Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere(48)


Recommended Posts

Si eu imi doresc Monica, dar nu-i suficient sa-mi doresc doar eu. Intr-o relatie e nevoie de 2 si amandoi sa faca ceva pentru asta ori, in cazul meu, am epuizat variantele. Cristina si D[bibe]amiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina "Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Sunt pe fuga fetelor. Doar va-m spicuit putin din lipsa de timp. Am citit ca mai avem un viitor muzician printre noi [:D], bravo lui, sa o tina tot asa, si sa-i spui ca il chem la nunta alexei sa-i cante ceva [olala] Vicky si alina, nu am cum sa mai merg cu alexa la stomato deocamdata ca a dat alta belea peste noi ieri dimineata sa trezit cu febra si a tinut-o tot intr-o febra pana azi dimineata (cand ii scadea, cand ii crestea [bang]), acum astept sa se trezeasca sa merg cu ea la dr. pediatru sa vedem de la ce o fi fost.In plus in seara asta vine si tati acasa si nu aveam cum sa merg singura cu ea la stomato. Vicky sa-mi trimiti si mie pm cu link-ul de care vorbeai. Miria imi pare rau ca treci printr-o situatie dificila, sper sa rezolvati lucrurile si sa nu ajungeti la despartire.Daca te pot ajuta cu ceva sau ai nevoie de cineva cu care sa vorbesti nu ezita sa-mi trimiti un pm si-ti dau nr. me de tel sau id-ul de mes). Monica multa sanatate. Va pup pe toate, sa aveti o zi buna. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor,pe fuga va pup pe toate[pup] Vicky,felicitari si de sarbatoare voastra si de plecat baiatul sa fie fericit![flo][pup] lasa-i sa se bucure de viata ca sunt tineri [:)] miria,tu de ce esti trista?! [q]ai o minune de fetita si ea e tot ce conteaza acum! [pup] daca vrei sa vb cu cineva ...sunt prin zona! lexi,deci aveti telefon si net?[:D] e perfect... pupici Mariei care doarme mai devreme [:)] monica [pup]bafta la doctor... dory,mire [pup] sa aveti o seara linsitita... Vicky poti sa-mi trimiti si mie linkul sau ce e,sa vad [:)] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc, fetelor! Pai, tocmai din cauza fetei sunt asa, ca il iubeste pe tata si pentru ca e trist si greu sa-l cresti pe copil fara el in casa si sa-i tot motivezi absenta cand intraba de el si sta pe la usade la intrare. Nici nu stiti ce usor mi-ar fi sa imi fac intr-o zi bagajelele si sa-i las un biletel de adio si sa ma retrag in liniste sperand la o soarta mai buna. Dar asa cum sa fac? Ce ma asteapta? Partaj? Tiganie? Injuraturi? Santaj? Asistenti sociali? Copil traumatizat. Incertitudinea daca am facut bine sau trebuia sa rabd si sa ma complac.... Mi-e tare greu! Chiar nu stiu incotro s-o apuc pentru ca eu sunt dupa aia responsabila de tot si aici ma refer la soarta copilului nu la mine! Cristina si D[bibe]amiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina "Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina, imi pare nespus de rau de situatia in care esti. Sa dea Dumnezeu sa va lumineze gandurile si sufletele, si tie si sotului tau, astfel incat sa luati cea mai buna decizie pentru voi si pentru puiutul mic. Si sper ca in curand lucrurile sa se aseze si sa rasara soarele in viata ta....indiferent de ce inseamna asta. [pup] Ma alatur si eu fetelor si iti spun ca daca vrei sa vorbim vreodata mai mult decat cele cateva cuvinte schimbate pe forum sa imi zici si iti dau id-ul de mess sau/si nr de telefon. [pup] Alina, mamica de Tudor (05.08.2007) [url="http://community.webshots.com/user/tcapetrescu?vhost=community"]Un pici pe nume Tudor[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miria, poate ati trecut prin prea multe in ultima perioada...ati avut multe si mutat si casa, etc...poate aveti nevoie de o perioada de linsite, un co amandoi...Doamne ajuta sa fie bine [pup] Dory, sa ne zici ce ai facut la dr...si eu intr-o ora sunt la dr...revin cu vesti [pup] monica [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url] [url="http://picasaweb.google.com/MonicaElizabet/PrajituriSiPapaBun#"]Prajituri si Papa bun 1[/url] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/PapaDePost"]Papa de post[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor am lipsit si eu un pic insa ma bucur sa va vad vorbarete! noua ni s-a stricat masina! de joi! si abia azi a luat-o in vizor mecanicul... deci tot n-am masina si e f.dificil fara masina! cu Adeluta, cu ceva cumparaturi si carut si jucarii pentru parc e un CHIN sa mergi prin Bucuresti cu RATB-ul sau doamne fereste pe jos prin anumite cartiere vecine noua! [fuga] in plus, mi-a plecat sotul de-acasa! [:D] [pk] dar stop, sa nu care cumva sa va deghizati in [afro] si sa veniti la usa sa ma speriati! [:D] are o delegatie mai lunga acum si o sa fiu cam singurica pe-acasa cu Adeluta mea si-atat. Monica multumim de urari, sa aveti si voi o saptamana grozava, iar vestile de azi de la doctor sa nu fie rele; sanatate multa Ruxitei... unde pot sa o vad si eu? aveti undeva poze unde pot sa va vad pe toti de fapt?! [flo] Vicky sper ca lacrimile tale sa fie, din ambele motive, de fericire! [flo] Dory sanatate multa si Alexei... febra si durere de masele? [q] ingrozitor si pt.un matur dar pentru un copil? [q] sper sa treceti repede peste DURERI! sa ne spui cum a fost dupa stomatolog, cum a relationat medicul cu ea, ce "vraji" i-a facut sa stea sa-i lucreze in gurita... eu imi amintesc clar ca singurul aparat de care imi era frica era BAZAITOAREA aia - freza parca? - cu care pileste caria de pe dinte.. mare frica mi-a mai fost de aia toata copilaria... eu la 7 ani aveam vechime de mers la stomatolog, mergeam la IASI la un dr.Maxim, pentru ca mama ne facuse rost de aparat de indreptat dintisorii.... si probabil am avut si carii de vreme ce stiu si cum e cu freza-n gura! [:D] Miria, multa bafta in luarea deciziilor. Orice decizie ai lua, ai incredere in continuare in fortele proprii. Nu capitula nici acum nici mai incolo. Suntem aici pentru tine ori de cate ori ai nevoie de noi! Asa e, intr-un cuplu trebuie 2... of... [flo] Vio, esti in vacanta [pk] ia zi, cu ce te delectezi? ce papi bun, ce "prostii" mai face Mihnea? [hagi] cu ce va laudati? Alinutza, ce mai face piciul tau? sunteti bine acum in perioada critica de dupa vaccin? ti-am promis cumva ceva? adica a fost promisiune? oricum, sper sa iau masina, maine-poimaine si sa ma tin de promisiune. De altfel stau si cu grija si n-am chef sa ies din casa.... sunt si trista.... [:D] tot tacamul... fara masina, fara sot! fara casa nu mai spun! [:D].... nu mai bine imi faceti voi un platouas? [alcool] (stiti reclama radio, da? [;)]) si in final, va mai spun ca si la noi, Adeluta s-a mai linistit de dupa vaccinul din 11 oct.... doarme mai bine, mananca ceva mai bine, deci sunt multumita! ptiu ptiu sa nu ne deochem! o seara buna tuturor... sa veniti numai cu vesti bune! [pup] karligutza sunt mamica [url="http://b2.lilypie.com/6GCZp3.png"]Adelutei[/url] [bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, sunt o caruta de nervi. am plecat spre dr., iar pe drum am zis sa o sun pe asistenta sa-i spun ca ma duc acolo , sa-i scoata si dosarul pana atunci si mai ales sa vad daca este ft aglomerat si sa ma duc mai tarziu.Ce credeti ca-mi spune ?????(in timp ce vb cu mine, ii spunea si dr. cine e la tel) Ca este ft. ft aglomerat si sa nu ma duc, si nici maine ca nu e dr.(e la nu stiu ce sedinta.., congres), sa ma duc miercuri dimineata [bruta].Am crezut ca mi se reteaza pamantul de sub picioare si ia-m spus : multumesc dar eu nu pot sa stau cu copilul pana miercuri , am sa ma duc la urgenta cu ea. raspunsul asistentei a fost: bine , fara nici macar sa ma intrebe dar ce are copilul [neand].Bine ca nu mai facut febra toata ziua si acum vad ca e ok, sper ca la fel sa fie si la noapte. Sunt hotarata sa merg sa caut un alt medic de familie, cu riscul ca nu este pediatru dar o voi muta de-acolo.Hai ca iar ma-m enervat.... Fetelor, si le-am dat de fiecare data bani la amandoua numai sa fie multumite ca am zis ca e vb de copil si sa se ocupe calumea de el...in plus nu am mai fost la cabinet de 6 luni de la vaccinul de 2 ani jumatate. V-am umplut capul cu problemele mele. sa aveti o noapte linistita. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dory,ai dreptate...imi pare rau![bang] daca nu-i trece febra du-te la urgente cum ai spus... astia sunt inconstienti,cum sa stai cu un copil mic asa?[bang] sau poti incerca sa chemi salvarea Puls ,de exemplu....au medic pediatru ...costa ceva in jur de 1 mil,dar in caz de extrema urgenta ce sa faci? cauta nr. de tel pe internet si daca e ceva suna la astia...iti fac consulatie si-ti dau si reteta! noi am chemat cand era Mihnea mai mic si nu aveam incotro... [pup] sa-ti treaca supararea Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...