Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici de Arad (108)


Recommended Posts

Buna si de la mine,eu tot cu ochii pe voi,dar nu mai apuc sa scriu,la birou am fost tare ocupata,iar acasa ma tot bazaie Diana ca imi cam piere cheful. M-am intalnit azi dimineata la gradi cu Claudia ,o ducea pe Ana Maria. ADA mortal e Vlad asa echipat [:D] Despre politie nu stiu,daca a zis vreo educatoare chiar asa baiatului,dar eu i-am zis mai demult Dianei ca politia vine si ii ia pe oamenii rai,poate o fi facut ea legatura ... CRISTIANA cum sa ne deranjeze,ma bucur ca ne mai dai vesti,chiar daca nu asa de bune.Sper sa gasesti urgent bona ok. FLAVIA imi pare rau de Bogdi,nasol cu dermatita aia.Eu i-am dat Dianei lapte de vaca din ala gras din piata de la 10 luni deja si cam de toate mai inainte de cum scrie in teorie,dar vad ca e rezistenta pana acum,desi si eu faceam alergie (urticarie) la capsuni cand eram mica,tati la sucul de rosii,deci un usor teren alergic ar cam fi ... MIHA hai mai ca tu un doi iti revi,cine se pune cu tine [pk][pk][pk][pk] Despre noi ce sa mai zic,nimic nou,la gradi Diana e tot ok,ba chiar mi-a laudat-o educatoarea ca are inclinatii artistice - ca vede ca-i tare atrasa de desen si ca ea crede ca are talent (speeer ca m-a mostenit ca si eu am ...) plus ca are si ureche muzicala.Ma gandeam sa ii duc o intregistrare cum o imita, ca sa se convinga ca e si actrita in devenire [:D][8D] ca de obicei o imita si mai si ,nu doar ca in filmuletul de aseara [:-@]
MONI SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1#date/2008"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele."
[url="http://www.versuri-si-creatii.ro/poezii/e/serghei-esenin-7zuduho/focul-vanat-7zudpho.html"][cit] [/url] [url="http://www.youtube.com/watch?v=weJ4a5cKGZ4"][disco] [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Flavia, imi pare rau de Bogdi cu dermatita atopica. Il si mananca sau doar i se duce pielea? Si eu am avut perioade in care mi se ducea pielea de pe degete si palme de mi se facea rana pe buricul degetelor. Dar mie mi se intampla doar cand faceam curat in depozit si puneam mana pe salamurile "inflorite" ce aveau pe membrana chestia aia ce se face dupa o vreme...Nu stiu sa explic, expirate oricum. Moni, ai mei foarte rar au imitat educatoarele pe acasa, deci chiar e o chestie deosebita la Diana, mai ales ca si foloseste mimica si tonul potrivite! [:D] Eu o sa-i duc maine pe copii la Alba ca in ritmul asta de acum nu-mi mai fac treaba veci. La gradi nu-i ducem din cauza orelor petrecute pe drum, bona noastra nu vine ca e barbatul ei in spital... Asa ca toata ziua stau cu piticii. Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, multumesc de informatie, merg si eu azi sa vad. [flo] Flavia, si eu am fost cu Mara la dermatolog acum o luna, avea pe burtica o portiune cat buricul unui deget toata cu punctulete rosii, apoi pe maini, picioruse si obraji avea ca si cosurile, albe. Mi-a dat 2 creme sa-i dau 10 zile, apoi i-au trecut. Tot ceva dermatita mostenita pe baza alergica are si Mara, si noi ne tot miram ca niciunul nu e alergic la alimente. Dar cand i-am zis doctorului ca Adi are astm bronsic alergic, atunci ne-a lamurit, ca cica si de la asta poate sa-i apara pe piele diverse. Nu ne-am fi gandit nici in ruptul capului, mai degraba asteptam afectiuni respiratorii decat dermatite. Cristiana, din cate stiu, la cresa din Sanicolau si la inca una din Vlaicu mai au locuri la cresa. [gravi] cu [*] [url="http://tac.families.com/ezb/809849.png"]Mara[/url] 18.01.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, ai dreptate, da cred ca pe langa mai e ceva ca si azi a tot facut pe el, poate a racit cumva?! Gabi, inca mai face cu ochii, da nu asa des, totusi pt linistea mea si urmand sfatul lui Miha am facut o programare la neuropsisiatrie infantila, sa vedem ce ne zice dr de acolo. CristinaR, imi pare rau si de voi, nasol si cu astmul. La noi in familie bunica mea are astm si eu se pare ca o mostenesc, inca sunt doar cu rinita si sper nici sa nu evolueze vreodata spre astm. nu te-am vazut de mult, mi-e dor de voi. Moni, totala Diana cu imitatul, chiar ca as vrea sa o vad. [:D] Ada, ce vrei sa lucri? Io am o durere naspa de cap si nu am chef de nimic. Parca nu as lua ceva de durere ca in ultima vreme vad ca tot asa si nici nu vreau sa ma umplu de pastile.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flavia si eu de o saptamana aveam niste dureri groaznice de cap. Azi am fost la oftalmolog si am constatat ca mi s-a modificat dioptria la ambii ochi....asa ca ma facui cu o noua pereche de ochelari. Am auzit ca si de la Duphaston pot sa ma procopsesc cu migrene, o sa intreb doctorul. Sarutmana, m-am simtit mai mult decat bine sa citesc ca iti e dor de noi [pup][pup]. Si pe Mara trebuie sa o duc la control prin decembrie, se pare ca inca ii mai fuge un ochisor. Doctorita nu a sesizat nimic in iulie si ne-a chemat iar peste 6 luni. [gravi] cu [*] [url="http://tac.families.com/ezb/809849.png"]Mara[/url] 18.01.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, va multumesc tuturor pentru raspunsuri. Am pus azi anuntul de bona la Vand si Cumpar, daca nu apare nimic pun si la Jurnalul. Am sa incerc la cresa din Sannicolau, chiar vineri am sa dau o fuga acolo sa intreb si cu ocazia asta vad si daca se poate intra la nenea cu pantofii, desi fiind in coltul strazii cred ca se poate merge o bucata si pe jos. Totusi, ca sa nu cad in nas la cresa, daca puteti va rog sa ma lamuriti daca stiti careva ce fac copilasii acolo, daca ii lasa sa interactioneze, cam ce se intampla intr-o zi de cresa. Va multumesc si ca ma suportati cu atatea belele cate car dupa mine, am senzatia ca ma invart intr-un cerc vicios, pe care daca nu-l sparg la un "colt" n-am nici o sansa sa ies din el [pup][pup][pup]. cristina mamica de [copil]David (21.12.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

No sara buna! Nu prea sunteti vorbarete in ultima vreme, nici io spre marea mea rusine, dar o tin tot intr-o fuga. De vreo jumate de ora am intrat si eu pe usa. [alcool] Ca tot vorbeati de ochi mi-am cautat si eu ochelarii ca in ultima vreme ma cam dor si uite acum ii am pe ochi si vad bine, fara sa mai clipesc de sapte mii de ori pe secunda [alcool] Flavia, imi pare tare rau de Bogdanelu [pup] Mai Moni ce dulce e Dia. E vorbareata ca ma'sa [:D] Ada, sa aveti drum bun si usor[pup] Miha, ce ne-am face noi fara tine? Intotdeauna ai un sfat bun pentru fiecare [pup] CristinaR (asa ramai tu [:D]) bine ca mai dai si tu un semn de viata [:D] Creste burticuta? Alina, pe unde te ascunzi?? Gabi, maine intrati in greva generala??
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CRISTIANA eu am o vecina ce are un baietel cu o luna mai mare decat Diana si el a fost la cresa anul trecut,la gradinita unde e acum Diana (acum e la grupa mica).Mi-a zis ca le dau sa se joace doar cu jucarii din plus ... ca sa nu se loveasca,ca erau majoritari baieti in grupa si cam agitati asa [box][:D].Altceva nu prea stiu sa iti zic,dar de jucat se joaca impreuna copiii,asta e clar.
MONI SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1#date/2008"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele."
[url="http://www.versuri-si-creatii.ro/poezii/e/serghei-esenin-7zuduho/focul-vanat-7zudpho.html"][cit] [/url] [url="http://www.youtube.com/watch?v=weJ4a5cKGZ4"][disco] [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...