Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (52)


Recommended Posts

Allexa, cred ca trebuie sa mai consulti un medic ortoped, ca sa fii sigura ca asa este. CarmenE, a mai si plouat, insa f. putin si iesea imediat soarele, asa ca a fost frumos. Cristina, noi daca avem un week-end liber n-avem stare defel...macar la un gratar si tot mergem. Laura, transmite-i lui Ian ca-i pap falcutele cand il vad!!! [:D][pup] Salutari Ianuscai! Marani, ma gandeam la voi cand ma plimbam prin Durau, dar cred ca erati acasa. Fetelor, in preajma pensiunilor mai din centrul statiunii era asa o nebuneala...nu-i de stat pe acolo, eu am zis ca daca o mai fi sa merg tot la Vanatorul o sa stau...pusti teribilisti cu ATV-urile, lume de toate felurile si culorile facand gratar cu manelele la maxim, alti pusti cu masina de fite a lu' tata facand viraje periculoase...asta nu mi-a placut defel....insa la Vanatorul era liniste, erau cazate numai familii cu copii, frumos, nu tu muzica la maxim (mai ales nu manele)..chiar mi-a placut...plus ca au un loc de joaca frumos si mare. Deci e de notat pe agenda de calatorie!!! Plus mancare buna. V-am pupat, ca cere Bubulina mea mancare! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

saluti fetele!!! lora,super pozele,dar totusi cabana aia din lemn superba era in durau?????????super frumoasa si spatiul de langa el,am vazut eu ceahlaul pe acolo dar te intreb ,ca dde cand nu am mai fost in durau nu mai stiu cum mai e,dar oricum ma bucur ca v-ati distrat. allexa ,ca si celelalte fete si eu te sfatuiesc sa mai meri si la alt medic,nu fi ff ingrijorata ca se rezolva totul pana la urma,pupici. carmen ce faci??sa stii ca tot cu firma umblu,asta e ,asa frumoasa e birocratia aici,dar ghibzuiesc eu pana la urma ca nu mai pot sta pe acasa,ajungeeeee. anaaa ce faci??ce fac fetele?????pupici de la noi dana ,ce fac copilasii??ce faci cu ei cand vine vacanta??? bunici ceva cred,nu? va pup pe toate ,adica si restul fetelor si mai datine vesti pe aici!!! carmen si stefi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salve! Ne-am intors si noi din parc si acum pregatim o cina tarzie...de fapt tati e sef in bucatarie in seara asta [:D] Carmen te zarisi cu Stefi pe la trecere prin centru si am incercat sati fac cu mana, dar sotul meu gonea ca nebunul ca incepea meciul [hagi] Lora m-ai dat gata cu pozele.Nu-mi vine sa cred ca locul ala superb e la Durau.Trebuie sa mergem si noi, mai ales ca am sotul 3saptamani acasa in concediu si planuri 0 [:(] Allexa ma bucur ca e totul ok.Mergi si la un alt dr.(la cine ati fost??) si apoi mai vezi tu, mai ales ca Petrovici spune aproape la toti baietii ca au platfus sau ca trebuie sa le umble la putica[ups] Adriana si eu am auzit ca e superb la Riga.Pacat ca n-ai putut merge si tu. Ellinia am terminat cu drumurile la Bucuresti la dr. si apoi am facut si gimnastica si masaje recuperatorii.Acum nu-l ajunge nimeni cand [fuga] Noapte buna!As mai sta, dar cum la [tv] e tati, il las putin la desene pe calculator. [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"]POZE[foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LAURA,CARMEN E -am fost la dr.Dobre,dar nu am fost prea multumita:l-a lasat in sosete pe Razvan sa mearga,nici pantalonii nu m-a lasat sa-i dau jos,nu s-a uitat la piciorusele lui,nici la incaltaminte...O fi el dr cu experienta si isi da seama repede despre ce este vorba,dar totusi...nu stiu nici eu ce sa cred si cum s-o mai iau.[:(] http://community.webshots.com/user/allexa06 allexa,mami de Razvanel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! Lora, superbe pozele! Iar de Iustina ce sa zic, se cunoaste ca a crescut, pana acum n-am realizat ca s-a schimbat asa de mult pana i-am vazut pozele portret. E o adevarata domnisoara! Alexxa, iti trimit un pm. Carmenstefi, voi ce mai faceti, nu v-am mai vazut prin zona [8D]! CarmenE, deci sunteti in concediu... odihna placuta! Mai ia si tu o pauza si pune sotul la treaba! Adriana, ma bucur ca ne dai vesti despre voi! [pup] Mi-e dor sa ies la o terasa, sa stau sa beau un suc... (sau o bere [:D]) Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://www.shutterfly.com/view/pictures.jsp http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] Fetelor noi avem de gand sa profitam si azi de vremea frumoasa si sa mergem undeva la aer cu [bicla] si [hagi] Allexa daca ai dubii in continuare, mergi la Bacau la clinica privata.Nici eu nu stiu ce sa te mai sfatuiesc [V] Marani privesti Ceahlaul la apus?Pe unde umblati?Ce-ti face printesa? Emma tu nu ne mai dai vesti despre Andrei? Corna sper ca nu ati venit in tara fara sa ne anuntati?Ca vad ca nu mai dai semne.Sau profitati ca-i marea aproape si sunteti toata ziua la plaja? Soare mult tuturor![hippi] [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"]POZE[foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...