Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (39)


Recommended Posts

buna! e foarte mult de munca la noul servici, nu am internet si chiar de as avea nu am timp de el , uit ca trebuie sa mai mananc, insa colectivul e ok pana acum asa ca sper sa fie bine cee ce nu imi pre place este ca tot se lucreaza peste program, azi am plecat la 6 si era program pana la 32 sofia e din ce in ce mai vorbareata
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Pupici fetelor![pup] Multumesc pentru suc, Mirela[pup] Imi e ciuda ca de la ora 16 si ceva a tot plouat. Noroc ca am iesit la plimbare dimineata, ca acum ne intrebam ce sa facem...afara printre balti, parca n-as iesi. Cred ca ma apuc de gatit, in contul zilei de maine... Ami, mamica lui David (6 ani si 10 luni) si [gravi]19+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ciorbita am sa fac maine..ca mai am nevoie de cateva ingrediente si nu le am...credeam ca le am si nu le-am cumparat[bang]..asa ca ramane sa cumparam maine si s-o fac. Ma batea gandul si la ceva dulce, dar momentan profitam de fructe (piersici, capsuni, cirese) si papam inghetata din cand in cand...asa ca renunt. Ami, mamica lui David (6 ani si 10 luni) si [gravi]19+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetelor![pup] Cafeluta, suc, croissant...toate proaspete, va invit la ele![pup] Tare mohorata mai e ziua asta. Nu-mi vine sa plec cu David nicaieri de teama sa nu ne prinda ploaia. Mai asteptam sa vedem daca avem noroc si de un pic de soare. Voi, planuri, gratarele, ceva? Ami, mamica lui David (6 ani si 10 luni) si [gravi]19+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata la un croissant ma bag si eu. da amalia...urata vremea asta. eu o sa caut resurse ratacite printr-un colt de sertar...si dupa pranz ma duc pana la mama din dotare. cam atat. o duminica minunata va doresc. eu..din motive obiective..inca dorm .. MirelaV pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, [cafea]e gata, suc si ceiuc la fel, si niste biscuiti cu crema de cioco, daca sunteti amatoare. Noi sambata am fost la ziua vara-mii, la curte, la gratarel, ne-a mai plouat, a mai iesit si soarele, a fost frumos. Ieri am lenevit, ca a fost vreme urata, si ne-am incarcat bateriile pentru saptamana care vine[:D]. Multi [pup]! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...