Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (39)


Recommended Posts

Neata dragutelor![pup] Am venit cu cafea calda, suc proaspat si niste covrigi calzi..tenteaza pe cineva? De uitat, sa stiti ca nu v-am uitat..va citesc in fiecare seara, doar ca de cele mai multe ori nu mai am timp sa si zic ceva[bang]. Noi suntem bine, bebe a inceput sa miste de vreo 2 saptamani ( mult mai repede decat la David), ce-i drept inca rar. Abia astept sa-l simt ca lumea. Pe 17 iunie poate aflam si ce este ca n-am reusit. Va pupic dulce! Sa aveti un weekend placut in continuare![pup] Ami, mamica lui David (6 ani si 10 luni) si [gravi]17+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neata Amalia..io nu ma omor dupa covrigi dar de cateva saptamani ma tot gandesc sa-mi cumpar si nu reusesc. Asa ca=s bine veniti ai tai. De cafea nu mai zic..[:D] restul fetelor? eu m-am odihnit...nush cum fac in ultima vreme k lunea ma duc mai obosita la sv decat plec vinerea... o zi frumoasa va doresc.. MirelaV pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirela, sa stii ca si eu aveam perioade cand ma simteam asa. Acum de cand cu bebe 2, in weekend ma chinui sa ma odihnesc cat pot, sa ma relexez, sa nu ma mai gandesc la cine stie ce probleme...si vad ca-n mare imi iese si am energie macar pentru primele 2 zile din saptamana[cool]...dupa aia oricum sunt varza[bang] Ami, mamica lui David (6 ani si 10 luni) si [gravi]17+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] Na' seara fetele! Nu dati, va rog, cu rosii! Nu v-am uitat, dar efectiv nu mai am timp! Si de acum voi avea si mai putin. De luni ne cam mutam la curte vreo luna. Ne apucam de izolat casa si cum d-ra Liana va sta la curte, ma voi duce si eu! Mire, lasat mesaj off! Miki, Cris cum va simtiti? Vicki, ce face Dani? Iertare ca nu va scriu la fiecare in parte, dar credeti-ma, nu stiu daca imi mai iese numele de familie, daca ma intreaba cineva! Va pup pe toate de la cap la coada si de la coada la cap! http://good-times.webshots.com/album/561711735SdmjTm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, am pregatit [cafea], ceaiuri si sucuri, si gogosi infuriate[:D]. Eu am[cit]lecturand ce ati mai scris voi in wk. Cris, iepuras? Cat de mult imi plac! Sa stapaniti sanatosi rasadurile[:D]! Mire? Obosita? [pup] sa treaca. Canne, nu te mai agita, asa e peste tot! Si eu am probleme de-astea, dar le dau la spate. Gandeste-te doar ce frumoasa si scurta e viata. Si atunci nu o sa-ti mai pese atat de restul lumii de la firma. [pup] si tie sa te inveselesc. Amalia, tin pumnii sa vezi ce minune mica ai tu acolo[:)]! July, Dani e bine, vesel ca un cintezoi ca se apropie 1 iunie, ziua copilului (si ne-a pus in vedere sa nu-i cumparam haine, ci jucarii[^]), ca se apropie vacanta de vara si scapa de scoala, ca de after nu scapa pana nu luam noi concediu sa plecam la mare[;)]. Miki, [pup] multi. Sambata am fost si noi la curtea noastra, sa vedem ce ne fac capsunele pe care le-am plantat acum o luna si mai bine. Fac bine, sunt micute si dragute[^]. Va [pup]cu drag pe toate, va doresc o zi buna si o saptamana minunata. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata! Citii din urma, ins#259; nu am retinut foarte mult ![:D]De imb#259;trânesc! Am fost cu Sofia la Buz#259;u,#351;i a fost foarte fericit#259;, ca #351;i-a v#259;zut bunica #351;i str#259;bunica. A primit o gr#259;mad#259; de h#259;inu#355;e, s#259;nd#259;lu#355;e, iar mami #351;i cu tati trebuie s#259; se gândeasc#259; ce juc#259;rii îi iau prin#355;esei. I-a mai trecut r#259;ceala, nu mai tu#351;e#351;te decât foarte rar, n#259;sucul nu îi mai curge a#351;a r#259;u, în schimb mama e r#259;cit#259; cobz#259;. Trebuie s#259; m#259; fac bine pân#259; s#259;pt#259;mâna viitoare c#259; doar încep un nou serviciu. [:D]Ati citi bine, mi-am dat demisia. Nu se mai merit#259; s#259; mai r#259;mân într-o fim#259; care dup#259; 3 ani, spune c#259; nu sunt apt#259; pentru o promovare...A#351;a c#259; am f#259;cut Pa-pa, spre disperarea directorului de RH, c#259;ci se pare ca cele pe care le-au intervievat nu corespund. Bineîn#355;eles c#259; mi-au oferit postul pe ultima sut#259; de metri, dar din p#259;cate pentru ei, nu vreau s#259; mai lucrez. Poate c#259; va înv#259;#355;a s#259; se poarte cu angaja#355;ii de#351;i m#259; îndoiesc. Auzi#355;i, c#259; fac o prostie dac#259; plec, c#259; nici o alt#259; firm#259; nu poate s#259; îmi ofere perspective de viitor, [blabla][:-@]#351;i s#259; m#259; gîndesc foarte bine, mi-a oferit doar 5 minute, iar dac#259; r#259;mân la ei de azi trebuia s#259; m#259; duc la comercial, dar am ajuns la concluzia c#259; nu se merit#259;, deloc. S-o cread#259; Mutu, eu nu mai vreau s#259; lucrez la voi, vreau o schimbare de domeniu. Era [:(!][xx(]iar eu [:D][alcool] A#351;a c#259; dau [cheers] în cionstea noului meu serviciu #351;i v#259; a#351;tept pe la notar, dac#259; ave#355;i de legalizat acte![:D] [pup] tuturor #351;i s#259; ave#355;i o s#259;pt#259;mân#259; minunat#259;!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!! Weekendul l-am petrecut din vizita in vizita...am reusit sa fac cateva poze ... Vicky, da, un iepuras!!![il] Aveti capsuni??? Pai cred ca in cel mult o luna veti gusta din propria voastra cultura.[;)] Amalia, las ca trece si perioada de oboseala... Mire, pofta de covrigi???? Si eu de vreo 2 saptamani mananc covrigi... Iulia, stai linistita ca te intelegem!!! Geo, sa inteeg ca ai primit postul????!!!! Felicitari!!![cool] Ma duc sa vad ce treburi am azi de facut...Va puo si va doresc o saptamana minunata tuturor... [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url][url="http://bd.lilypie.com/QyHxp2/.png"][gravi][/url] 28+ ,cu [baietel]Mihai Daniel " Fii devotat lucrurilor marunte, caci in ele sta puterea ta"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cris, ai pastrat iepurasul[il]? Capsunele mele sunt o specie "pitica", le poti creste si-n ghiveci, in balcon. La anul iti dau si tie dak vrei, acum nu am multe cuiburi, dar pana la anul se intind. Geo, felicitari! Am inteles, dak am nevoie de notar, stiu la cine apelez[:D]. [pup] fetele. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vicky, iepurasul l-am dat unor vecini...dar m-am dus sa il vizitez ieri si era bine...e la 2 case de noi, vecinii au crescatorie de iepuri!!! [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url][url="http://bd.lilypie.com/QyHxp2/.png"][gravi][/url] 28+ ,cu [baietel]Mihai Daniel " Fii devotat lucrurilor marunte, caci in ele sta puterea ta"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...