Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Muresence la apel!!!!! (10)


Recommended Posts

Buna dimineata la [cafea] Kover, e si normal sa iti ceara bani pt meniul DJ-ului. Toti DJ au meniu cand merg la nunti, chefuri.... Am un prieten DJ si de asta stiu. Celalalt meniu...cine stie... Cu DJ trebuia sa va intelegeti inainte la pret si fara mancare. Lasa mai...daca te-ai simtit bine asta e cel mai important[cool]. Unde iesiti azi? Eu mai astept putin sa vad cum e vremea...mi-am pregatit carnea pt gratar sa iesim undeva, sper sa nu o prajesc in casa ca saptamana trecuta[bang]. O zi frumoasa sa aveti. Bianca[vampa] [9cer] , mami de Sandra( 8.07.1997)[zana] si de Daniel (17.01.2006)[auto] [url="http://www.dropshots.com/biancas"]Poze cu noi[/url], [url="http://www.dropshots.com/biancas1"]Alte poze cu noi[/url] Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata! Cand e vorba de cafea, repede apar si eu![hot] Salutari la toate muresencele![pup] Ce mult ati scris!De-abea am reusit sa va citesc.Dar imi place cand suntem asa active.[il] Kover, tare mult mi-ar placea sa ajung vara asta in Ro dar inca nu stiu daca se va putea.Daca ajung, dau de veste! Deocamdata numar zilele care au mai ramas pana mergem la mare, in Grecia. Oana, bine ca nu esti microbista! [:D] Ca riscai sa iasa bebelina daca te agitai la ratarile lui Mutu.[:D] La noi e frig si urat.Asa ca n-avem nici un program special.Sotul meu s-a dus la birou iar eu si Teodora vom merge la biserica, ca de obicei. Duminica frumoasa la toata lumea! Rapid, farmecul vietii.[hagi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carola, suntem tot 2 in 1 [:D] dl doctor vine maine inapoi in localitate - deci de maine dupa-masa, are liber bebelina sa-si aleaga ziua de nastere [:)] Azi noapte am visat ca am nascut pe 13 iunie [:)] si am visat-o si pe ea [:)] emotii de final de sarcina... He-he, stiu eu fetelor ca nu-i aleg eu partenerul la fata mea - si nici la baiat [;)] da' merita sa-i prezint tot felul de variante si avantajele, nu?? [;)] Camelia, Grecia? hmmm... asa-s de nostalgica.... mie imi place tare mult - bucataria lor, lejeritatea lor (nu se streseaza chiar de nimik) da' in special imi plac peisajele, marea (si mancarea.. din nou.. [pofta]) Creta, anul trecut, m-a cucerit complet, acuma visez la Corfu [:)] Oana [fetita]38+, mamica de [bonjovi][url="http://picasaweb.google.com/oanaileana.rusu/Portret"]Paul-Victor[/url] ([url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=89872"]21 iunie 2006[/url]) Priveste partea buna a lucrurilor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

poftiti la semnat prezenta..... azi am copiii in "delegatie"la bunici.ca eu dupa ce-mi fierbe mincarea am treaba:sa-mi platesc cotizatia pe anul acesta (ca doar am inceput serviciul),sa ma inscriu la ceva cursuri de specializare(ca is musai obligatorii). si vreau sa ma falesc:din 18 iulie teoretic ma prajesc la mare,practic...sper sa fie tot asa. o saptamina frumoasa,linistita va doresc, mamica de Robert(23.11.2004) si Kristian(01.09.2006) http://s266.photobucket.com/albums/ii248/botcarola/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oana, si eu sunt indragostita de Grecia! Muzica, mancarea, vinurile, peisajele lor....Sunt convinsa ca dac-as trai acolo, nu mi s-ar mai parea asa de grea strainatatea! Dar cum nu se poate asta, ma multumesc si cu vacantele petrecute acolo.[:D] De dat asta am ales insula Kos.Sper sa fie frumos! Kover, unde mergi la mare? Mie imi e tare dor de marea noastra! Saptamana usoara la toata lumea! Rapid, farmecul vietii.[hagi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carola, super [:)] concediu placut!!! Camelia, da-da, si muzica, evident! Insa dupa ce m-am balacit in mediterana mie nu-mi mai este dor de marea neagra [:(] si nu ca m-am "snobit", dar am fost la conditii modeste si mare superba cu bani putini si m-am simtit atat de bine cum nu am reusit cu bani multi aici [:(] si-mi pare rau ca nu e intretinut litoralul romanesc, nu e amenajat, nu-mi plac serviciile... Mie aici, la noi, imi place grozav de mult muntele - si asta precis pentru ca am avut vacantele copilariei la munte, in zona Sibiului, acolo unde e cerul cel mai albastru [:)] Si mi-e cu adevarat dor de munte - asa cum l-am cunoscut aici, la noi, fie ca-i vorba de zona Sibiul sau alta parte, peste tot mi-a placut intotdeauna muntele si peisajele de care ai parte daca stii unde sa mergi. Sper ca macar anul viitor sa putem merge o sapt la munte, la ceva pensiune sau pur si simplu la matusa-mea, unde am copilarit, sa imi umplu nasu' de mirosul padurii [:)] Oana [fetita]39+, mamica de [bonjovi][url="http://picasaweb.google.com/oanaileana.rusu/Portret"]Paul-Victor[/url] ([url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=89872"]21 iunie 2006[/url]) Priveste partea buna a lucrurilor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirosul ala specific pe care il are Marea Neagra, nu l-am intalnit nicaieri in alta parte.Mie imi place mult si la noi pe litoral, chiar daca nu e asa curat si ingrijit ca in alta parte.Poate ca in timp se va face ceva. Da, zonele de munte in Romania sunt superbe!Noi mergem des prin partea Sibiului (sotul meu e sibian) dar preferata mea ramane zona Bistrita-Vatra Dornei.Sunt asa de multe locuri frumoase in Romania! Rapid, farmecul vietii.[hagi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, Sper sa ma puteti ajuta si pe mine cu niste informatii. Caut un loc de joaca de interior in Targu Mures (eventual si in Turda, daca exista)care sa aiba si personal specializat in realizarea de face painting. Am cautat pe net Kinderland-ul de care povestea Bianca, dar nu l-am gasit. Website-ul indicat de Bianca, nu functioneaza. Va multumesc
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, dau o [cafea]

Blue_rain singurele locuri unde se face facepaint dupa cate stiu e la Kinderland (situl se pare ca nu merge acum), la magazinul Ambient (este un loc de joaca pt copii) si la spatiul de joaca din interiorul Mall`ului. Nu are nici unul site.

Camelia concediu placut la greci. Poate ajungeti vara asta si la marea neagra. Eu anul trecut am fost in Turcia, anul asta in Bulgaria dar imi e dor de Marea Neagra a noastra. Foarte serios vb.

Kover, sper ca vacanta sa fie si practic nu numai teoretic.

Brigita pe unde umblii?

Oana, tot 2 in 1 sunteti?

Criss tu ce faci?

Noi bine...ieri am fost la Real la o onomastica. In rest...toate bune si frumoase.

 

Bianca[vampa] [9cer] , mami de Sandra( 8.07.1997)[zana] si de Daniel (17.01.2006)[auto]

Poze cu noi, Alte poze cu noi

Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...