Emma Andrea 2,9 ani si Mark Alex 1,3 ani Zambeste, si maine e o zi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acusi o pregatesc de baie, o sa-i spal parul, e incalcit deja, la naiba cu boala...daca astept pana se face bine, cheleste. Ce aveti mai cu sireturile alea? Nici Diana n-are cu sireturi, e indicat la varsta lor cu scai, sa prinda intai procesul de incaltare si descaltare, abia mai incolo cu sireturi. Uite un pont pt cine vrea: se ia o cutie de carton, se imbraca intrun material de blugi, pe o parte fermoar, pe cealalta nasturi, pe alta un sistem cu sireturi. Asta o stiu tot de la fata care mi-a spus de castane. Dar eu cred ca ii dau adidasii mei sa exerseze cu sireturile acolo. Noi nici nasturii nu-i incheiem... Azi am fost la servici, am venit dupa 4 ore ca plangea Diana dupa mine. Nu ca n-as fi vrut sa vin mai repede, ma plictiseam pe acolo [:D], dar ideea ma seaca, aia de copil-vesnic-atarnat-dupa-fustele (pantalonii)-mei. Inca n-am vb cu nepoata...am dormit azi 3 ore dupa-masa si a plecat la facultate. Ingrid S si Diana http://www.dropshots.com/Ingrid28_photo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...