Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

maternitatea Filantropia (I)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui delia_alx
Maine ma duc la dr. va tin la curent despre maternitate. Dar totusi nimeni nu a mai nascut in ultimile luni sa-mi dea si mie macar orientativ niste repere financiare?
Delia, depinde cat vrei (poti) tu sa dai. Oricum, mie nu mie s-a parut ca se uita la bani si dupa aia la tine, daca intelegi ce vreau sa spun
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 208
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Eseea
Delia, ai pm. Asteptam cat mai multe detalii despre aripa noua, pleaseeeeeee. Mami de [url="http://b2.lilypie.com/UAgKp3.png"]fetita[/url] [bibe] [fetita] si de baietel [gravi] [baietel] 18+
Buna, te rog frumos sa imi trimiti si mie pe pm informatii despre preturi. Eu nasc in februarie cu dr. Catalin Haiduc. Multumesc mult.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de PM Eseea! Acum am venit de la Filantropia si am sa va spun ce am aflat, nu prea multe din pacate. Dr. m-a consultat tot la vechea camera de garda si mi-a spus despre aripa modernizata asa: aceasta aripa in realitate i-a fost data drumul acum 2 zile si este doar partial functionala. Mi-a spus ca deocamdata nu ma poate duce s-o vizitez (dar vad eu peste ceva timp cum fac s-o vad) dar ca totul este renovat si conditiile sunt f. bune. Exista rezerve de un singur pat(room-ing) cu baie proprie la care inca nu s-a stabilit pretul si saloane cu 2 paturi unde nu stiu daca se plateste si mergi tu la bebe sa-l alaptezi. Oricum mi-a recomandat sa nu stau singura in rezerva ca este mai bine sa am companie. Mi-a mai spus ca saloanele vechi de 6-8 paturi au fost desfiintate. Cam atat am aflat cand vad aripa renovata va tin la curent. Daca poate sa-mi dea cineva pretul aproximativ care se da la dr. pt. cezariana ii multumesc anticipat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

in ianuarie am stat in rezerva de 3 locuri de 100ron. In prima noapte am fost 3 mamici si a fost super...noaptea urmatoare am stat singura si am numarat persoanele care veneau la camera de garda...am bantuit prin camera...m-am plictisit ingrozitor. mami de Ozi (22.05.99) si Tudorash (29.01.08) http://www.flickr.com/photos/23738993@N08/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

asa e!! si eu discutasem cu dr despre rezerva. Am nascut si in dimineata aia m-au pus intr-un salon cu 4 paturi, urmand apoi sa ma duc la rezerva. Numai ca asa bine m-am simtit cu fetele, incat cand a venit dr sa ma intrebe daca vreau sa ma mut la rezerva, am zis ca nu, ca vreau sa stau in salon. M-a intrebat de 2 ori chiar, ca era si o tigancusa in salon si era sigur ca-s disperata sa ma mut. [:D]Dar era asa haioasa, ca muream de ras toate 4.[:)] Mami de [url="http://b2.lilypie.com/UAgKp3.png"]fetita[/url] [bibe] [fetita] si de baietel [gravi] [baietel] 18+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...