Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici in Germania (3)


Recommended Posts

salutare la toata lumea.io sunt prin zona va citesc dar nu am mai scris ca nu am avut chef.mai rau e ca nu am chef de nimic,cred ca intru in depresii.am facut acum un fel de chek sa aiba cupila si al meu ceva dulce.arata tare bine si cum nu stiu sa pun poze tre sa ma credeti pe cuvant[:-@][:-@],dar de vreti va dau reteta.in rest toate cum le stiti si voi.va [pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Si mi-e o leneeeeeee Mi-e o lene de ma doaaarreeeee Cantam ca tembela si colega mea de birou se intreba ce am [pk] Si mi-e si fooaaaaame rau, ca incerc sa mai slabesc vreo 2 tone[q]. Si colega mea rontzaie sticks, si Balisto... Vreau la maaaaamaaa...[q] Ba nu vreau nci la mama ca mama e la mine si sta cu copiiii...vreau in concediuuuuu[q] Mami de Miruna (19.12.2002) si Henrik (30.08.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ionica
EU VREAAAAAAUUU UN MASAJ TAILANDEZ SI O BAUTURA IN NUCA DE COCOS LA PLJA SERVITA DE UN BOY CHIPES[:D] Sophia 2ani [gravi]+17 [fetita]
ionica, mergem impreuna? ca mi s-a dezumflat obrazul si arat uman din nou [:)]. eu chiar sufar tare de vremea asta rea. la noi aici e o gaura cu ceata, azi nici un strop de soare n-am vazut [q]. Iulia, mama lui Iris Maria (7.8.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ionica
Iar la faza cu soarele in ceata,in germania tre sa mergi mai des cu avionul ca sa-l vezi.[:D] De cate ori zbor,la o altitudine mai mare, imi dau seama ca de fapt e si in germania soare,numai ca n u-l vedem noi[:D]
ca bine zici! si eu de cate ori zbor zic la fel. uite-l al naibii soare, e pe cer. numai de jos nu-l prea vad. oricum cred ca ulm e o extrema in ceea ce priveste ceata. fiindca avem multe rauri in jur (adica 3) e foarte multa umiditate in aer si deci foarte multa ceata. asta e, ce sa-i faci. sa-i spun sotului sa se bewerben in alt oras, sa mai scapam de ceata asta [:D] Iulia, mama lui Iris Maria (7.8.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai vi-ati revenit sau visati inca la plaje insorite,cokteiuluri,macho pe plaja,palmieri,alea,alea,io cred va trebui sa va puneti pofta'n cui pana la anul in vara,haideti ma ca acusi vine Hallowen,apoi St.Martin,apoi Nicolae,Craciun,intrati fetelor in atmosfera adevarata, numai bateti campii [:D][:D][:D],nu ca nu asi vrea si eu asa ceva,dar nu se poate [q][q]. Haideti sa beti o cafea sa va treziti : [cafea][cafea][cafea][cafea] soare nu va pot da,la noi de luni ploua intr-una,e intuneric,ceata,tot tacamul [q],tipic Deutschland [q]. [url="http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url"]Album Claudia[/url] [url="http://dctimisoara.blogspot.com/2008/04/banat-colt-de-rai.html"]Timisoara Impreuna[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

claudia74, trebuie sa viseze, ca altfel cum trece timpul mai repede?!!uf...mai ales pe ploaia asta.... eu am fost pe la banca si la ceva cumparaturi, dar am asa o lene....adica n-am chef de nimik...[:-/] si s-a anuntat soacra ca vine in vizita...[V][}:)] am pivnita sub toata casa, adika, mai multe incaperi, cred ca-i amenajez acolo o camera... vine cu folos, sa-mi coasa niste draperii, huse pentru canapele...una alta... cam atat....vremea asta e de vina... pupici la toate![pup][pup][pup] Kari Si iata secretul meu, unul foarte simplu:numai cu inima poti vedea ce este drept, pentruca esentialul este ascuns privirii!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Na gata visele,v-ati trezit la realitate,ce mai faceti azi?cu ce va munciti,ce mai gatiti,ce mai fac copiii,sotii [:D]?? Hai ca ma apuc sa deschid cap nou,abia cu greu am trecut de asta,sper sa fiti mai harnice la celelalte [pup]. [url="http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url"]Album Claudia[/url] [url="http://dctimisoara.blogspot.com/2008/04/banat-colt-de-rai.html"]Timisoara Impreuna[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...