Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici de Arad (108)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
Ce fain ar fi sa dispunem de un spatiu mai mare (unde sa nu platim nik) ca sa putem organiza intalniri tematice pentru joaca. Adica o data lego, altadata puzzle s.a.m.d. Sa mergem cu pruncii si sa aduca fiecare de acasa jucariile sau jocurile. Putem sa-i antrenam pe pici si in piese de teatru simple, din povesti, sau create de ei. Ioi ce mi-ar placea!!! Numai ca n-o sa mai vrem sa plecam acasa, asa ca ar trebui sa fie sambata sa avem vreme. Ne gandim la solutii? Vreti?
Ada nu ati prevazut la fabrica vostra o sala de protocol? Poate nu e tarziu sa schimbati proiectul...[:D] Eu acum am aterizat acasa...sunt rupta de somn ca nu am putut dormi azinoapte, dar parca vad ca nu o sa pot dormi nici 5 minute...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

No, nu am apucat sa va citesc de tot [:D].Incep cu : La multi ani Tudor! sa cresti mare,cuminte si sa aduci numai bucurii parintilor.Gabi sa va traiasca! Clau mi-am intrebat sotul daca nu te-a vazut si raspunsul a fost :nu.Probabil ca nici nu te-ar fi recunoscut,dar ti-ar firaspuns la salut cu siguranta.Succes la examen! La festival ne-am intalnit cu trupa lui Miha.Toti niste scumpi.Miha mi-a dat lectii de schimbat copilul nopatea pe frig si pe scaunele neprietenoase din parc.M-am intalnit si cu Gabi si trupa.Gabi era tare sexoasa iar Ioana cred ca avea superglue pe fund si s-a lipit de picioarele lui Gabi [:D]. Ildy acum am vazut si pozele de la botez.M-am mai uitat o data pe poze pt ca de prima data le-am ratat.Ai fost super sexy in rosu. Ada nu stiu de ce magazin spui.Mi-am luat si eu 2 perechi de pantofi fara toc,de primavara ,de piele cu 49Ron/perechea. Ioana si eu ma gandesc la tine cand vad o salvare! Moni faina iventie pt Diana.Harnica fetita! Na merg ,ma solicita Mela .Mai revin ca sa recuperez din urma. Carmen cu [hippi] Melania Ioana(14.01.2005) si [bebic] Serban Andrei(11.06 2008) [url="http://dexonline.ro/corect.php"][cit] ASA DA-ASA NU ![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Melania 14
Clau mi-am intrebat sotul daca nu te-a vazut si raspunsul a fost :nu.Probabil ca nici nu te-ar fi recunoscut,dar ti-ar firaspuns la salut cu siguranta.Succes la examen! Carmen cu [hippi] Melania Ioana(14.01.2005) si [bebic] Serban Andrei(11.06 2008) [url="http://dexonline.ro/corect.php"][cit] ASA DA-ASA NU ![/url]
Dupa cum am spus, probabil nu m-a vazut sau si daca ma vedea nu ma recunostea. Sunt ferm convinsa ca ma saluta daca ma vedea, ca doar ne-am mai intersectat si m-a salutat [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetele, se pare ca s-a intamplat ceva, paginile se incarca mai sprinten ca inainte, sper sa ramana asa. As vrea sa stiu daca doamna dr Marianut are acelasi program. M-am trezit ca David are niste vezicule pe limba, catre gatut, iar doctorita noastra nu consulta maine. Cred ca am sa schimb si doctorita de familie, daca nu esti programat nu te primeste, iar cand mergi la programare poti astepta si cate o ora pe coridor [bang]. Femeie nu am gasit, au sunat vreo sase dar degeaba, una n-a mai venit, alta era din Micalaca, alta trebuia sa vina azi sa vorbim si nu si-a notat adresa, drept care a ajuns in capatul celalalt al strazii unde i-au spus ca nu e nici un copil de ingrijit, si tot asa. Am mai primit si un numar de telefon de la Cristinacsa cu o doamna in Aradul Nou, dar doamna asteapta o eventuala reinnoire de intelegere cu o batranica, asa ca n-a iesit nimic pana acum. Sa vedem de maine incolo, maine iar apare anuntul. La ideea cu cresa am renuntat, se pare ca peste tot e full si nu am nici o sansa. Lui Tudorii uram si noi La Multi Ani [s][s], e baiat mare deja! cristina mamica de [copil]David (21.12.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aaaaa, Miha, io ma refeream la locurile astea de joaca unde platim prea mult pentru ce vrem noi. Daca e vorba de 3 sute de mii e super ok, adica 3 sute de mii pentru amandoi pruncii mei, nu de copil, ca atunci mi se pare prea mult sa dau 60 ron. Si nu-mi place sa fim limitate intotdeauna de timp. Asa ca, daca ai cu cine vorbi, e super fain. Ca suntem vreo cateva si tot se strang ceva bani pentru cine ne inchiriaza sala. Gabi, vezi...nici nu m-am gandit la asta. Sunt o gramada de incaperi p-acolo, este si sala de mese si multe altele. Dar mai dureaza cateva luni pana sa fie utilizabile. Adica inca nu este incalzire. Dup-aia o sa fie ok, mai ales ca Teo vrea sa faca si loc de joaca pentru pitici pe spatiul verde de pe acolo, unde a si plantat deja o gramada de pomi fructiferi. Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...