Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Muresence la apel!!!!! (10)


Recommended Posts

Neatza [grup]

 

pe Brigita o intalnesc prin cartier - e foarte prins cu fetele [:)] eu am doar unul dupa care sa alerg, ea are doua fete sprintene si foarte active [:)]

 

Sanduta, asa am ajuns eu sa umblu la dl. Turos, era rezident acum 2 ani cand am nascut pe Paul - umblam la dl. Capalna, dansul a plecat din tara lunea si eu am nascut miercurea - dl. Capalna m-a "predat" la dl. Turos si sunt ffff multumita [:)]

 

Camelia, ce bine sa poti vizita Elvetia [:)] distractie placut cu campionatul [:)] eu una ma voi distra cu bebelina [;)] ca sotul va fi ocupat cu Paul si cu campionatul [;)][;)]

 

[pup] toate muresencele [flo]

 

Oana [fetita]38+, mamica de [bonjovi]Paul-Victor (21 iunie 2006)

Priveste partea buna a lucrurilor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

am citit din urma citeva pagini,asa ca: emycor:felicitari pt. Rares;sanatate si succes in cariera de mamica anca:bine ai venit in gasca! sanduta:si tie la fel,sau ar trebui sa-ti spun mai degraba:bine ai reincercat sa intri pe aici(ai facut mai demult odata prezenta dar probabil fiind moderate raspunsurile te-am "scapat" din vedere. bianca:ti-a mai trecut supararea?am mai avut noi perioade de absenta,cind ba eu,ba tu,ba Criss,vorbeam singure.las' ca trece. oana:si pina la urma cum o va chema pe printesa?ca mor de curiozitate(baba curioasa is).pe Paul l-ai nascut natural sau prin cezariana?vine medicul la nastere?pina l-a urma Turosi ti-a monitorizat sarcina?i-am vazut fetita:are un an si niste ochi mari albastri... despre noi:nu prea am cu ce sa ma "laud".decit ca de 5 saptamini(consecutive) Robert umbla la gradi.ne-am depasit recordul.a avut si prima lui serbare(ca pe alea de Craciun,8 martie)le-am sarit.trec zilele foarte repede,parca nu am timp de nimic.incerc sa-mi petrec timpul "liber"cu copiii:cind vin acasa imi sar amindoi in brate si nu coboara de acolo;am primit acum doua saptamini invitatie la opereta si nu m-am dus pt. ca aveam mustrari de constiinta sa-mi las toata ziua copiii fara mine.asa ca s-au dus socrii.na' ca bat cimpii. v-am pupat, mamica de Robert(23.11.2004) si Kristian(01.09.2006) http://s266.photobucket.com/albums/ii248/botcarola/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carola, [pup] bine ai revenit [flo]

 

Deocamdata ne-am hotarat la Ana Maria [:)] Paul - cu cezariana, era pelvian-transversal, el era comod, da' n-avea iesire [;)]

In sarcina asta am mers la dl Turos - stim fetitza [;)] vrem sa-i facem si noi curte [:D] ca am vazut ochisorii albastri [:D]

Sper sa stam tot 2 in 1 pana pe luni dupa-masa macar - medicul zicea ca el crede ca dupa 10 ne vine vremea [:)]

 

Acuma, dc m-am odihnit aseara si azi, ma simt mult mai bine - si cu spatele si cu burtica [:)]

 

[pup] la muresence [:)]

 

Oana [fetita]38+, mamica de [bonjovi]Paul-Victor (21 iunie 2006)

Priveste partea buna a lucrurilor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa, Carola, felicitari pt gradi la baietzelul mare Robert [flo], si cred ca nu e cazul sa-ti faci mustrari de constiinta cand alegi sa petreci timpul cu copii [:)] eu una tocmai socoteam ca dc muncim vreo 40 de ani din viata, e ridicol sa nu ne dedicam familiei macar 4-5 ani......

 

Ce ziceti, cam care ar trebui sa fie raportul?

 

Oana [fetita]38+, mamica de [bonjovi]Paul-Victor (21 iunie 2006)

Priveste partea buna a lucrurilor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by kover
[hia]si eu sint din Mures. ma (re)primiti si pe mine in club????? mamica de Robert(23.11.2004) si Kristian(01.09.2006) http://s266.photobucket.com/albums/ii248/botcarola/
[bis][bis][bis] Te-ai intors!!! Criss si Alex (11.05.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata si [cit]

Vad ca s-a mai animat forumul si pe aici, v-am scos din amorteala[:D] Oana te-ai intrecut pe tine cu scrisul[;)]. Dupa ce vei naste presupun ca te vom vedea mai rarutz pe aici.

Brigita, pe unde esti? [flo]

Carola ma bucur ca copii sunt bine si tu te simti bine [cool]

Diana imi pare rau ca aveti probleme de sanatate. Am inteles ca in timp astmul se rezolva. Dar pana atunci....medic homeopat nu cunosc pe nimeni.

Anca si Sanda v-am trecut in lista, dar imi lipsesc ceva date,Anca care e DPN? Sanda care e data nasterii?

Anca am nascut la spitalul judetean, nu m-as duce sa nasc la maternitatea veche[:D]. Motive am destule contra [:D]

Noi suntem bine, mai am un examen sambata vitoare si gata sesiunea.

Am fost sapt trecuta la weekend de vreo 3 ori, e super ce a facut primaria acolo pt copii. Pacat ca vremea nu tine cu noi in weekendul asta ca mai mergeam.

Criss, Aura, Camelia, Olim, Emi [hia]

Weekend frumos sa aveti....ce faceti in weekendul asta? Pe unde mergeti? Eu ma tot pregatesc sa merg la zoo cu copii si nu mai ajung. E nasol inca programul, Dani cateodata doarme pana pe la 16 si ei la 17 inchid[bang]. Sa vedem weekendul asta cum se va trezi si poate ajungem la zoo daca tot nu e vreme de plaja.

 

Bianca[vampa] [9cer] , mami de Sandra( 8.07.1997)[zana] si de Daniel (17.01.2006)[auto]

Poze cu noi, Alte poze cu noi

Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am mostenit o bicicleta de copii de la vecina care a zburat in Canada, si mi-am trimis baietii sa o duca la soacra-mea pina ii va fi buna la Kristian,si in loc sa fac treaba prin casa dau la tastatura.am avut vinerea trecuta intilnirea de 20 de ani.a iesit super!!!!totul a iesit bine(m-au tras un pic in piept cu socoteala la restaurant,dar sincer am zis ca nu ma tiganesc,era asa de buna atmosfera ca nu au reusit sa ma scoata din sarite.dar un gust amar imi lasa chestia asta totusi).toata saptamina asta m-au sunat colegii sa-mi spuna ca a fost minunat.adevarul e ca nu am avut-o pe cea de 10 ani.avem in clasa de toti si de toate:conductor de metrou(in Roma), politai, economisti, medici ,farmacisti,profesori,cercetatori,etc...cu toate astea fiecare se mindrea cu copiii.pt. fiecare asta e cea mai mare realizare.

un weekend frumos

 

mamica de Robert(23.11.2004) si Kristian(01.09.2006)

http://s266.photobucket.com/albums/ii248/botcarola/

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bang][bang][bang]am vrut sa incep asa:

bianca:noi mergem deobicei la zoo inainte de masa,din acelasi motiv:pina se trezesc si ajungem gasim inchisa gradina zoo.bafta la examene mai departe,si inca nu am apucat sa citesc retroactiv totul,sa vad cum a fost in Bulgaria.sper ca a fost bine totul si Dani nu a facut varicela??

oana:mersi ca mi-ai satisfacut curiozitatea.frumos nume.

criss:frumosul tau Alex ce mai face?cum stati cu proiectul bb2

camelia:la voi e deja vacanta?veniti la vara acasa?ar trebui sa punem de o intilneala.

olim:voi????

la toata lumea:[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]

 

mamica de Robert(23.11.2004) si Kristian(01.09.2006)

http://s266.photobucket.com/albums/ii248/botcarola/

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...