Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

IASI - mandra cetate (79)


Recommended Posts

Buna dimineata! Carmen, ma bucur ca evoluati asa frumos, iat Alex si-a recapatat increderea in el[pup] Dupa socotelile mele savante, intalneala e maine, nu? Sper sa pot veni, dar nu bag mana in foc. Ruxi acuza de aseara durere de cap si e infundata. Azi am dus-o totusi la gradi, dupa ce i-am dat nurofen, pentru ca are un spectacol, vine la ei un magician, ceva si n-a vrut sa il piarda. Sa vad cum va fi diseara si maine. Multa sanatate si celorlalti bolnaviori! Danna, mami de printese
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Se pare ca e otita....radeam singura, ma dadusem inteleapta in ale otitelor, ca trebuie desfundat nasul, etc...Dupa amiaza ajungem la medic, dar mi-a spus Matei ca-l doare urechea cand inghite ...asa ca...asta e. Oricum vom merge in saptamana de vacanta la salina la Tg Ocna si mai facem niste aerosoli... Abia astept ziua de maine... Gabriela si baietii [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helau! [hia] A dat cineva cafea? [cafea] Carmen,ce simpatic e Alex! [olala] Ma bucur ca a reusit sa-si invinga temerile. [pup] Dana,sanatate multa lui Ruxi. [pup] Sanatate si lui Matei! [pup] Pe mine ma dor toate oasele.Daca nu m-am hodorogit [:D] inseamna ca ma paste o raceala. [help] Ma primiti la intanire asa virusata? [ups]
[majoreta] Noi o sustinem pe Simona! [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=21"]si1 si si2[/url] [majoreta]

[url="http://good-times.webshots.com/album/553266101KbiVHz"]Miha curajoasa papa-tot[/url] [yum]

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabriela, si eu ma plangeam luni de durere de urechi dar a trecut cu caldura si pupici de la Alex...Dragul de el, mi-a spus el ca stie de la mine un medicament si s-a asezat la mine in brate si m-a pupat de zor si se mai oprea sa intrebe daca mi-a trecut.... si i-am spus ca da, mi-a trecut, ca imi era mila sa ii spun ca nu la cat s-a straduit... Acum ca e pe bune sau nu, la el, daca il strang in brate un pic, el spune ca ii e mai bine si imi amintesc ca o rugam pe mama sa ma mangaie pe cap cand eram mica si ma simteam asa de bine... imi tecea capul si ma simteam in forma oricat de rau ar fi fost... Aseara si Alex s-a plans de durere de cap dar i-a trecut in cele din urma... Mihaela si eu m-am trezit cu durere de spate... dar eu spun ca simt apropiata schimbare de vreme, nu ca m-am hodorogit... ca m-am cam... In ce priveste invinsul temerilor... multumim, mai avem mult de munca dar e bine ca am mai invatat si eu cate ceva despre asta... Dana multumesc... Sanatate multa tuturor puiutilor si noua... "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] Alessia Stefana [s] pui de Kriss79! Sa cresti mare si sanatoasa! O copilarie fericita si plina de lumina! Kriss , sa iti traiasca minunea si sa fiti fericiti! cum ai petrecut ieri? - Si tu, care ti-ai facut cadou de ziua ta pe cea mica! "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multa sanatate Gabi la pui. Of ce ti-e si cu otitele astea. Cat sunt de parsive. Cu tot curatatul si desfundatul, daca e sa faca, vad ca nu ai ce face. Noi am pus saculet cu sare pe ureche, intr-o amiaza a dormit cu el, l-am pus dupa ce a adormit, seara i-am mai pus. A fost azi la doctor si e OK. O recomand pe d-na dr Preda, e tare draguta si vorbeste cu copilul, ca sa nu mai fie stresat ca e la doctor. Cum e la salina? Poti intra cand vrei sau e program? Mai mare rusinea. Eu sunt de prin zona si nu am fost niciodata la salina. Si o sa-l las pe Calin in vacanta la bunici si o sa-i rog sa mearga macar de cateva ori ca nu e departe pana la Tg Ocna. Danna, multa sanatate si lui Ruxi, sa speram ca nu e nimic si scapati doar cu atat. Kriss, La multi ani Alessiei, sa creasca mare si sa va bucurati de viata impreuna cu ea. Carmen, multi pupici si de la noi, leac pentru durerea de cap a lui Alex. Sa stii ca si eu am amintiri de cand eram mica si cand ma imbolnaveam simteam mana mamei pe frunte si era tare bine. De azi m-apuc de treaba noua. Mi-au pus Pinnacle la serviciu si acu sa ma vezi ca tre sa ma apuc de invatat. Dupa ce i-am tot batut la cap, iaca ca mi-am facut-o cu mana mea. Asta e. Va pup pe toate si pe toti copiii si multa sanatate. Constanta si Calin Calin - cel mai frumos poem al vietii noastre
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! Gata fetele,am facut rezervarea pt maine ,ora 18, la Magic Pizza din Tudor,langa Iulius Mall.Am rezervat o masa de 17 persoane,la fumatori,pe numele Andrei Dana (adica io [:D]).Deci daca ajungeti cumva inaintea mea,asta spuneti: 'la masa de 17 persoane...rezervare pe Andrei Dana'. De abia astept sa ne vedem[pk]. Sper ca nu v-ati razgandit,ba chiar asteptam si alte doritoare de limbaritza[:D].Pe lista sunt 18...dar adusca nu cred ca vine,plus nu stiu nimic de buli si Elena I.Chiar daca vom fi mai multe,nu e nici o problema,incapem noi. Gabi...sanatate multa,sa dispara febra si sa nu fie otita si nici altceva!! Carmen...io tot sper ca vii,poate rezolvi problemele si ne vedem macar un pic.E grozav Alex cu tandretzurile lui[olala] Constanta...sper ca ai convins consoarta sa stea cu copilul si vii si tu[pk] Dana...sanatate fetelor si nici nu vreau sa aud ca nu vii.E ordin de la imparatie[:D] Mihaela...io nu merg cu tine la facut carnete,sa fie clar.Ca tu chiar arati a studenta [ispita] si se prind ca io-s impostoare [ups] Si sa te puna gaia sa nu vii...cu tot cu virusi..[sm] Miki...inca o data multumim ca s-a dus sotul pana la Alila.Bun barbat ai....care cauta locatie pt distractia nevestei[cool] Anca (buli)...ai imblanzit variabilele alea?Sper ca vii sigur! Care mai doreste,care mai pofteste...va asteptam cat de multe.Va fi fain tare.Si sa nu va ganditi la locuri,mai punem o masa,nu e problema. Sper sa nu uit aparatul foto...asta e eveniment memorabil[pk] Ca mi-am amintit...Cristina (palmirah)...n-ai zis nik...ai pus-o daca nu vii...ia baga batzul aici si confirma. V-am pupat...o seara faina...am scris pe scurt, ca-s plina de treburi[bang] Nora__ ------------------------ Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Nora__ Miki...inca o data multumim ca s-a dus sotul pana la Alila.Bun barbat ai....care cauta locatie pt distractia nevestei[cool] Nora__ ------------------------ Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!
Ei, recunosc ca-i "baiat bun", dar vorba aia "interesu' poarta fesu". Adicatelea, si el are o agapa cu baietii, la Ciric la vila romtelecomului, si daca stateam acasa sa-l astept, stia ca la un mom.dat am sa-l sun sa-l chem in sanul familiei ca mi-i urat singura. Asa, sta fara grija![:D] cristina d. [url="http://www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1"]Motaneii mei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miki68
Citat:
citat din mesajul lui Nora__ Miki...inca o data multumim ca s-a dus sotul pana la Alila.Bun barbat ai....care cauta locatie pt distractia nevestei[cool] Nora__ ------------------------ Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!
Ei, recunosc ca-i "baiat bun", dar vorba aia "interesu' poarta fesu". Adicatelea, si el are o agapa cu baietii, la Ciric la vila romtelecomului, si daca stateam acasa sa-l astept, stia ca la un mom.dat am sa-l sun sa-l chem in sanul familiei ca mi-i urat singura. Asa, sta fara grija![:D] cristina d. [url="http://www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1"]Motaneii mei[/url]
loooooooooooool....si io naiva...crezand ca fac si ei ceva dezinteresat...a murit si ultima speranta[:D]Daaaarrrr...oricum il poti suna...sa vina sa te ia,adicatelea e tarziu si tu,dama fina,nu poti circula singurica prin targul plin de infractori,iar bani de taxi n-ai...ca i-ai lasat pe toti la crasma[:D] Hmmm...acum imi pica fisa...noroc ca nu l-am lasat pe el sa aleaga locatia,ca ne vedeam pe la Dolhasca...pana ajungeai tu acasa,el facea 3 chefuri[cheers] Nora__ ------------------------ Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...