Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (39)


Recommended Posts

Vicki si eu tot epilator vreau, eu cred ca o sa-mi iau Phillips satinelle ice. Parca suna bine! Bine e cam scump parca de la 200 in sus dar ced ca se merita investitia. Dar eu trebuie sa mai astept pana la salariu...[xx(] de luna viitoare.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata fetele! Cafeaua e gata! S-a mai dus o saptamana! Doamne ce repede trece timpul! Vicki, eu am avut si Brown si acu am Philipps( sau cum s-o scrie ca acu n-am chef sa gandesc). Brown-ul cam agata( e drept, e generatie mai veche). Geo,Ice-ul de la satinelle( ca de ala e) e fix apa de ploaie! Il am de vreo 2-3 ani, l-am folosit o data la inceput si imi mai aduc aminte doar ca imi ingheta mana( oare?) Cert e ca la amadoua, dupa un timp, cresc firele pe sub piele. Cristina, cand trebuie sa nasti? Ca ma lasa memoria, dupa cum ziceam si in ultimul mesaj. Miki, au aparut greturile? Ai fost la medic? Mire, incerc sa te sun azi, daca am timp si spatiu! Missy, ce fac fetele? Carmen, Anne, si restul gastii, va pupez! http://good-times.webshots.com/album/561711735SdmjTm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza, multumesc de ceai, Cristina. Vicky, io habar n-am de epilatoare, nu folosesc, [:D]. maine plecam la Roman, la socrii nostri. Vom cauta o poienitza sa facem un gratar. [cool] sa aveti un week. minunat! va pup
_______________________________________________ Carmen, cu [cavaler]Iustin (5.06.2004) & [copil]Teodor (6.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!!Inca e dimineata!!! AM fost prin gradina dimineata, asa ca am deschis comp mai tarziu. Vicky, cu epilatorul chiar nu stiu ce sa zic, eu ma fac fie cu crema, fie cu ceara la cosmetica.. Carmen drum bun si un weekend minunat!!! July, pai DPN-ul meu e pe 18 august, dar ee stiu ca bebe o sa vina mai devreme!!!Liana ce mai face? Geo, cum e la noul loc de munca?? Ma duc prin bucatarie... [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url][url="http://bd.lilypie.com/QyHxp2/.png"][gravi][/url] 28+ ,cu [baietel]Mihai Daniel " Fii devotat lucrurilor marunte, caci in ele sta puterea ta"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] nu am chef de nimic azi. m-am trezit cu o durere cumplita de cap....care a trecut in urma unui nurofen...dar am continuat cu o durere de burta...[bang] toate bubele rele...[:D] iulia....timp k timp..dar loc de barfa... [:D] poate vb de acasa viki, sa stapanesti iubita epilatorul. baga berea aia la rece carmen, gratareala placuta cris, ce face mihaita azi? [pup] eu ma intorc la ale mele... pupici si un week end minunat va doresc aaaa...acasa nu am net de ieri dupa amiaza. cica azi vine o echipa... asa mi s-a luat de ei.. MirelaV pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza, Cafelutza, ceaiul ( oferta [:D] verde, de menta si fructe) , sucurile naturale si nelipsitele croissante sunt pregatite. Va doresc un WE minunat. PS: La noapte am inventar [xx(]. Din cauza maretzului Targ ( imprimare, publicare si mass media)care are loc o data la 4 ani si anul asta e in orasul nostru ,supermarkturile noastre sunt deschise toata noaptea plus ca e zi de inventar, ``am primit drept de munca`` [:D] 13 oameni in tura de noapte. Asa ca pe mine nu ma vede nimeni la casa- mai bine ma [box] cu ciocolata Milka & inghetata ( la restul nu ma bag la numarat )[:D] Ahhhh... si mai am un tampitzel de sef pe tura Mire,[:D] ala care inca mai locuieste cu mamica [:D].... Soatza are la munca( sau va avea-inca nu se stie, decat dupa ora 16) o petrecere in cinstea echipei de fotbal a orasului ( asta daca promoveaza in liga II [:D]) asa ca trebuie s-o rog inca o data pe Vicky sa stea cu misterul meu la noapte. Gata....iar am scris un roman [:D] Revin Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Este momentul sa va concentrati mai mult asupra propriilor probleme daca doriti ca dificultatile dumneavoastra sa se rezolve cat mai repede. Nu-i mai lasati pe altii sa se bage in viata dumneavoastra si puneti punct amestecului curiosilor, chiar daca acestia sunt din familie. Sunteti preocupati in special de rezolvarea unor proiecte mai vechi si pe solutiile gasite pentru iesirea acestora din impas. Sunt favorizate relatiile cu superiorii si castigurile. Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neataaaaa baut cafea de la miki, papat croissante, [cit] horoscop si acum beau cafeaua mea [:D] cand o termin...ma duc sa gatesc ceva fuga...sa pun la spalat si sa le scot apoi....k pe la 2 plec putintel de acasa. diseara ma duc la un gratarel cu colegii..si cam atatica. planuri mari si dese [:D] miki, spor la numarat 'milci' [:D] [fuga] la treaba dar va pup pe toate de plecare. sa aveti un week end minunat MirelaV pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...