Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Muresence la apel!!!!! (10)


Recommended Posts

WOW!!! Ce liniste e pe aici.... Salutare!!! Haideti fetelor!!! Scularea!!! [:D] Iata ca revin si eu, dupa o mica absenta.... nu ... nu ... nu am facut nimic deosebit... numai ca sunt in lucru cu amenajarile casei, alergat dupa usi, perdele, mobile... si alte cele, caci... pam...pam... pam... pe 1 IUNIE MA MUT!!! Vad ca numarul bebelusilor a crescut. Felicitari Emy, refacere usoara si un bebe voinic si papacios![flo][flo][flo][bis] Sanatate celor bolnavi!! Marc, sotul lui Criss Cam atat depre mine. Va pup pe toate, o saptamana placuta! [mamica]Aura si samburelu' Dimitrie[copil] Don't argue with an idiot. They'll drag you down at their level and beat you with experience. [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Si eu m-am intrebat ce e cu linistea asta de aici, pe unde au disparut fetele. [quote] Sanatate celor bolnavi!! Marc, sotul lui Criss [quote] Merci Aura. Sotul meu se simte mai bine, are deja doua saptamani de la operatie si se recupereaza. Perioada de recuperare e mai lunga, va fi toata vara in concediu [:D] (ce as vrea si eu...). Eu ma gandesc din ce in ce mai serios la bb2 si vreau sa fiu pregatita fizic pentru o eventuala sarcina. Deci cine stie, poate creste nr. bebelusilor mureseni.[;)] Criss si Alex (11.05.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor!!!! Am reusit si eu sa intru in sfarsit...... Am ajuns si noi luni acasa.....ce bine e....ca asa m-am saturat de stat in spital....o sa va zic pe scurt cum a fost.... ....deci m-am internat vineri pentru analize...mi le-au facut...la consult colul era deschis si se elimina dopul si s-a hotarat sa mai stau in spital....duminica la ora 16 au inceput durerile regulate.....iar pe la 20 aveam contractii din 3 intr-un minut, dar din pacate dilatare doar 4 cm, apa rupta de nenea dr.....cam verde, tensiunea mea 150 cu 100 bataile inimii lui bb un pic cam neregulate si s-a hotarat sa imi faca cezariana de urgenta.....asa ca pe la ora 21.30 s-a nascut RARES SEBASTIAN o mandrete de baiat care seamana din cap pana in picioare cu taticul lui (ceea ce nu ma deranjeaza absolut deloc ca e un scump). Recuperare o zi la ATI apoi din a doua zi in camera cu bb. In spital conditii decente daca nu ai pretentii pra mari, numai ca nimeni nu iti zice nimik din ceea ce trebuie sa faci, de parca bb ar veni cu instructiuni in limba romana, dar asta este.... a trecut....acum suntem acasa in patutul nostru si suntem f cuminti numai mancam ( non-stop daca s-ar putea) si dormim... cam asta a fost.... pup mamici si bebici emycor[gravi]39+ [baietel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

emy asteptam poze cu bebicul la semantura[;)]refacee rapida si un bebe cuminte[pup] criss, niciodata cred ca nu esti pregatita suficient pentru un copil, am citit subiectul deschis de tine, nu amana pna in ianuarie, lasa sa se intample, stii tu cum e cu planurile[;)] noi suntem cam ocupati sambata zburam sper cluj si inca nu am facut bagaje, plus ca rebuie sa las platite facturile, impozit, fisc etc, va pp pe toate si mai viu[pup][pup] Mami si [url="http://www.flickr.com/photos/olimpiabota/"]Alex[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by olim
emy asteptam poze cu bebicul la semantura[;)]refacee rapida si un bebe cuminte[pup] criss, niciodata cred ca nu esti pregatita suficient pentru un copil, am citit subiectul deschis de tine, nu amana pna in ianuarie, lasa sa se intample, stii tu cum e cu planurile[;)] noi suntem cam ocupati sambata zburam sper cluj si inca nu am facut bagaje, plus ca rebuie sa las platite facturile, impozit, fisc etc, va pp pe toate si mai viu[pup][pup] Mami si [url="http://www.flickr.com/photos/olimpiabota/"]Alex[/url]
Abia acum am intrerupt AC, si as vrea sa treaca totusi ceva timp. Sa-mi fac toate analizele necesare, sa ma pregatesc. Nu mai am 20 ani. Criss si Alex (11.05.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by emycor
Buna dimineata fetelor!!!! Am reusit si eu sa intru in sfarsit...... Am ajuns si noi luni acasa.....ce bine e....ca asa m-am saturat de stat in spital....o sa va zic pe scurt cum a fost.... ....deci m-am internat vineri pentru analize...mi le-au facut...la consult colul era deschis si se elimina dopul si s-a hotarat sa mai stau in spital....duminica la ora 16 au inceput durerile regulate.....iar pe la 20 aveam contractii din 3 intr-un minut, dar din pacate dilatare doar 4 cm, apa rupta de nenea dr.....cam verde, tensiunea mea 150 cu 100 bataile inimii lui bb un pic cam neregulate si s-a hotarat sa imi faca cezariana de urgenta.....asa ca pe la ora 21.30 s-a nascut RARES SEBASTIAN o mandrete de baiat care seamana din cap pana in picioare cu taticul lui (ceea ce nu ma deranjeaza absolut deloc ca e un scump). Recuperare o zi la ATI apoi din a doua zi in camera cu bb. In spital conditii decente daca nu ai pretentii pra mari, numai ca nimeni nu iti zice nimik din ceea ce trebuie sa faci, de parca bb ar veni cu instructiuni in limba romana, dar asta este.... a trecut....acum suntem acasa in patutul nostru si suntem f cuminti numai mancam ( non-stop daca s-ar putea) si dormim... cam asta a fost.... pup mamici si bebici emycor[gravi]39+ [baietel]
Sa fiti sanatosi si voinici Sanda si voinicul ei, Cezar Rares [url="http://picasaweb.google.com/sanduta27"]Poze Cezar[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Criss, sanatate la sotul tau [flo] si al meu a fost operat (din pacate de urgenta) acum un an si uite ca a trecut cu bine [:)] Iti doresc bafta la bb2 - am citit si eu topicul tau, eu sunt un pic mai "impulsiva" si zic ca dc te simti pregatitat emotional sa nu te stresezi prea mult cu analize, hrana etc Cata vreme nu ai ca viciu decat cafelutza, nu-ti fa pb [pup] eu la 1.63 am avut cam 62-63 kg cand am ramas gravi acuma in toamna - aveam 53 cand cu Paul - si am pus doar 9-10 [:)] Cred ca oricat rationam noi corpul isi vede de treaba lui cata vreme nu ne batem joc de el [;)] Oana [fetita]37+, mamica de [bonjovi][url="http://picasaweb.google.com/oanaileana.rusu/Portret"]Paul-Victor[/url] ([url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=89872"]21 iunie 2006[/url]) Priveste partea buna a lucrurilor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...