Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum e la voi?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 26
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Porumbita, multumesc [flo] acum..stiti care e problema, ne mintim tot timpul, in toate directiile, insa cand vine vorba de dragoste, cred ca n-ar trebui s-o facem..e pacat.si ne mai miram pe urma in lumea in care traim? eu nu m-as mira, sincer..noi suntem rezultatul unor astfel de familii, asa cum copii nostri sunt rezultatul compromisurilor noastre..deci depinde de noi..nu de alticneva..da sigur..e atat de usor sa ne mintim, si sa ne ia valul, sa ne facem sa credem, ca e totul in regula...dar nu este..nu ma intelegeti gresit, aici nu este vb de femei..este vorba de oameni in general..noi, oamenii ne mintim..si pe urma ne miram ca universul ne pedepseste..hmm...daca n-o sa ne mai mintim...o sa ne revenim, ca si omenire..daca nu..o sa fie din ce in ce mai rau...upssss..suna a APOCALIPSA ..sau profetie [8D] tati si printesele : http://thumb0.webshots.net/t/57/557/3/38/46/2943338460092654700KuUueE_th.jpg nasterea Ioanei Teodora : http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87474
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dar daca pur si simplu incetezi sa-i mai speli si sa-i calci hainele, sa faci curat si etc, etc (cu exceptia celor necesare fetei, bineinteles). Eu sa stii ca faceam ca fraiera multe, pana ce am avut primul copil si a inceput omul sa gateasca si singurel. Acum avem trei copii. El face aprovizionarea de la supermarket, face mancare (inclusiv spalat oalele de mancarea veche), duce si aduce copiii mai mari de la gradinita, cumpara cele zilnice cand e urat afara si eu nu pot iesi, pune si ia cadita cu apa pentru baia zilnica a bebelului, in we da cu aspiratorul, iar seara de seara il culca pe bebe cu leganat pe picioare. Dar sa stii ca are si al meu momente cand ma scoate din sarite si nu vrea el sa faca nu stiu ce. Atunci ii spun: "Nu vrei? Lasa sa putrezeasca acolo 100 de ani, ca eu nu o fac, acum ma joc cu copiii tai!" Mamicutza de Luca-Sebastian, David-Tudor si Toma-Paul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai eu cred ca sotul tau are mare nevoie de ajutor.Dormitul ,consumarea alcolului,lenea,neimplicarea in activitati de ori ce fel arata clar ca sufera de depresie.Nu este normal comportamentul lui.Se pare ca undeva candva s-a pirdut ca persoana si tebuie ajutat nicidecum dat la o parte .Spus in fata ca este gras si buhait sau mai stiu eu ce alceva este gresit si este ultimul lucru de care are nevoie la starea in care se afla. Elvie & printesa mea mica Lara (16.03.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...