Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

IASI - mandra cetate (79)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui connie1974
O ce forfota pe aici! Jumatatea mea a zis ca ma lasa, nu ca mi-as fi facut mari probleme ca nu, poate la cel mic sa ridice glasul ca eu ma duc la distractie si el acasa. Asa ca ne vedem pe la 6, asa-i? Constanta si Calin Calin - cel mai frumos poem al vietii noastre
Asa-i!![pk]Ne vedem acolo! Nora__ ------------------------ Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ma duc sa ma coafez si io daca ziceti ca e obligatoriu capul coafat....Eu oricum vin in blugi, asa ca.... Am vb eu cu Elena I, am anuntat-o, nu stiu daca e da sau nu... Acvi...vad ca zice ca nu vine...mai mult nu stiu. Fetelor, abia astept sa va cunosc si sa va revad. Pupici, Gabriela si baietii[pup] PS. Matei e tot cu febra, stam cu antitermice...si desfundam nasul la greu...febra mai scade, mai creste...n-a disparut total...dar tati mi-a spus ca deseara sta cu baietii...adica pe cel mic il ia la serviciu, iar cel mare e la karate...asa ca...io ma distrez...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nora, ala era felul meu de a-ti multumi pt ca te ocupi mereu de asta. pana nu ai aparut in zona nu am mai facut intalniri de nici nu mai tin minte cand. si mie imi e dor de oamenii care misunau prin Tudor in vremea studentiei mele, parca era mult mai frumos, sau poate mi se pare ca m-am babit...[bang] oricum o sa ne distram de minune diseara, nu-i asa? [pk] si acum ma duc sa ma spal pe cap! [:I] m-am intors cu Vlad de la dr, tot mai sunt probleme la o ureche; tb sa stea si saptamana viitoare acasa, si dupa aceea au vacanta o saptamana am inteles.
Eu stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa. S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Confirm si eu ca vin. Sper sa ajung fix la 18, dar depinde cum se trezeste Matei, sa-l predau sotului spalat, schimbat si mancat, nu ca nu s-ar descurca, dar asa sunt sigura ce mananca, nu bere si chipsuri[:D] Nora, noroc de tine ca ne-ai urnit din loc, daca nu cine stie cand ne intalneam. Iar despre zestre, ce sa spun, are un pat maaaare, cred ca incap amandoi si cred ca e suficient[:D] Pupici, Andrea [mamica] de [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241"]Stefania [/url][zana](13.08.2004) si Matei [bb] (04.09.2007) Poze[url="http://community.webshots.com/user/a_mironeanu"] mai vechi [/url] si [url="http://community.webshots.com/user/2004Stefi"] mai noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sper sa ne simtim bine si sa obosim limbile.De asta ar trebui sa fie fericiti barbatii nostri,ca venim epuizate.Sau ar fi varianta ca de abia ne starnim si venim montate[:D] Andreea....e buuuun patul...daca are si saltea...e ok[:D] Mihaela...sper ca te simti mai bine (asta a fost Dr.Jeckill)....dar sa nu te puna pacatul (ca sa ma exprim frumos [:p])sa nu vii,ca te muti din Iasi [poc](asta a fost Mr.Hyde [:D]) Bey...io m-am spalat aseara pe cap...se pune?Sau asta e conditia de stat la masa? Hmmmmmmm....ar fi o idee...data viitoare mergem in corpore la coafor si de acolo la crasma....ne tinem de mana si cu bigudiurile in cap[colegi] Nora__ ------------------------ Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, mai zic o data: cele care stau in vecinatatea "casei" mele, va astept la 6 fara un sfert in fata gradi de la Pod Cantemir. Ne duce sotul cu masina pana acolo. Cu exceptia Herrei (cu care am stabilit deja), cine mai e prin preajma? Parca lacrabaciu? cristina d. [url="http://www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1"]Motaneii mei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Nora__ Hmmmmmmm....ar fi o idee...data viitoare mergem in corpore la coafor si de acolo la crasma....ne tinem de mana si cu bigudiurile in cap[colegi]
daaa, eu nu am renuntat la ideea cu intalnirea la un salon de spa, cu masaje, cafele, discutii si alte rasfaturi. eu chiar ma duc luni sa testez un salon, am primit cadou de la colegi un tratament de rasfat preplatit. [^] undeva pe langa bolta rece, andra-spa, stiti ceva de el? Cristina - sotul tau chiar e super ok, ne vedem in curand!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui herra Cristina - sotul tau chiar e super ok, ne vedem in curand!
loooool...sigur ca e super ok....se asigura ca nevasta pleaca de acasa si nu se razgandeste.... si o duce cu 'mana' lui(ce rea sunt....'arrrrrr [}:)]) Nora__ ------------------------ Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...