Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (52)


Recommended Posts

'Neata!!!!!!!! CarmenE, binevenita cafeluta cu zaharina musai!!! Facuram gratarul, in padure la Cut, a fost suuuuper!!!!! Ma bucur ca ne-am intalnit, copilutii sunt de milioane! Tare frumos...pacat ca nu ne-am adunat si mai multi, dar a fost bine pentru inceput. O zi cat mai buna va doresc! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neata fetele!!!! sunt si eu la o cafea [cafea]alaturi de voi,ma bucur enorm ca v-ati distrat ieri la gratar si imi pare tare rau ca nu am ajuns,eu cea care va chinuiam cu iesirea[:(!][iartama],dar uite ca nu s-a potrivit,asa ca mai incercam..... va pup si mai revin,incerc,fugim pe afara cu plimbari si treburi. carmen si stefi http://www.dropshots.com/carmenstefi#date/2008-05-17/18:26:28
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! Si eu prin zona. Ati facut poze de ieri? Vrem sa vedem si noi! O saptamana excelenta! (sunt in criza de timp, mai ales ca e si luni azi ...) Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://www.shutterfly.com/view/pictures.jsp http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

saluti fetele!!!!!! ooooooooo,e luni se vede!!!atunci va urez de pe acu o saptamana buna[biz][biz]....dar totusi ce mai faceti????? ana,ne mai zarim pe la plimbari???cand se poate?? dana,cand te mai ratacesti pe la mine la o cafea????sau in oras si cu alte feteeee??? lora,poate mai ajungeti prin parc???cum a fost grataru ieri???? laura ,ce mai fac gemenii????ce nazdravanii au facut la iarba verde cu celelate fete???? criss,ce fac fetele???ati mai fost la catelul frumos????si iepurasii???pupi la fete. carmen,ce mai faci draga mea,sa stii ca hainute pt finut gasesti tare frumoase si la mine pe bulevard,m.eminescu,chiar langa amicii,am fost cu ana pe acolo. adriana,ce faci??ce fac fetele???sanatoase ,bine si frumoase sa auzim de la voi. cristina,ce mai face stefanel??sa stii cand ies din casa mai tot timpul ne uitam pe la geam la voi poate va facem semne sa iesiti afara,seara nu veniti prin parc in centru??? ianusca,ce faci???iani ce face??pupici pe bolfute ca de obicei. allexa,emma,corina,aurora ce mai faceti???? carmen si stefi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetele!! ce mai faceti? am vazut ca toate ati avut un weekend plin! Ieri nu am mai intrat pe forum, poate vedeam in timp util si veneam si noi la intalnire, dar or sa mai fie si altele[:)] eu cu sotul din dotare am fost ieri intr-o plimbare pana la Durau, dar in afara de peisajul frumos nu am vazut nimic interesant pe acolo, e chiar aiurea! Dar macar am facut o iesire!ne-a cam prins si ploaia,dar a fost caldut si a iesit repede soarele[:)] Cam asta am facut noi in weekend! dar a inceput o noua saptamana si iar la muncaa[:(] Va pupicesc pe tooaateee!! Aurora [gravi]18+ mamica de viitor delfinas[baietel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara. Am tot vrut sa sciu de dimineata dar n-am avut net[bang] Duminica a fost super la gratar. Bineinteles cu mofturi mai spre sfarsit ca erau cam obositi. Fetele mele au tras un somn bun pana in oras, s-au trezit cand am ajuns la ai mei si la 9 dormeau iarasi duse. Carmen am vazut din pze ca si voi v-ati distrat super...Am primit mesajul de la tine dar eram franti de oboseala, asa ca n-am mai ajuns.Ne mai intalnim in parc [:D] Adriana Anikka e o dragalasa de fetitza si parca seamana tare bine cu Lara.[:D] doar sunt surori, nu?[:D] Dano mai treci si mai scrie si pe aici cate ceva. Aurorra sigur vor mai fi si altele. 'Tot ceea ce ti se intampla are un scop' Ana - mami de [copil]Ecaterina-Maria si [ispita]Casandra-Petronela [url="http://s136.photobucket.com/albums/q174/o-ana/surioarele/"]Ceva poze[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=120185&whichpage=1"]nasterea in apa[/url] www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana, e dulce tare Annika, sa va traiasca! O pupam si pe ea, dar mai ales pe Lara, care a crescut, se vede...ne-am uitat pe poze impreuna cu Iustina si a recunoscut-o si a zis si ea: uite ca Lara a crescut, acum e mare. Carmen, noi am fost deja prin parc, pe la 4.30, apoi ne-am dus la magazinul ala pe Eminescu si i-am luat sandale Iustinei si apoi la ala de pe Traian si am cumparat si cateva hainute de vara si acum nu mai iesim, ca mai am si eu cate ceva de facut...daca toata ziua sunt la serviciu... Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...