Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (52)


Recommended Posts

Mamaaaaaa....ce nori negri...[:(] Si ce frumos era de dimineata!!! S-o fi deocheat vremea??? [:D] Cristina, noi suntem bine, multumim de intrebare. Iustina ocupata cu ghedinita..si cu rochitele si cu coditele si cu margelele...si alte alea din aceeasi categorie... Noi sambata nu putem veni, ca plecam. Stefan ce mai face? Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

'Neata![|)] M-am trezit eu, a venit si ploaia [xx(] Noi suntem ametiti si obositi si eu am febra musculara de la tinut [bebic] in brate la botez.Unde mai pui ca stiam ca doar sotul citeste Crezul la biserica, dar smecherul de [popa] ne-a pus pe amandoi si tatal baietelului radea de noi, dar l-a pus si pe el si-am ras si noi. Mai spre seara mergem sa-l scoatem din mir si-i fac baita [ups] si apoi iar mancare si bautura [cheers] Va pup pe toate.Am vazut poze cu funduri sexy si mancare buna si mai ales poze cu Goran [m-a] si-ti multumesc Laura ca le-ai postat, ca eu nu umblu pe la gemanute si nu le-am vazut ca Lora [zz] Marani voi ce mai faceti?Ti-a mai trecut supararea c-ai ratat concertul?Mie da, dar nu complet.Uneori nu-mi vine sa cred ca a fost atat de aproape si eu nu am stiut.Si unde mai pui ca sotul meu a spus ca vroia sa mearga daca stia.Sare pe rana! [bang] Oare de ce n-am apa azi?[bang] Si n-am nici plata sau minerala in casa si mor de sete [alcool] Pot sa beau vin?[alcool] [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"]POZE[foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

saluti fetele!!!!!! ce mai vreme si azi???am iesit si noi un pic dar nea prins ploaia,acum stam pe acasa si ne jucam,voi ce faceti???noi in wek e posibil sa fugim iar din oras tot pe la munte,acolo pozele erau facute pe la com.magazia,la cineva acasa super peisaj si liniste de nedescris. carmen ,ma bucur ca o fost si v-ati distrat la botez,inca o data sa-ti traiasca finutul!!! mai revenim carmen si stefi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CArmen multumesc pentru urari. POzele tale m-au dat gata.Ce relaxare!Ce liniste! Mai, si pozele din padure de la Cut mi s-au parut tare frumoase.Eu merg des la Cut la parintii finutului (ca vor sa-si faca casa acolo), dar in padure n-am fost pana acum.Oricum, vara e la usa si gratarele asteapta sa fie incinse![cool] [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"]POZE[foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna ziua tuturor mersi Laura pt poze, m-am imbolnavit vazandu-l pe Goran in alb imbracat, frumosul mamii frumos, imi vine sa-l iau acasa!!!!! partea buna e ca sotul e de acord...acu numai sa vrea badica Goran fost-am afara, plimbat cu tricicleta, dupa amiaza mergem la buni ca de cand ne-am intors nu ne-am dus pe la ea; singurele suntem ca barbatul umbla lela...dar sapt viitoare plecam in sfarsit!!!!!!!!! si pana pe 15 iunie nu ne mai trebuie meleaguri romanesti pup, o zi buna mamica de bubamara (02.12.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da lora asa e ,drumul e tare prost dar sa ai o casa pe acolo se merita tare mult,e superba zona si totul e verde acuma......[bis][bis],dar in wek asta nu stiu pe unde ajungem,oricum avem musafiri si e in functie si de vreme. dana,ce faci??cum se mai simte paul???a fost bine ieri la dct.oft.???pupici. carmen si stefi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara. EftimieC distractie in continuare. Sa-ti traiasca finutul(parca e baiat, nu?)! Sincer, si eu am umblat sapt pt botezul de la sfarsitul lui Iunie. Am luat-o mai devreme ca urmeaza si alte evenimente si nu mai aveam timp. Iar de pe 15 termina si Casandra gradinitza si cu 2 dupa mine nici atat nu reusesc sa fac. Carmen voi sigur sunteti la plimbare... Criss tu ce mai faci? Fetele ce-ti mai fac? Lora Iustina are serbare de 1Iunie? Casandra are si este Mariuca din povestea cu ridichea uriasa. Laura cand mai ai timp modifica data nasterii Ecaterinei: 24.08.2007 - le-ai facut gemene[:D] Emma la mai multe lunitze!!!! 'Tot ceea ce ti se intampla are un scop' Ana - mami de [copil]Ecaterina-Maria si [ispita]Casandra-Petronela [url="http://s136.photobucket.com/albums/q174/o-ana/surioarele/"]Ceva poze[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=120185&whichpage=1"]nasterea in apa[/url] www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...