Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici de Arad (108)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dupa ce m-am luptat cu Vlad sa il pun la culcare i-am dat pace, s-a mai jucat putin si [url="http://community.webshots.com/album/567999657BVUMWa"]uite[/url] rezultatul! Mai este acolo o poza in care Iulia il imbracase cu rochita ce-o purtase ea la petrecerea de 1 an.[:D] Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fete, am reusit vineri seara sa ajung relativ la zi cu cititul, si ma ducea gandul la un banc de pe vremuri, cu pensionari si melci care zburau in toate partile. Acum iar merge netul cum merge, asa ca de atunci ati mai umplut 6 pagini spre disperarea mea. Pardon, 5, a 6-a e doar inceputa. Eu nu ma laud cu nimic bun, multumesc fetelor care m-au incurajat cu gasirea bonei. Pe Alinamoro o felicit pentru noul nick si silueta de care am citit pe undeva ca e de invidiat. Eu am pus ceva in greutate in ultima perioada, si nu-mi cade bine deloc. Sa stii ca am scos cookies acelea, dar netul nu e mai vioi, tot ce s-a intamplat a fost ca a trebuit sa-mi rescriu nick-urile si parolele peste tot pe unde aveam conturi de forum sau poze. Miha, m-ai intrebat pe undeva in capitolul trecut daca David mai mananca pasat, din pacate da. Singurele solide pe care le mananca cu placere sunt painea si corn-flakes, in rest nu-l entuziasmeaza bucatile in mancare, ba chiar isi face greata de la ele. Faceti-va mila, si dati-mi si mie un link sau reteta de paste cu vinete, daca ma pun sa caut pe dc ma prinde noaptea de maine. Stiu ca n-am fost de principiul cresei, dar in ultima instanta, daca nu gasesc femeie care sa stea cu David asta va fi solutia finala. Lamuriti-ma si pe mine cam care este programul la crese si ce activitati au, ce fac copiii in timpul in care sunt acolo, daca puteti sa-mi recomandati vreuna testata, si mai bine. Trebuie neaparat sa incep serviciul, haha, prima data sa-l si gasesc pe cel potrivit, dar nu pot sa ma angajez nicaieri fara sa rezolv prima data copilul. Stiu ca in ultima perioada am postat doar probleme, am avut un an de cosmar, sper sa-mi spuneti fara menajamente daca va deranjeaza [:I]. cristina mamica de [copil]David (21.12.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
Pe Alinamoro o felicit pentru noul nick si silueta de care am citit pe undeva ca e de invidiat
Hai ca nu-i chiar asa de invidiat.[:D] Am slabit, dar mai am forme destul de urate care nu "dispar" asa usor.[:)] Cristiana, despre cresa nu stiu sa-ti zic prea multe, au program de la 6,30 la 17, dar nu stiu ce activitati fac. E destul de greu sa gasesti locuri acum, chiar si la cresa, se fac inscrieri cu cateva luni inainte, cel putin asa-i la PP 14 unde-i Dragos. Eu pot intreba daca vrei daca mai sunt locuri la cresa, la gradinita sigur nu mai sunt.[:)]
Citat:
Stiu ca in ultima perioada am postat doar probleme, am avut un an de cosmar, sper sa-mi spuneti fara menajamente daca va deranjeaza .
Stai linistita ca nu deranjezi pe nimeni.[flo] Te asteptam mai des pe-aici. Ada, ce scump ii Vlad cum doarme si mai ales fetita! [olala] No ti-a comandat Anca deodorantul, eu nu pun comanda in viitorul apropiat ca numai ce-am primit una.[:)]
[vampa]Alina cu [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653339.png"] Adelina[/url][pis] (31.08.2006) & [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653351.png"]Dragos[/url] [bonjovi](11.04.2002) [url="http://community.webshots.com/user/alinamorostes"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, Mi-e cam jena ca nu apus sa scriu si sincer nici nu prea am ce sa scriu si parca numa asa sa ma aflu in treaba nu-mi place. Cristiana, nu stiu ce sa zic de cresa, eu am preferat sa fac cumva sa nu-l dau, dar daca nu as fi avut ce face l-as fi dus si la cresa. Ada, io mi-s patita cu sutienele asa ca de obicei merg si incerc, da nici io nu am avut chef duminica, mai ales daca merg singura cu atat mai mult. Miha, mai descarca-te si tu din cand in cand ca doar nu esti de fier. E normal sa simti ca nu mai poti cateodata, chiar si pt tine. [pup] Ioana, asa cum ti-am spus nu stiu ce sfat sa-ti dau. Poze nu am apucat sa vad, nu ma lasa Bogdi prea mult la calculator. Despre noi: Lui Bogdi i-a aparut cu vreo 2 saptamani in urma ceva pe palma mainii drepte. Initial nu am bagat in seama da pana la urma mami a vazut ca i se extinde si pe degete asa ca ieri am reusit sa mergem la dermatolog si sunt putin ofticata, a facut eczema atopica. Mi-a explicat frumos dr ca e ceva ce a mostenit genetic si ca e psibil sa faca orice tine de alergii, urticarie, conjuctivita, rinita, etc. [bang] Tot ce nu trebuia a luat copilul asta de la mine, de la personalitatea colerica la alergii. Ce mi-e ciuda e ca pana la 2 ani am tot avut grija la lapte de vaca, la alune, la peste, etc. si tot degeaba. Ideea e ca nu are voie lapte de vaca neprocesat, iaurt de fructe, alune, smantana, etc., cam tot ceea ce poate cauza alergii. Acum il dau cu ceva crema si ii dau sirop aerius 2 saptamani, apoi la control. Faza faina ii ca si io ma plangeam ca ma dor varfurile de la degete ca si cand m-as fi intepat cu acul si ca mi se exfoliaza pielea si de fapt am aceeasi poveste ca si Bogdi. Ma dau cu crema ca si a lui, sa vedem cum reusesc sa scap de eczema. Carmen, scleapsa zici? [:D] De mult nu mi s-a mai spus asa. Ma dispera Bogdi acum, e a doua oara cand a facut pisu pe el in seara asta [bang]. Cum ... cateodata zice tot timpul ca face si altadata ioc, cu toate ca il intreb?! Cum sa procedez? Sa-l pedepsesc cand nu spune, sa-l cert, sa-i explix frumos? Am cam incercat toate variantele si vad ca nu prea functioneaza nimic.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maria Rubi sunt chestii plimbatoare super faine la Selgros. Elefanti, masinute din alea de se imping cu picioarele. N-am putut sa ajung sa vad pretul ca matia s-a apucat de devastat raionul de jucarii.Matia le-a incercat pe toate si cel mai mult i-a placut elefantul. Pe unul l-am si lasat la mezeluri ca altfel n-a mers treaba. Cristiana stai linistita nu vezi ca si altii se vaita? Am spus si eu la cineva de tine, ramane de vazut daca ii convine sa mearga pana in Aradul nou. Da anunt in ziar pentru femeie, nu te codi. Ai grija ca la cresa nu ti-l primeste cand e bolnav si asta s-ar putea sa se intample des in prima perioada. Hai mai Favia n-ai citit mai sus ce am scris eu? Baietii nostri ca sa poata deveni barbati adevarati ( si sa-si poata teroriza cu succes nevestele) trebuie mai intai sa le termine psihic pe mame. Nu mai cauta alte explicatii si resemneazate. Ma duc sa-l culc pe Vic. Daria- 29.01.1999[zana];Alex - 07.02.2003[bonjovi];Matia - 31.10.2006[copil];Victor -28.03.2008[bb]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...