Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (52)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by LoraG76
Bai, eu am zis...asa am auzit...acu' posibil sa fie povesti, tocmai, daca spui ca nu e nicio problema, ca au stat si n-au nik, confirmi asta, eu n-am tinut-o decat f. putin, n-am cum sa stiu... Petrovici asa mi-a zis pe la 5 luni, sa nu cumva s-o pun pana la 8 luni. Lora, mami de Iustina
Lora nu cred ca e nevoie sa confirm [:D],eu cred ca se vede ca n-au probleme de genul asta [;)] oricum fiecare face cum crede,ai mei au mers f repede,am fost multumita de ei,nici cu vorbitul n-am avut treaba,nici cu pampersul...sa vedem la al treilea [:D] Adriana ma bucur ca totul e ok,sanatate lui Moritz,acum ai 3 copii de dadacit,nu 2[:D]! Criss la cat mai multe lunisoare [cool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Laura poate nu sunt povesti cum am spus eu,dar nici sa exageram.Ca daca eu am zis ca am facut asa,nu e musai sa faca si altul ce am facut eu.Cum ai spus si tu,fiecare face cum crede,si cu mierea la fel si mai sunt 'n' exemple.Sa nu uitam totusi ca nu suntem in Canada,aici la noi cam multe sunt permise,chiar si E-urile [bang] Aurorra medici sunt,acuma depinde de fiecare cum il considera!Daca tu ai fost la Ioneasca si ai incredere,mergi mai departe la ea!Parca Ana a nascut cu Ioneasca(la prima sarcina),iti va spunea ea mai multe.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vine vara, bine-mi pare, na,na,naaaaaa!!!! La mare, la soare...ups.../n-are legatura......[:D] 2 la kilogram, e superoferta!!! Consuma putin, ca-n reclama.... fiecare cu parerea lui... Adriana, felicitari ca te descurci! Multa sanatate lui Moritz! Pupici la fetite dulci! Criss, multe lunisoare inainte cu sanatate! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare gagici!!! laura vad ca esti in mare verva,bravoooo si vezi cu insamantarea ce faci!?iustina ce face??pup. adriana ,pupici la fete si sanatate sotiorului. criss pupici la fete si la cate mai multi anisori. la noi stefi nu a vrut deloc sa stea in premerg.,doar cate 5-10 min si gata ,catel a fost la baza ,ca miscare rapida . dana,te mai asteptam pe la noi sau poate dim in oras la o cafea,pupici la copii. bag de sama ca nu prea ma bagati(undeva[alcool])in sama cu iesirea ,dar nu e nimic ,eu nu pot decat sa va astept sa va hotarati si cand so putea,cand e timp,nu vreau sa va chinui ca o sa ma injurati apoi.....stiu ,eu nu pot sa ma duc numai cu stefi pe terasa la gradina de vara,asa ca ne vom plimba prin oras,prin parc,prin vizite. va pu[p si ne mai auzim. carmen si stefi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen nu te intrista, de-acum incepe sezonul si ne vom gasi mai des.Uite, eu am fost ieri in parc si-am stat cam 2ore jumate, dar n-am vazut pe nimeni [:(]; Dana e acum la Strand si e singura...vad ca ne sincronizam cam greu. Noi azi am vrut sa iesim, dar a adormit sotiorul meu si cum eu nu ma simt bine si Edi are febra 37,7 am renuntat [V] Poate maine. Dana apropo de tipa cu steriletul, asta a fost si temerea mea saptamana trecuta.As vrea sa vina cand vreau eu, dar stiu ca se poate intampla oricand daca nu practic abstinenta.La ce [medic] ai fost pana la urma si ce ai decis? Corina inca nu i-am facut poze finutului, pentru ca n-am mers sa-l vad la el acasa.Din ce stiu eu, nu am voie cata vreme sunt la cm.Se pare ca saptamana viitoare il botezam si pun poze sigur [cool] P.S. M-am uitat azi la Giro D'Italia si am vazut niste zone superbe [il] Adriana ai grija sa nu dai in mastita.Eu am avut probleme din astea si am facut febra mare si deliram, de-a fost nevoit sotul meu sa-mi faca impachetari reci, ca sa nu ajung la spital.Cumpara-ti o pompa de la Chicco pentru sani.Sunt excelente si isi merita banii!Poti sa te storci cand ai lapte in exces si-l congelezi,Il vei folosi mai tarziu.Nu radeti [:D], ca se poarta. De ce a sarit Moritz de la 2m?Ce s-a intamplat? Laura noi am folosit premergatorul dupa 9luni si cand la Edi au inceput sa se vada problemele la piciorute, am dat vina pe el....La aproape 2ani ne-a folosit foarte tare pentru a-l reinvata pe Edi sa mearga.Parerile sunt impartite. Mierea am ocolit-o si noi pana la 1an si multi radeau, dar asa stiam eu ca e bine.Mamele noastre faceau chiar exces si noi suntem destul de bine....Oricum nu are rost sa dam amploare subiectului. [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"]POZE[foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen dar ce ai patit sapt trecuta?Credeai ca nu mai vine,tu ai sterilet?? Cum sa spun,e una cand ai un copil si vine al doilea,asa pe nepregatite,dar sa ai 2 sau 3 si sa vina al 3-lea sau al 4-lea,atunci ce naiba mai faci??Oricum e destul de sensibila treaba...inca stau pe ganduri la ce sa fac.Eu am fost la Poparlan,la un control de rutina,ca n-am mai fost de 1 an de zile,la el merg de cand mi-a rezolvat rana. Carmenstefi la mine nu e chestia ca nu te bag in seama,dar stau tare prost cu timpul,mai ales cand sunt in schimburi,am sa mai ies dimineata,cand sunt sch 2,dar poate iesim undeva la o cafea,ca sa nu mai deranjam la tine,poate mai vin si alte fete care nu lucreaza. Lora ai terminat de arat si insamantat[:D]??Vrei sa te ajut cu un tractor?? Noi am fost in strand,a fost super ca nu era aglomerat,acum ma duc sa fac o mazare,asa mi-a venit...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana inteleg perfect situatia tipei respective, pentru ca si eu m-am gandit de multe ori la o asemenea patanie.E prima data cand imi intarzie o saptamana si cred ca a fost normal sa ma sperii si sa-mi pun unele intrebari.Eu ma gandesc serios ca trebuie sa-l schimb si nu stiu la ce metoda sa apelez.Sigur n-as apela la legarea trompelor (pe care tocmai a facut-o o amica de-a mea), nici dupa bb2. Ai prins vreme frumoasa in Strand si cred ca v-ati intors la timp sa nu va prinda [pic] Edi mi-a facut 40 febra si i-am administrat Eferalgan cu algocalmin (cum ne-a invatat Petrovici).Si-a revenit acum dupa o tura de transpirat si a cerut gogosi[:0] [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"]POZE[foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen sanatate multa lui Edi,nu stiu ce se intampla,am vazut f multa lume racita,in special cu gatul.Ana mea e bine,dar nu prea mananca,vad ca si Paul e destul de ragusit,nu face febra sau altceva,sper sa nu evolueze in rau. Eu pana la urma cred ca am sa incerc cu sterilet,ca as vrea sa renunt la pastile,un sterilet Cooper cu fir de argint costa 1 milion,acuma depinde de organism,posibil sa nu am probleme...trebuie numai sa-mi fac curaj iar daca o fi sa vina bb3 asta e...[:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...