Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

IASI - mandra cetate (79)


Recommended Posts

Salut! Si eu vreau la intalnire. Vineri la ora 18, da? Sper sa reusesc sa mai intru sa vad si locatia. Eu propuneri nu fac pentru ca nu am mai iesit de mult in oras si nu stiu ce este bun. Poate n-ar strica sa facem si o rezervare, sa fim sigure ca incapem. Pupici, Andrea [mamica] de [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241"]Stefania [/url][zana](13.08.2004) si Matei [bb] (04.09.2007) Poze[url="http://community.webshots.com/user/a_mironeanu"] mai vechi [/url] si [url="http://community.webshots.com/user/2004Stefi"] mai noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am vb cu Danna si a zis ca poate vine si ea.Eu scot semnul intrebarii de la numele ei,poate se hotaraste mai iute[:D] La acvi m-am gandit si eu,dar nu am nr de tel. Andreea...ma bucur ca ajungi,ne vedem acolo. Deci daca stabilim localul,facem si rezervare.De exemplu cine e cel mai aproape de localul repectiv,poate trage o fuga si rezerva.Stiu la ca alila se poate rezerva,ca am mai fost la aniversari acolo si unesc mesele.Mai sunt prin Tudor,in spate la camine niste localuri,dar nu am mai fost pe acolo decat la magic pizza de langa caminul T21,acolo unde sunt televizoare multe.Si aduc pizza de la Magicul de langa Mall. Doar sa mai ziceti unde vreti sau daca ramane alila... Pun iar lista... Gabriela G Adi69 adusca carmenp L_Carmen (?) aime mariussimiuc buli (?) Elena I (?) Nora miki68 kisstherain999 herra Simo78 Dana_36 ghinetz lacrabaciu amironeanu Nora__ ------------------------ Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca va hotarati sa mergem la Alila, sa-mi spuneti ca-l trimit pe sot sa faca rezervarea. Pentru cine nu stie, acolo sunt doua saloane: unul la parter pt. fumatori, insa au niste aparate bune si nu e fum mai deloc, si unul la etaj pentru nefumatori. cristina d. [url="http://www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1"]Motaneii mei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Amironeanu, mersi, [pup]. Am fost la dr. Preda ieri, are otita congestiva. I-a lasat antibioticul dat de cealalta doctorita, a spus sa ii punem colargol in nasuc ca il are infundatel de ceva vreme, are si deviatie de sept si o rinofaringita "micuta', care cred ca e reminiscenta de acum cateva saptamani cand a fost racit bine. La ureche sa nu ii punem nici o solutie, doar saculet cu sare calda. Acu il bombardez si cu calciu, ca are si lipsa de calciu (vazuta dupa analize), tre sa ii dau si fier ca hemoglobina e cam la limita si mi-au spus mai multi dr ca e cam palid, evident ii dau septilinul care face parte din cura de 6 luni iaca asa se aduna la siropuri de m-am plictisit. A si nurofenul acum, ca antiinflamator. Noroc ca nu s-a saturat el si ne aduce aminte ce tre sa ia si nu ma chinui sa i le bag pe gat. Imi place ca vorbiti de intalnire, mi-ar place si mie sa vin, dar nu spun nimic nici ca da, nici ca ba. Vad daca conving sotul sa stea cu cupilu' pentru distractia mamei [:)] Pupicei Constanta si Calin Calin - cel mai frumos poem al vietii noastre
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mersi Adriana, nu stiu de ce nu sunt trecuta, adica stiu [:D] intru prea rar si nu am apucat sa spun si eu datele mele. Please, cine se ocupa, Mihaela (nu-i asa? [flo]), treci te rog si datele mele: Connie (Constanta), 24 mai 1974, mamica lui Calin, 26 aprilie 2005. Sunt un car de nervi. Dupa ce dimineata vine bona si imi spune ca a oprit-o baba de sub noi [bang]si i-a facut scandal ca tipa copilul, ca ce face ziua de tipa, ca se trezeste noaptea la 1 si tipa, ca tranteste prin casa cand se face curat, numai prostii, acu mai vorbesc si cu niste prestatori de servicii, la servici, si imi dau niste vesti din bucataria lor interna, de care putin imi pasa, dar care ma afecteaza. Baba asta imi face zile fripte de am sa chem politia intr-o zi ca nu se linisteste, dar nu are tupeul sa ne opreasca pe noi si se razbuna pe bona. Dupa ce ca e sarita [batcap], mai spune numai minciuni. Neaparat trebuie sa ma calmez ca e sarbatoare mare si e pacat. Bine ca ne da drumul la 12 asa ca merg sa casc ochii pe la tarabe sa imi treaca nervii pana ajung acasa. Andreilor, la multi ani, sa fiti sanatosi si fericiti![bis][bis][bis] Constanta si Calin Calin - cel mai frumos poem al vietii noastre
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Constanta,daca te linisteste cu ceva,nu esti singura. Cand era Catalina micuta si-i ieseau caninii(ca i-au iesit toti odata)vre-o saptamana a smiorcait noapte de noapte,iar vecinul de deasupra a oprit bona si i-a facut scandal ca nu poate dormi noptile,ca ce chinuim copilul ala... Fata de mine era numa miere..cu sarumana.. Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hahaha am si eu o vecina care mereu imi batea in teava cindse juca Matei pe parchet si acu are o fetita care plingeeee si plinge seara cind il culc pe fi-miu si dimineata - dar nu-i zic nik, evident[:D] nu mai stiu cine voia ciubuc - este pe Lapusneanu, unde este si turta dulce iar azi- intre 4 si 6 este spectacol aviatic in zona primarie - palat - trebuie sa fie fainut - vremea e buna, eu merg sigur cu Matei. [url="http://www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag"]@[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Sunt pe fuga, vreau doar sa confirm prezenta vineri la 18. Locatia, unde vreti, de acum, daca e bal, bal sa fie, nu mai am pretentii. Ajung si la Targu Frumos daca trebe. Adi, in Falticeni am vazut - din amsina, e drept, un magazin unde erau multe jucatrii in vitrina. Se numeste Anotimp, e chiar la strada principala, f aproape de centru, stii, centrul ala cu ceasul. E vopsit tot cu verde, un verde brotacel. Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan [bonjovi] (11.03.2003) si Victor [bibe] (12.07.2007) "unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...