Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere(48)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

buna dimineata KARLI p-ta pucheni este pe strada de langa piata rahova in capat,aia de pe antiaeriana este p-ta 13 septembrie si nu mai este nimic acolo din pacate... MONICA..waw scheleti,sa ne spui cum v-ati distrat noi suntem bine,asteptam sa intram in vacanta de o saptamana si sa plecam un pic la mare sa facem aerosoli si sa ne plimbam pe faleza acum fuuuug ca am putina treaba si revin....va pupiiiicccc MIRELA mami de andreas nazdravan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, desi cred ca ar trebui sa ma bucur ca n-am treaba in perioada asta cu muraturi, zacusca, bulioane... eu sufar.[:D] Mie mi-ar placea sa fac, dar sotul meu nu vrea. Zice ca decat sa muncesc la ele de sa nu mai am chef sa mananc mai bine sa cumparam cand ne trebuie sau sa luam de la magazin strictul necesar. Intr-adevar noi nu ne prea omoram cu acritura si cel mai mult o folosim la salate. Am vazut anul trecut la Metro borcane de toate dimensiunile si dintr-un singur fel (adica gogosari, castraveti..) si combinate. Cred ca voi lua si eu, ca daca nu vrea sa-i pun... Desi tare ma pricep! S1 le fac buneeeee![:D] Cristina si D[bibe]amiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina "Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alinutzza, n-am stiut ca pustiul e chiar baietelul lui Will Smith. E frumusel foc si chiar a jucat bine! Karligutza, te inteleg perfect cu somnul Adelutei. A mea nici acum, la 2 ani si o luna nu doarme cum trebuie. Aseara a adormit cu chiu cu vai la 00.30 si cred ca in timpul noptii s-a mai trezit de vreo 6 ori. Eu una de 3 ori m-am trezit pentru ea si sotul imi spunea de dimineata ca tot asa s-a trezit si el...[alcool] [mamica][9cer] de [zana][url="http://www.totsites.com/tot/mariacornelia"]Maria Cornelia (20.09.2006)[/url] [url="http://b3.lilypie.com/CmZlp2.png"]Din ce in ce mai mare[/url] Pozele noastre din concurs sunt [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=1"]ana1 si ana2[/url] Va plac?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Mirela, aerosoli..., tare as mai vrea si eu pt. Alexandra Miria, bine faci ca iti cumperi atunci cand iti trebuie, numai ca eu daca nu pun cu mana mea nu ma simt bine [:I] karligutza, si eu cunosc sentimentul trezirii noaptea, asa ma-m trezit si eu pana acum vreo 2 luni, asa ca te inteleg si stiu ce inseamna si cat de nasol este. Monica, scheletroni ?[:D] sa ne arati poze, abia astept sa-i vad, acum inteleg de ce ai zis la bucatarie de scheleti ca nu intelegeam (la concursul cu dovleac:D) Fetelor, Alexandra de sambata noaptea (de cand am avut musafirii toata ziua), se trezeste noapte la un moment dat si incepe sa planga fara sa-mi spuna nimic (probabil ca e adormita), azinoapte am intrebat-o daca face pipi si a zis ca face(a facut), apoi am intrebat-o de ce plange, daca o doare ceva si a zis ca da o doare capul (asa din somn??, dormise cateva ora) [bang].Apoi se linisteste si pana dimineata nu se mai trezeste. Va pup. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna ma intreba cineva ce e goju [:D] ca n-am avut timp sa raspund! e tot un fel de arte martiale,de autoaparare si de concentrare... Vicky[pup] parca am inteles ca si Dani face ceva de arte martiale...bravo! [pup] miria[pup]....idem si eu cu muraturile... mie chiar nu-mi place sa pun muraturi [:D] ca n-am rabdare.....si daca tot nu se mananca mai bine le cumpar de la magazin ca in fiecare an am aruncat aprox 3 sferturi din ele [bang] asa ca nu mai bag nimci....gata! cand o sa ies la pensie si am timp fac de toate [:D] da' atunci cred ca nu mai am voie sa mananc [alcool] Mire[pup],pe vremea asta la mare?! [:D] eu cred ca voi sperati sa mai fie soare ca acum [8D]....poate o sa fie totusi! Karli,eu n-am plans in seara respectiva [:D] mei cand mai e ceva de plans asa sa ma anuntati si pe mine inainte,da?! [:-@][:I] Alina,am inteles ca stii f bine engleza! pai daca te pricepi ti-l dau pe Mihnea la meditatii [:D]ca eu nu stiu asa bine si ma corecteaza el pe mine [:)] Monica cum mai e Ruxitza?! [pup] Dory[pup] mai ai de pus muraturi? aaa,uite, eu dau o fuga la Dory[:D](cand vreau muraturi) ca ea tot pune ca sa mor eu de invidie cat e de vrenica si eu cat sunt de nesi [:-@](stiti voi!) aseara ce va spun?! ca am fost pictoritza [:D] copilul asta ametit nu stia ca au de facut vreo 4-5 picturi cu peisaje de toamna....si tb sa le predam azi-maine,nici nu stiu exact! si da-i si picteaza[bang]am aflat de la o mamica... el nu stie nici ce carti tb sa duca la scoala,nu stie nici pe ce lume e... ce sa va mai spun ca el isi imagineaza ca e o vedeta daca face chestii absolut aiurea...si s-a gandit el ca ar putea sa iasa in evidenta daca se face ca da mancarea pe jos(carnaciorul) si apoi il mananca...vai ce impresionati or sa fie copii de el!!!![bang][bang][bang] pe mine ma tremina fazele astea ...nu mai stiu cum sa fac cu el!!! drept urmare desenele sunt oprite 1 saptamana(pana sambata adica[:D]) asa ca aseara,am pictat eu vreo 3(opere de arata[:D]),varul meu inca una si apoi eu + Mihnea inca una... la final eram epuizata ...deh,dupa atatea manifestari ale talentului![bang][alcool] azi avem de facut adunari si scaderi cu trecere peste termen!!! [bang] inca o fericire[:D], asa ca eu va salut si [pup] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]... Vio, din pacate sau din fericire Dani nu e cu "vedetismele", dar de uitat.... uita de nu-l mai recunosc. Nu stiu ce are de la un timp... e obosit? e indragostit? Si da, a inceput si el Kav Maga (tot autoaparare etc., nu-ti spun ca am cautat denumirea pe net, ca numai de asta nu mai auzisem[:D]). Acum cred ca il incearca iar o raceala[bang], de ieri e cam molatic, iar azi dimi il durea o ureche. Si am aflat ca ieri au facut ora de sport in curte si i-a fost cam frig. Cred ca il strang de gat pe dom'profesor[:(!], nu prea mai e vreme de scos afara copii de varsta lor la sport. Abia astept sa vad diseara in ce stadiu mai este... o sa-l doftoriceasca d-na de la after, dar pana nu-l vad eu cu ochii mei nu am stare. Miria,nici eu n-as pune muraturi, dar daca socrela n-are stare, de ce sa o opresc[:D]? Vio, poti veni si la mine pt. muraturi ca a pus socrela cat pt. un regiment[:D]. Mirela, daca te plimbi pe faleza in C-ta e posibil sa te intalnesti cu fi-miu al mare. De sambata e constantean cu acte in regula[:D]. E bine ca o sa am la cine merge la mare pe gratis[:D]. Monica, cred ca or sa arate super skeleteii[:D]. [pup]mamici nedormite si copilasi noctambuli[:D]. [pup]toate fetele. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, mey dar vorbiti...nu gluma [:D] din pacate ruxa mea iar a tusit azi noapte(cred si eu asa fara tratament cum sa-i treaca) [bang] azi am facut din nou programare la dr sa merg din nou cu ea...iar dau 100 de dolari asa aiurea si parca vad ca ma intorc acasa asa cum m-am dus...el zice mereu sa lupte organismul, ca oricum trece si fara tratament dar caaaaaanddddd??? ca nu mai pot...ca e periculos sa-i dau tratament de tuse cand ea are astm, bla-bla-bla...va tin la curent cu ce ne zice...la 11 avem programare mie imi plac muraturile si le prefer iarna in locul legumelor trase la xerox aduse de la turci sau din alte parti...acasa le pune mama sau bunica...aici n-am incotro si le pun eu [:D] va [pup] pe toate monica [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url] [url="http://picasaweb.google.com/MonicaElizabet/PrajituriSiPapaBun#"]Prajituri si Papa bun 1[/url] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/PapaDePost"]Papa de post[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...