Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

IASI - mandra cetate (79)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Nora__ Hmmm...acum imi pica fisa...noroc ca nu l-am lasat pe el sa aleaga locatia,ca ne vedeam pe la Dolhasca...pana ajungeai tu acasa,el facea 3 chefuri[cheers] Nora__ ------------------------ Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!
[:-)))][:-)))] cristina d. [url="http://www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1"]Motaneii mei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

pana la urma cum facem? maine e vineri, nu? cate persoane suntem? pt ca o parte nu au confirmat... si eu merg maine cu Vlad la dr. ca in fiecare saptamana de cand am inceput gradi. Si el s-a plans ca-l doare o ureche dar sper sa nu fie nimic grav.
Eu stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa. S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui herra
pana la urma cum facem? maine e vineri, nu? cate persoane suntem? pt ca o parte nu au confirmat... si eu merg maine cu Vlad la dr. ca in fiecare saptamana de cand am inceput gradi. Si el s-a plans ca-l doare o ureche dar sper sa nu fie nimic grav.
Eu stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa. S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)
Cristina...am scris toate amanuntele intr-un mesaj anterior...si unde si cand si cum si cate....Da o pagina in spate. Nora__ ------------------------ Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! [cafea] Today is the big day: va voi cunoaste![olala] Mesaj pentru vecinele mele: Daca vreti sa mergem impreuna cu un taxi, dati-mi de stire! Mie mi-ar placea ca, deh, e mai usor sa recunosti pe cineva intr-un punct fix de intalnire decat intr-un restaurant. Sa aveti o zi usoara si placuta! cristina d. [url="http://www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1"]Motaneii mei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miki68
'Neata! [cafea] Today is the big day: va voi cunoaste![olala] Mesaj pentru vecinele mele: Daca vreti sa mergem impreuna cu un taxi, dati-mi de stire! Mie mi-ar placea ca, deh, e mai usor sa recunosti pe cineva intr-un punct fix de intalnire decat intr-un restaurant. Sa aveti o zi usoara si placuta! cristina d. [url="http://www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1"]Motaneii mei[/url]
Neatza! Miki...nu cred ca ai putea sa ratezi ditamai masa de 17 persoane[:D] Chiar ma gandeam...poate ma lasati sa stau ca silfida singura la masa si nu veniti...sa ma bata chelnerii ca am retinut juma' de local degeaba[8D] Repet mesajul anterior...sa sara in ochi: Gata fetele,am facut rezervarea pt maine ,ora 18, la Magic Pizza din Tudor,langa Iulius Mall.Am rezervat o masa de 17 persoane,la fumatori,pe numele Andrei Dana (adica io ).Deci daca ajungeti cumva inaintea mea,asta spuneti: 'la masa de 17 persoane...rezervare pe Andrei Dana'. Sa bag si lista: Gabriela G Adi69 adusca carmenp L_Carmen (?) aime mariussimiuc Elena I (?) Nora miki68 kisstherain999 herra Simo78 Dana_36 ghinetz lacrabaciu amironeanu Eu sper ca macar fetele de pe lista sa vina,daca nu mai multe.Daca mai aveti timp, dati cu subsemnatul aici sa vedem cam cate suntem si daca nu s-a schimbat modificarea[:D] Nora__ ------------------------ Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui buli
mda ... variabilele mele spun ca nu voi ajunge [bang] have fun [cheers] [url="http://www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag"]@[/url]
Chiar imi pare rau!Speram sa se rezolve.Dar Elena I vine? Nora__ ------------------------ Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adi...v-am vazut dimineata,mergeati la gradinita,noi eram in maxi-taxi.Andreea iti admira parul..[pk] Gabi...cum se mai simte Matei? Dana...Ruxi e bine?Daca vrei,mergem impreuna dupa amiaza. Carmen...cum stai cu pregatirile? aime...iei cumatra studenta,sa nu se piarda pe drum[:D] Miki...spune-i sotzului ca dupa ce se sparge cheful la noi,mergem toate in gashca la el la chef[:D] cristina (herra),e bine Vlad?Mergeti la doctor preventiv,vinerea?Sau e bolnavior??Ne vedem dupa amiaza... Constanta...ai lamurit consortul?Io sper sa ajungi Kisstherain999...nu ai mai zis nik...dar ai pus-o daca nu vii...sa iei si tu aparatul,ca poate io-l uit...[bang] lacrabaciu...sper ca nu ai glumit si chiar vii[pk] AndreeaM...sper sa ne vedem...in curand cred ca iti cer mana Stefaniei...i-ai facut zestre?Macar o plapuma si doua perne,ca io le am numarate[:D] Simona...sper ca ai vazut mesajul cu rezervarea...te asteptam. Care mai doreste...sa spuna un cuvintel sau chiar daca nu spune,asteptam pe toata lumea la Magic Pizza in Tudor(stiu,ma repet...[:D]) Sanatatzi multiple la toti bolnaviorii!! Nora__ ------------------------ Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Nora__ Miki...spune-i sotzului ca dupa ce se sparge cheful la noi,mergem toate in gashca la el la chef[:D] Nora__ ------------------------ Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!
Ma gandesc ca nu le-ar displacea compania noastra pentru ca, cei din gasca fiind colegi de serviciu, inevitabil se discuta numa' de probleme de la birou. Asa un intermezzo le-ar face placere ca acolo-i si loc de dans[:D] cristina d. [url="http://www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1"]Motaneii mei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...