Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (39)


Recommended Posts

Mirela, prezent. Am intrat mai rar pe forum, caci au fost cateva zile calduroase, numai bune de plimbari prin parc si am profitat din plin. somn usor la toata gasca de fete frumoase, [pup].
_______________________________________________ Carmen, cu [cavaler]Iustin (5.06.2004) & [copil]Teodor (6.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Prezenta la datorie cu [cafea], ceai si sucuri. Mirela, draguta, eu lucrez numai dimineata, f.rar vin dupa-masa, deci vei gasi coffee in fiecare dimineata. Bine, daca nu merge net-ul, atunci nu am ce face[xx(]. Ieri m-am umplut de nervi! Au venit mesterii sa dea cu vopsea la geamuri, unde au pus termopanele. Dupa ce s-a facut curat, evident[bang]. Dar nu au terminat nici la sefa in birou, iar la noi in birou nici nu s-au apucat inca[:(!]. Ne tin asa, cu toate lucrurile stranse, de ieri de la ora 13! Imi vine sa-i strang de gat! Isi iau pauza de masa o ora, iar la ora 16 deja sunt iesiti pe poarta, ca asa au ei program[bang][bang][bang]. In wk mi-am propus sa mergem la Junior Expo, nu cred ca o sa apar pe net ca are fi-miu treaba cu laptop-ul[xx(]. Macar m-a anuntat[:D] Va [pup]cu drag si va doresc wk placut. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna si de la noi [bis] multumim de aprecieri la adresa EXPLETOSU'[bis] Raportez de doua zile la Andrei puseu de crestere si la mine "Puseuri maroni"[consti], non stop a fost ocupata odaia cea mai mica din casa[:-/]. in rest bine va doresc We placut la toate si vreme frumoasa dar nu "caniculoasa"[pup]
Giani ..[mamica] Mamica de ANDREI [copil] ,.... [url="http://community.webshots.com/album/563107702rWFLsK?vhost=community&start=28"]andreiul meu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut si eu gasca. Nimic palpitant de povestit. Dar astept cu nerabdare sa citesc ce povestiti voi. daca povestiti, ca e cam liniste pe aici de cateva zile [mamica] de [zana] Alexia (5 ani) si [copil] Maia (8 luni) [url="http://community.webshots.com/user/misica7"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

...fetele, eu sunt ocupata...au venit parintii lui Daniel sa ne ajute cu gradina, ne-au pus floricele multe , s-au mai luptat cu buruiana, au pus si rasaduri de rosii si ardei si vinete,am gasit si un iepuras in strada, micut , cred ca vreo 3 saptamani are saracul.. Va pup pe toate , intru cand mai am timp... [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url][url="http://bd.lilypie.com/QyHxp2/.png"][gravi][/url] 27+ ,cu [baietel]Mihai Daniel " Fii devotat lucrurilor marunte, caci in ele sta puterea ta"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] pe la fetele mele. Va citesc din umbra in fiecare zi. Azi am avut o zi la servici de tot kakaolu sa zicem asa. Fetelor nu am vazut in viata mea atata mancatorie si pupincureala va rog scuzatim expresiile elevate,dar sunt enervata ma maxim [blabla][blabla][blabla][:(!][:(!][:(!][haibat][haibat].Nai voie sa fcai ceva , ca se gasesc cate unele de te barfesc si te mananca de prin anumite parti dorsale, stie toata firma. Nu am inteles si nu am sa inteleg toata vietisoara mea lucrul asta. Poate ca as vrea sa fie toti ca mine sa-si vada de hartoalele lor si atat,dar stiu ca acest lucru este inposibil. Cam atat despre servici,mai am luni si gata intru in concediu sa-mi relazez creieri zapaciti. Fetelor va rog sa ma scuzati , dar nu aveam cui sa ma plang. Va pup [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] cu mare drag pe toate[grup] si va doresc un WEEKEND minunat tuturor. Ne auzim luni. annes Secretele si amintirile unei femei sunt un ocean fara fund,in care nu le vei gasi niciodata !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by canne-marie
[hopsieu] pe la fetele mele. Va citesc din umbra in fiecare zi. Azi am avut o zi la servici de tot kakaolu sa zicem asa. Fetelor nu am vazut in viata mea atata mancatorie si pupincureala va rog scuzatim expresiile elevate,dar sunt enervata ma maxim [blabla][blabla][blabla][:(!][:(!][:(!][haibat][haibat].Nai voie sa fcai ceva , ca se gasesc cate unele de te barfesc si te mananca de prin anumite parti dorsale, stie toata firma. Nu am inteles si nu am sa inteleg toata vietisoara mea lucrul asta. Poate ca as vrea sa fie toti ca mine sa-si vada de hartoalele lor si atat,dar stiu ca acest lucru este inposibil. Cam atat despre servici,mai am luni si gata intru in concediu sa-mi relazez creieri zapaciti. Fetelor va rog sa ma scuzati , dar nu aveam cui sa ma plang. Va pup [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] cu mare drag pe toate[grup] si va doresc un WEEKEND minunat tuturor. Ne auzim luni. annes Secretele si amintirile unei femei sunt un ocean fara fund,in care nu le vei gasi niciodata !
La fel e si la mine la munca. Iti doresc multa putere. Important e sa nu te lasi doborata de gura lumii. Numai bine [pup] Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] miki, nu ne-am sincronizat ca desi poate apaream online...mi-a picat netul de aseara dupa ce am apucat sa zic k am ajuns..la vreo 20min a picat si si-a revenit acum la munci nu te-am vazut. am avut o zi.. [bang] azi am musafiri k il sarbatoresc pe tata - fu Constantin [:D] am mai pregatit una alta si cam atatica.. am o stare de spirit de mai bine o iau la fuga [:D] dar cica azi tre sa zambesc nu? [:D] va doresc o zi minunata si apar pe seara. MirelaV pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...