Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Medic homeopat Brasov


Recommended Posts

Buna tuturor, Pentru toti aceia care o cauta pe dna doctor Brebenaru Rodica vreau sa va anunt ca o puteti gasi la EUROCLINICA TINO de pe Avram Iancu nr.76 (tel:0268/420979 sau 0368/405752) sau chiar acasa la tel. (0268/416038). Mie mi-a luat foarte mult sa aflu unde s-a mutat( de cind s-a inchis Policlinica cu Plata de pe Matei Basarab) si dupa indelungi cautari am reusit sa o gasesc si sa ma programez la dinsa cu bebe al meu. Am primit tratament (desi la prima vedere pare complicata schema, in realitate trebuie doar sa fii ordonat). Numai bine. "Mama lui Cristi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna "Mama lui Cristi" Vreau sa-ti multumesc ca ai scris despre dr. Brebenaru Rodica, si eu o caut in disperare si acum am dat de anuntul tau. Baietelul meu de 2 ani jumate urmeaza deja un tratament dat de dansa, pentru polipi, si intr-adevar schema data de ea la inceput si mie mi se parea foarte complicat, dar in realitate nu este si este chiar usor de aplicat. Eu pot sa spun ca pana acum sunt multumita de rezultate, insa acum vreau sa ma intorc la ea pentru un control. Tratamentele sunt de lunga durata, si trebuie sa aveti incredere si rabdare ca va da rezultate. Voi pentru ce faceti tratament? Am reusit sa ma programez dar numai pentru sfarsitul lunii ianuarie. In februarie cand am fost la ea, m-a primit acasa. Stii cumva, oare mai face consultatii si acasa? Mersi si multa, multa sanatate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • 1 year later...
Dr.Adriana Corina Blaj - SC ASC Clinic -Centrul Medical Homeopat Brasov Str. Harmanului 50 sc.B et.1 ap.5 tel.0745589719 tel.0268 325500 Rezultate deosebite, de mai bine de patru ani dezvolta programe de homeopatie pentru copiii din crese, gradinite si scoli - dezvoltindu-si propiul centru medical de medicina homeopata . La acest moment este unul dintre putinii medici- din centrul tarii - care ofera solutii homeopate complexe.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...