Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (52)


Recommended Posts

Salutareeeeee!!!!! [bis] Ce faceti, fetelor? Noi suntem bine, Iustina in verva, ieri am avut lectie deschisa la gradinita, parinti+copii, a fost f.f. fain - va dati seama 20 de strumfi (n-au fost toti, ca-s 29 in grupa), care mai de care mai adormiti si distrati...ce mai, pentru noi a fost super ca parinti. Iustina a fost azi la teatru "la casa de fultula" si a vazut "un teatlu cu o baba cu nas ghesit, nu ela bun, ela asa, stamb si un dagon male, maleeee" Altceva n-am scos de la ea...[:D], principalul e ca a fost foarte incantata si vorbeste intruna despre asta... La targul ala de la stadion a fost al meu sot cu Iustina dupa-amiaza si eu n-am mai mers ca mi-a spus ca nu-i mare lucru..cam slabut. Poate o sa merg sambata, daca am timp, ca pana atunci nu am. A, cica mai sunt pentru copii niste chestii gonflabile cum erau in strand asta vara unde pot sari contra cost - 25 de mii un sfert de ora... CarmenE, diete nu mai tin, Scarsdale n-am tinut decat cateva zile, am renuntat. Era sa mi-o cam iau de la Laura, dar m-am furisat si-am scapat...[zz] (strambatura e pentru Laura, de la care azi mirosea a ars..mai e cazul sa scoata nasul din computador, ca se alarmeaza pompierii...[zz]) Va doresc o seara cat mai placuta! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salve! Am reusit sa ajungem acasa.Am fost la mami meu care ne-a pus pe masa numai tentatii [papica] [pahar] si eu am rezistat eroic [pofta] Voi ce-ati mai facut?Ana numai bine si tie!Sa speram ca se indreapta si vremea. Andreuta mie imi era dor de-o vorbulita de-a ta si ma gandeam ca cine stie pe unde stai la soare in timp ce noi ne confruntam cu [pic] Allexa eu auzisem de un targ la Sala Sporturilor [alcool] Lora nici nu cred ca mai ai nevoie de dieta.Iar despre mirosul de ars de la Laura, cred ca a gasit o metoda de ardere a grasimilor (pe care doar ea le vedea), ca in ultimul timp pare mai in forma.De fapt, dupa poze, [vampa] ati slabit bine amandoua.Sau erau pozele trucate?[zz] Carmen eu vin la terasa, dar servesc doar apa plata, ca sunt la dieta, DIN NOU[:(] [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"]POZE[foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

carmen,poate ne zarim prin oras ,acum la stadion e un loc de distractii pt copii de 1 iunie si targ de hainute cred,iar la sala sportului a fost targul de textile,poate ne vedem pe la stadion....ce fain suna parca ne-am duce la meci[:D][:D] ana,ce fac buburuzele?????astazi voi iesi cu stefi la plimbari si maine o duc iar la soacramea ca mai am treaba,poate ne zarim. dana, ce fac ana si paul????poate ne auzim la telefon si cu celelate fete si ne vedem in grup,la stadion cum ziceam.pupici lora si eu am zarit ieri o gasca de copii pe la casa de cultura,ma gand ca e un teatru de copii si atre as duceo si pe stefi,sigur iar placea ,zic si eu am sa ma duc sa vad despre ce e vb,pupici iustinei pt perlutele ei.[:X] laura,ce fac strumfii?????pupici si poate ne zarim. allexa,ianusca,corina,aurora,criss,mira,adriana,andreutza,cristinapupici de la noi si sa ne vedem!!! carmen si stefi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata...pe la amiaza,dar pana acum am fost foarte ocupata[biz],dimineata am colindat un pic magazinele,dar apoi am venit acasa si m-am apucat de curatenieeee,rufe spalate,bucatarie curata,aspirat,covor periat[biz][curat],am facut si-o baie si acum ma duc la coafor sa ma fac frumoasa[;)] Vreau si eu la targ,dar zicea Lora ca nu au cine stie ce...si astazi nu pot sa merg,poate maine,voi cand va duceti?Targul e pana sambata? http://community.webshots.com/user/allexa06 allexa,mami de Razvanel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! Am vazut pri oras un trenuletz care-i plimba pe copii. Oare de unde pleaca? Ca sigur i-ar placea si lui Stefan. Mie mi-ar placea sa ne vedem maine seara la o terasa, sa mai stam de vorba, acum ar fi fost o ocazie si pentru mine ca sunt singurica... Am colindat un pic magazinele, m-am mai uitat in stanga in dreapta... Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://www.shutterfly.com/view/pictures.jsp http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

allexa,cristina si nu ati gasit nimic prin magazine?????nu v-ati luat ceva frumos sau ati vazut ceva frumos???? allexa,dar ai vreo petrecere???sau asa pt familie si pt tine te faci frumoasa??oricum esti frumoasa[hippi][8**][ispita] cristina poate ne vedem pe undeva maine,vb pe la telefoane. noi ne-am plimbat cu ana si ecaterina[fetita] si cu cris si alesia[fetita] prin oras,cald si frumos. [pup][pup][pup] carmen si stefi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salve!M-am repatriat si eu si beau o cafeluta tarzie alaturi de voi, ca am ramas cu pofta de la cea pe care ne-a oferit-o dimineata Carmen. Allexa da cu ce ocazie te faci frumoasa?Nunta, petrecere...sau pentru sufletelul tau? Ellinia eu n-am auzit despre un trenulet prin oras.Ai mai aflat ceva?Vreau si eu detalii. Dana tu ce mai spui?Ai cam fost absenta in ultimul timp.Sper ca nu sunt probleme [:0] Cat despre o intalneala, daca suntem prin zona si husbant-ul e dispus sa stea home alone cu copilul, eu ma inscriu pe lista [:D] [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"]POZE[foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...