Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aproape de divort


Recommended Posts

Mooor cand aud de ´´obiecte sexuale´´[alcool] Cum vine asta?Adica suntem violate? Noua nu ne place sa facem dragoste,nu simtim nicio placere?In fine...acum fiecare cum considera. Eu cunosc barbati care au divortat pe motiv ca femeia nu mai e cum a fost.Printre multe aspecte,cap de lista era fizicul. Una e sa vina femeia dragastoasa mirosind a primavara[:D] si alta e sa-i miroasa paru-a sarmale,sa doarma cu bigudiurile in cap,camasa de noapte din aia cu gat si asa mai departe... Simtul vizual la barabti e ca o limba numai de ei inteleasa. In cazul de fata, se prea poate ca sotul sa aiba o amanta,sa fi ´´gustat libertatea´´ deja.Acum vrea sa fie free de tot sa nu se mai asunda sa nu mai dea explicatii. Sau pur si simplu nu mai doreste sa faca parte dintr-un cuplu. Lory,ati mai discutat?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 26
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Desiree2002 Uite de-asta barbatii vad femeile ca pe niste obiecte sexuale!!! Ca de cate ori sunt probleme in casnicie, femeile incearca sa le rezolve cu fundul!!!
[:-)))] [:-)))] ai fost nostima tare! pai ASTA e cheia multor lucruri! De ce se duc la altele? pt ca ii deschide la pantaloni cu dintii. Tu ai incerca sa faci asta? Alta poate ca da. Si lui ii place! Edit: Hai ca mi-oi lua un triunghi rosu de nu ma vad! [:D] [url="http://www.dropshots.com/popescu71#date"]Curiosilor [:D][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Desiree2002 Pai daca el are impresia ca traieste intr-o casa din viitor, care se va curata probabil, singurica, atunci... mea culpa! Stii ce, misha? Daca sotu meu m-a luat ptr. aspectul fizic, nu merita el sa stau cu el. Daca asa ar fi, l-as lasa maine! Exista lucruri si sentimente mult mai importante decat aspectul fizic care trebuie sa formeze si mentina o familie.
Am vrea noi o casa care sa se curete singura, da' star treku' e departeee! [:)] Io nu zic de aspectul fizic ca e pe primul loc. Ar fi culmea sa zic asta: nu mai departe de inceputul verii asteia: io=84kg, el=63kg. Deci? m-ar fi lasat de 100000 de ori pina acum daca era asta. si nici datorita [xinpat] nu sta cu mine. Pur si simplu ne iubim, asa cum sintem fiecare: cu defectele si cu calitatile fiecaruia. Dar asta nu inseamna ca toti sint la fel. Nici noi nu sintem toate la fel. Uite: eu nu l-as lasa doar pt ca nu-i place cum arat. daca lui nu-i place, inseamna ca nici nu are ce sa-i placa (in cazul meu)si iau masuri. Daca as fi un manechin, atunci as zice ca ar putea avea pe alta, sau alte chestii. dar pina nu sint sigura ca eu am facut TOT ce a tinut de mine, nu pot sa dau vina pe alta. [url="http://www.dropshots.com/popescu71#date"]Curiosilor [:D][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa va multumesc ptr.raspunsuri in primul rand.Din pacate am incercat sa discut dar nu este nimic de discutat dupa parerea lui.El este convins ca numai este nimic intre noi si gata.O sa incerc sa ma obisnuiesc cu idee pentru ca nu am de ales.La intrebarea de ce ne-am hotarat asa tarziu ptr.un copil e greu de raspuns.Tot timpul a mai fost ceva de facut plus ca eu am ceva probleme si trebuie sa fac tratament.Asa ca una peste alta acum este prea tarziu.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...