Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (39)


Recommended Posts

[hopsieu] pe aici. Fetelor am intrat sa va salut si sa va zic ca azi este ultima zi de munca. De maine intru in concediul bine meritat,iar poimine ( miercuri ) este plecarea cu destinatia CORFU.URAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA[cool][cool][cool][cool][cool][cool][cool][cool][cool][cool]. Va pup [pup][pup][pup][pup][pup] cu mare drag pe toate si ne auzim pe data de 9 cand ma reintorc la servici. annes Secretele si amintirile unei femei sunt un ocean fara fund,in care nu le vei gasi niciodata !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ANNES - concediu placut - ce n-as da sa fiu in pielea at ... CRIS - poze cu iepurila nu ai sa vedeme si noi? GEO - felicitari, e un job greu si stresant, dar si cu multe beneficii VICKY - prompta ca de obicei cu cafeaua. Sunt tare happy azi: mi-am cumparat vreo 5 bluzite, tricouri si 2 rochite pt alexia. am in apropiere un magazin de haine care aduce haine din germania, restposten - miki cred ca stie - toate noi, la preturi bunicele, tipa e de pe strada mea, imi dau 2-3 plase pline acasa la probat si a doua zi ma duc cu banii sau cu ce nu intra pe mine (naiba sa o ia de burta si fund - in scadere datorita apei cu lamaie). o data la 2-3 luni imi fac de cap de vreo 2 milioane. si asa bine ma simt urmatoarele zile in haine noi ... saptamana asta voi fi tot happy pana le port pe toate. va pup, ma cheama al meu sotz sa-l ajut in gradina. bye-bye [mamica] de [zana] Alexia (5 ani) si [copil] Maia (8 luni) [url="http://community.webshots.com/user/misica7"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] Missy, sa porti cu placere hainutele cele noi Cris...vazut burtik..mai mai ce graviduta frumoasa esti [il] Geo, felicitari pt job Iulia, daca nu-ti amintesti numele tau de familie sau nu-l nimeresti..ca dehhhh e greu..ma suni si ti-l zic io pe litere [:D] Miki, pup fata..si spor la treburi de maine Viki, matinala k intotdeauna.. [pup] Anne, concediu placut si sa te intorci odihnita. Giani, Amalia, Carmen...pupici si la voi eu azi am stat acasa. au venit uratii peste mine si m-a sacait bine de tot burtik..dar de maine..la munci cu mine..ofof visez deja la concediu..care nici macar nu stiu cand va fi..apai unde va fi... o seara minunata va doresc..plec la somn nite nite all.. MirelaV pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirela, somn usor si o saptamana usoara la serviciu! Missy, sa le purtati sanatoase, hainutzele. Vichy, multumim pentru ceaiul oferit in fiecare dimineatza. Miki, cum te simti? Geo, felicitari pentru job. Annes, concediu placut! Cristina, esti o gravidutza frumoasa! scuzati stilul telegrafic, n-am dispozitie prea buna, noapte buna!
_______________________________________________ Carmen, cu [cavaler]Iustin (5.06.2004) & [copil]Teodor (6.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza [:D] Ora mea de baut cafeaua [bang]. Puteam dormi linistita inca 1h...dar nu m-au lasat emotiile, gandurile [:D]. De azi incep munca [xx(]. Mi-e groaza, n-am chef de nimic ( intrebari, linguseli ...etc.). Inca nu va las cafeaua pt. ca simt ca se raceste pana apareti. As avea multe de scris....dar deocamdata vreau sa beau cafeaua ( mai mult lapte decat cafea) linistita si poate citesc si presa. Oricum am timp suficient avand in vedere ca deja m-am dushat si imbracat [alcool], dar n-am nici un chef de scris Ma duc la citit presa [pup] PS: Carmen, Iulia ma simt bine. Mire, ma mai suporti? [pup] Pove cand ajung acasa. ANNES-- concediu placut GEO---- n-am inteles prea bine mesajul tau, dar iti urez bafta in tot ceea ce vrei sa faci. CRISS---- am vazut ultimele poze. [pup] Vicky----- nu ma certa prea tare, dar in dimineata asta ( pfuuu inca e noapte) vreau sa dau eu cafeaua Si ca tacamul sa fie complet.....mai devreme s-a trezit soatza ( are obiceiul sa bea apa si sa manance ciocolata noaptea) si mi-a urat noapte buna......fara comentarii Revin Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am revenit [:D] mai treaza si mai informata [:D] Va las cafelutza, ceaiul, sucurile naturale si croissantele pregatite. Merg cu Misterul afara si dupa aceea ma pregatesc incet de munca ( make-up, scris biletzel pt. soatza [:D]) Va doresc o zi minunata si spor la treburi [pup] Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hi hi tot eu Rac: horoscopul zilei de azi 27 mai 2008 In mod neasteptat, primiti o suma importanta de la o ruda mai in varsta. Va regasiti increderea in viitor si incepeti sa faceti planuri. Va recomandam sa nu luati hotarari importante in graba, pentru ca va lipseste simtul practic. Consultati-va cu partenerul de viata! Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Miki[flo], multumim de tratatie, in sfarsit cineva e mai matinal ca mine! Ce bine ma simt[:D]! Ador sa gasesc [cafea] facuta de altcineva, e mai buna[;)]! Canne, concediu placut! Carmen? Suparata? Te putem ajuta cu ceva? [pup] sa te binedispun. Missy, deci are efect apa cu lamaie? O sa mai incerc si eu, deocamdata m-am pus pe gimnastica, mananc mai mult salate (eu si iepurasul lui Cris[:D]) si nu mai mananc dupa ora 19, fara paine, mai "fur" cate o bucatica de cioco amaruie, ca eu renunt la orice, dar la dulciuri ba[^]! Si ma chinui sa beau ceai verde. Eu de felul meu nu beau multe lichide, nu poci si pace, na[xx(]. In alta ordine de idei, sa porti sanatoasa tot ce ti-ai cumparat! Vestea buna[bis]! Am rezolvat cu Dani, l-am inscris la inot. Acuma insa nu stiu cine il va duce-aduce de acolo, daca vor avea cursuri si in timpul saptamanii[bang]. Important e ca am reusit si l-am inscris! Cris, esti o frumoasa[flo]. Ma bucur ca iepurasul e bine. Va [pup], va doresc o zi buna, mai [cit] un pic pe-aici si ma apuc de treaba[biz]. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza, multumim de ceai. Vichy, [pup], azi ma simt ceva mai bine, dar am avut doua zile crancene cu dureri de gat, acum sunt pe antibiotic. Iustin ia si el un antibiotic light, caci are ceva secretii in gat, Teo mi-a facut ieri febra...de asta eram lipsita de chef si de toate cele. Ma bucur ca ai reusit sa-l inscrii pe Dani la inot. Miki, servici usor si multumim de horoscop. o zi buna la toate fetele.
_______________________________________________ Carmen, cu [cavaler]Iustin (5.06.2004) & [copil]Teodor (6.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!! Ce activitate intensa a fost pe-aici!!! Eu azi trebuie sa ajung la facultate , la un curs de anatomie...[bang][bang][bang]Partea frumoasa este ca , examenul se tine abia la sfarsitul lui iulie...sper sa nu nasc pana atunci...[:D] Fetele, ma faceti sa rosesc...[hop]Multumesc de aprecieri, dar sa va zic si cate kg am luat pana acum???? Miki , serviciu usor si multumim de tratatie si horoscop!!! Carmen , sper ca sunteti bine si tu si baietii... Mire , te-ai hotarat pana la urma cand iti iei concediu?? Vicky , felicitari pt Dani!!! Inotul este un sport foarte bun pt dezvoltarea copiilor. Missy , sa poarte sanatoasa Alexia bluzitele. Din pacate nu am poze cu iupurila.. Annes , concediu placut[beach] !! Te asteptam cu poze si impresii...poate in toamna ajung si eu acolo...[:D] [pup] toate racusoarele!!! O zi buna tuturor!!! Dupa horoscopul lasat de Miki, ar trebui sa avem o zi superba azi...[;)] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url][url="http://bd.lilypie.com/QyHxp2/.png"][gravi][/url] 28+ ,cu [baietel]Mihai Daniel " Fii devotat lucrurilor marunte, caci in ele sta puterea ta"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...