Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

M-am hotarat......adoptie(52)


Recommended Posts

si eu cu intarziere- LA MULTI ANI SABINA! Sa fii sanatoasa si iubita si sa iti bucuri parintii pana la adanci batraneti. Diciu[flo]...inca un pas inainte[pup] aysha 73- bine ai venit printre noi! sa iti traiasca Ciocolata si sa va bucurati de ea. Va fi totul bine! sabinette- sa iti traiasca flacaul! ce trece timpul, imi adus aminte ca te-am cunoscut cu cateva zile inainte de a face Rares un an! irene- ne bucuram ca avem vesti de la tine! [pup] fetele Ce zice tati? claudia- multumim de intrebare. Matei este foarte bine, evolueaza bine, avem inca un retard motor, dar este un copil adorabil. Mai mult ne-am incumetat si am rezervat vacanta de Craciun si plecam cu TOTII. In sfarsit astazi am reusit sa avem un termen: 6 noiembrie pentru deschiderea adoptiei! Mi-o frica sa mor! Miha, mami de [bonjovi] Matei (16.01.2008) si [zana] Laura (30.09.1997) "Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Miha o sa vezi ca nu vei avea de ce sa-ti faci probleme.Unele dosare merge mai repede unele mai incet dar pana la urma toate se termina cu bine.Unde mergeti de rev?Noi nu ne-am facut planuri. Irene aveti un tati prevazator.Si noi ne-am gandit la asigurari pentru copii.Razvan are deja de la 1 an si ne gandim sa-i facem si Mariei. Azi sau cel tarziu maine aflu cand am termen pentru incredintare.Vai ca nu ma am rabdare[q] Mami de [url="http://b5.lilypie.com/qZc8p3.png"]Razvan[/url] si de [url="http://b2.lilypie.com/vkajp3.png"] Maria [/url] Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce grea poate fi asteptarea unui bebe, dar imi imaginez cit de grea poate fi cind stii ca exista, ca e al tau si ca nu poti sa-l vezi decit cind vor autoritatile. Lasa asi ca nu mai e mult si o vei putea tine pe Maria in brate [pup] [url="http://www.dropshots.com/popescu71#date"]Curiosilor [:D][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

misha, irene, asi - multumesc frumos de sustinere. Mi-e frica[8D], ca stiti ca noi am vrut sa fim "vizitati" de doua ori...si pana nu vad declaratia in fata judecatoarei...nu am somnul dulce. Cum mai interpretam legea: daca isi da acceptul acum, mai este citata la definitivarea adoptiei???? Tzuni- cum este pana la urma? trebuie schimbata hotararea??? dar nu se putea lua pur si simplu din buletinul tau? este copilul tau deci o iei cu tine si va sta cu tine si daca pleci in ...Tzunamia[:D] Miha, mami de [bonjovi] Matei (16.01.2008) si [zana] Laura (30.09.1997) "Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...