Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici de Arad (108)


Recommended Posts

E liniste prin zona,asa ca revin tot eu Ivett a adormit ,sper ca de data asta pe bune ,iar David e plecat la mami ,vine pe la 18 si eu in loc sa-mi fac treburile linistita,m-am instalat la calculator [alcool]. Am vazut pozele de la intalnire ,sper ca in pozele de la urmatoarea intalnire sa apar si eu [:D],asta fiind cam peste 2 luni ,dupa cum am citit ca s-a votat [:)]. Flavia nasol cu alergiile ,de care or fi ele .Eu am alergie la unele alimente si din pacate David a mostenit acest rau ,si el face urticarie la alimentele la care fac si eu . Asta e ,sper macar ca Ivett sa scape . [pup] lui Bagdanel . Ioana cum mai stati cu imbracatul? Eu cred ca mersul la gradinita are legatura cu comportamentul lui, din dorinta de a nu merge adopta o asemenea atitudine crezand ca scapa. Dar cu multa rabdare treceti si peste acest hop,numai ca la faza ca l-ati dus in pijama chiar daca numai o singura data ,a-ti gresit ,castigul pe jumatate a fost de partea lui. Clau pai pune-te pe treaba ,acum ca tot s-a marit indemnizatia [:D]. Cand dai examen? Alinamoro te-am admirat in poze ,arati tare bine ,astept sa te vad si live sa fiu sigura ca nu sunt trucate pozele [:D]. Cum mai merge condusul ? Gabi si pana la urma unde ai dormit? Ce filme faine mai vizionati? Nico mai un pic pana la momentul mult asteptat,in curand veti fi patru. Ce repede a trecut timpul ,sau mi-e mi se pare. [pup] mai vroiam sa scriu cate ceva ,dar numai stiu ce [:D] Ildi cu [bicla] David (2 mai 2006) si [bibe] Ivett( 25 iulie 2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare! Va multumesc ca ati intrebat de mine, sunt ff ocupata, vi-am zis ca nu mai reusesc sa ajung "la zi" cu treburile, mai ales acasa.[:)] Azi m-a cautat Miha la geam si am stat cu ea 10 minute afara ca n-aveam timp mai mult, am ajuns acasa la 17.[bang] Ildi, vai ce scumpa-i Ivett, ce mare si grasunica...imi pace parul ei si ca-i brunetica. Si pozele de la botez sunt super, voi aratati ff bine toti 4.[olala] Cu sofatul e ok, la serviciu in fiecare zi si mai merg pe traseele bine cunoscute.[:)] Cristina, ioi ce rau imi pare ca n-ai papucei buni de noi, Dragos are 29 si Ade 23.[:)] Flavia, sunt mai multe produse de la Mustela care-s bune pt.dermatita atopica(crema, ulei de baie...), eu am avut ceva ulei de baie,Stelatopia parca se cheama. Ce crema ti-a prescris dr.-ul? Dr. Marienut o suspecase pe Adelina de dermatita atopica ca avea ceva bubite pe fata la 1-2 luni, dar i-a trecut cu Bepanten. Carmen, las' ca un pic de ajutor nu strica, bine ca are cine calca.[:)] La bucatarie nu te-ajuta? Ioana, cum mai e Nicolas cu imbracatul?
[vampa]Alina cu [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653339.png"] Adelina[/url][pis] (31.08.2006) & [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653351.png"]Dragos[/url] [bonjovi](11.04.2002) [url="http://community.webshots.com/user/alinamorostes"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ildi sunteti niste frumosi, iar poza in care sunteti toti 4 e superba. Se vede pe Pityu de mandru e. Multumesc de informatii legate de dermatita. Dr ne-a dat el o crema, intradevar pe baza de hidrocortizon 0,1% si mi-a spus clar sa-l dau foarte subtire si numai acum, ca nu rezolva problema decat pe moment. Nu mi-a indicat regim, doar atentie la anumite alimente, mai precis la cantitatea lor. Cristiana, nu stiu ce fac copii la cresa, da poti intreba acolo. Bafta. CristinaR, mersi de oferta, iti spun daca am nevoie, oricum nu vreau sa-l tin intr-o bula de sticla ca oricum nu rezolv nimic. Eu am inteles ca se plateste 85% din salarul mediu din ultimul an. De 3 ani nu stiu nimic. Am fost cu Ioana si piticii in parcul copiilor, s-au dat pe tobogan, ne-am jucat cu frunzele, ne-am obosit noi mai mult ca ei. Asa fain e afara ca tot acolo as sta. In rest nimic nou sub soare. [mamica] de [bb] Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup]-am pe Bogdi. Ildi foarte repede au trecut aproape 8 luni, ca si eu ma tot minunez ca maine , poimaine nasc, si parca nu demult am fost sa fac primul ecograf. Cristina si eu tot asa am citit in ziar ca s-a aprobat legea cu 85% din media salariilor pe ultimul an, dar nu mai putin de 800ron.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...