Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

IASI - mandra cetate (79)


Recommended Posts

Am sunat la Magic Pizza.Au zis sa sun joi seara sa rezerv o masa de 15 persoane pt vineri,ora dorita.Se poate si prin telefon.Eventual trag o fuga sa ma asigur[:D]Am intrebat daca nu e prea tarziu.Au zis ca nu.Deci...mergem in Tudor sa ne dam studente[:D] Nora__ ------------------------ Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Nora__ Deci...mergem in Tudor sa ne dam studente[:D] Nora__ ------------------------ Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!
Eu sunt. Pe bune. Am si carnet[pk] cristina d. [url="http://www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1"]Motaneii mei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miki68
Citat:
citat din mesajul lui Nora__ Deci...mergem in Tudor sa ne dam studente[:D] Nora__ ------------------------ Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!
Eu sunt. Pe bune. Am si carnet[pk] cristina d. [url="http://www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1"]Motaneii mei[/url]
Io n-am...dar pot merge la falsificatori...din spate pot parea studenta[:D] Deci fetele...e ok la Magic Pizza in Tudor? Nora__ ------------------------ Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui herra
da dar care din ele. langa mall, aia care e terasa?
Amandoua au terasa.Dar mergem la aia de langa Mall,pt ca pizza vine mai repede.La cealalta locatie,de langa T21,pizza este adusa tot de la sediul de langa Mall si dureaza mai mult.Maine seara spun exact ce am vorbit.Sper ca nu vreti pe terasa,ca o sa spargem paharele cu dintii de frig, cand se lasa seara[:D] Nora__ ------------------------ Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor am un baietel cu febra...mi-a facut 39,6....acum circula prin casa...si-a mai revenit, dar dupa tylenol si un supozitor cu novocalmin...e drept ca tot l-am "racorit" cu comprese pe frunte, picioare, maini, etc...mi-e asa de mila pe el...Are un pic nasul fornait....dar in rest n-are nimic. Speram sa trecem cu bine peste noaptea asta... Pupici si sper sa ne vedem cu bine vineri. Gabriela si baietii[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Nora__ Io n-am...dar pot merge la falsificatori...din spate pot parea studenta[:D]
Nici eu n-am asa ca fa si mie rost de unul. [:D]
[majoreta] Noi o sustinem pe Simona! [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=21"]si1 si si2[/url] [majoreta]

[url="http://good-times.webshots.com/album/553266101KbiVHz"]Miha curajoasa papa-tot[/url] [yum]

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui GabrielaG
Fetelor am un baietel cu febra...mi-a facut 39,6....acum circula prin casa...si-a mai revenit, dar dupa tylenol si un supozitor cu novocalmin...e drept ca tot l-am "racorit" cu comprese pe frunte, picioare, maini, etc...mi-e asa de mila pe el...Are un pic nasul fornait....dar in rest n-are nimic. Speram sa trecem cu bine peste noaptea asta...
Buna dimineata...[cafea] Gabriela sanatate multa puiutului si numai bine... Stii ce are? e viroza deja? De unde ai Tylenol? Se mai gaseste undeva? "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Inca o data sanatate multa puilor raciti si numai bine. Noi ne revenim cu greu dupa Sf Paraschiva si '600 de ani' caci a fost circ mai ceva decat anii trecuti... Nu stiu cum se face, in fiecare an spun ca plec intre 10 si 16 octombrie dar nu imi prea iese... e periaoda plina de conferinte, proiecte etc... Dar vine acusi si week end-ul si-or pleca si pelerinii acasa! Suntem ok, sanatosi dar agasati de prea multa lume si de incompetenta ca sa nu spun prostia autoritatilor care fiind an electoral au vrut sa castige cat mai mult si dupa mine au dat-o in bara... Am sta acasa de 14 oct si am petrecut cu Alex cat mai mult itmp cu putinta... A reusit sa isi invinga si frica de intuneric caci a implinit deja 5 ani si 2 luni varsta la care i-am spus ca va scapa de frici si de va fi mai puternic... Am ajuns la concluzia ca e bine sa fixezi baremuri si tinte de atins bine stabilite in timp, se pare ca functioneaza si la noi adultii... Aseara Alex mi-a cerut pentru azi o camasa festiva pe care o purtase in mai cand am cununat - f verde din acelasi material cu rochia mea si cu cravata lui tata-sau... Il intreb de ce si mi-a spus pentru ca 'vreau sa fiu frumos si sa atrag!' [olala] 'Sa atragi... ? fetele?' 'da...' 'pe toate?'[olala] 'da.' 'de ce?' 'pai... imi aleg eu una dupa aia... '[:D] Ma rog dimineata se trezeste se imbraca frumos - absolut obisnuit dar i-am spus ca e atragator - si imi spune: 'mami nu ai uitat ceva?' 'ce?' 'sa ma dai cu parfum...'[8D] Banui ca deja suntem aproape de normal... Rad, eu sunt genul clasic, ma simt mai bine pe tocuri decat in adidasi - si nici nu as putea in adidasi sa vin la birou! - tata-sau e genul sport, elegant dar sport si rar se imbraca la costum... si mai rar pune cravata... Ei bine, sper sa nu gresesc dar, fiu-meu va umbla sigur la costum![:D] si ii va place sa fie dichisit, ceea ce mie imi va face mare placere cu siguranta... "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...