Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Condica salajencelor!super special[60]


Recommended Posts

baga detalii despre album.ca io nu stiu ce-i H2O, eventual apa, da mai mult nu[bang]. bet, e sambata seara ce legi va trebuie?sa nu va puna colegii legea caniciei in fata ca nu va vaz bine[:D]. Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...[/url] [url="http://www.helpsonia.com/"]SONIA, are nevoie de noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

blondo am luat nota[pk] giulia spor la shpingareala,abia astept sa iasa si colegu din spnaia sa aduca ceva din franta, niste brioshe,niste camembert,[pofta] ma opresc ca fac pofta si sunt gravide pe aici[:D] oti unde esti[flo] Mami si [url="http://www.flickr.com/photos/olimpiabota/"]Alex[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce-i cu linistea asta in zona, schimbu 3 adunarea[pk][pk] oti ce faci impingi[pup][flo] daca da doamane ajuta sa treaca repede, daca nu baga un rand ca am niste emotii[olala] feteliiiiiiiiiii pe unde umblati toate am ramas cu monologul blondei[alcool] Mami si [url="http://www.flickr.com/photos/olimpiabota/"]Alex[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Poftiti la cafea, ceai, suc, cola, tzighi... [:D] aseara nu am mai incaput la calculator de ai mei baieti care s-au uitat la un film pana la 12...[bang] Amandoi... Timp in care eu am [nani] dusa. Ca urmare amu is fresh [:D]. Si eu am emotii, si abia astept sa se produca marele eveniment, sper sa fie zilele astea, ca deja simt ca nu mai pot. [:D] Pana una alta, azi mergem la gratar si la tort [:D] Nu radeti, dar visez noaptea sa mananc din tortul ala, sper sa nu imi aduca pachet stiti voi unde.. [:D] Nu ca ar fi o problema.... Dar........ Noa, va [pup] is in zona, daca cumva aveti insomnii dati de stire.. Giulia, ce bunaciuni zici ca iti aduce Felix? Bine ca nu stiu ce is alea [:D], asa ca puteti vorbi linistite..[:D] Dar nu exista un corespondent in lb romana la ce ai scris acolo? Mmmmm, cebine suna ce ai gatit tu... Ia zi iute ce ai facut in oala precum si modul de preparare. Daca vreyi va zic si eu cum am facut puiul, si apoi cum trebuia sa il fac [:D] Dar las, ca stiu pe data aviitoare. [:D] Oricum a iesit [pofta][pofta] Noa, merg sa mai bantui pe aici. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza si de la mine ! Bia , dar trebuie sa stea colegu la serviciu , doara daca il suna se duce la munca . Hai ca ne auzim la tf. Am pus retete pe forumul ezidri.ro . Ma gandesc sa postam fiecare ce gatim acolo k sa ne fie mai usor de gasit retetele . Pentru cele care nu cunosc inca forumul intrati pe AVAIR , apoi pe "retete gatite in oala minune". Otilia , pofta mare si distractie placuta ! P.S. Maine vine BB , o sa vedeti voi !!! " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

o pasare zbura pe sosea . din fata venea un bmw.pasarea inainta catre el,el catre pasare...la un momentdat,pasarea se izbeste in parbriz.opreste soferul bmw_ului,o ia,o duce acasa,o pune intr-o colivie,ii bandajeaza aripa,ii pune mancare,apa..dupa o perioada se trezeste si pasarea.vazand gratiile coliviei,zice: -vai,am dat de dracu,l-am omorat p-ala cu bmw-ul ! O femeie se plange alteia ca sotul nu mai vrea sex si cum vine acasa o intreaba doar: "ce avem de mancare?"... Cealalta ii zice: "Draga, am avut si eu problema asta. Nu e grav... imbraca niste chilotzei negri, cu dantela, o palarie neagra, ciorapi ... si il astepti in usa , sexy asa... si se rezolva... A doua zi se intalnesc din nou... "E, cum a fost?"... "Am facut exact cum mi-ai spus, chilotzei negri, dantela, palarie sexi... ce sa mai... bomba sexi"... "Si???"... "Si cand a deschis usa mi-a zis: " Bai Zorro, faci si tu ceva de mancare azi???" " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor[pup] ariana multam de pm[pup] o pun pe delia sa sune marti si poate duminica o am acasa[:D] oti lasa mama ca o sa fie bine, amu io am avut emotii tata noaptea tata il intrebam pe colegu, oare nu o nascut inca, la care el imi tranteste ca dca io nu am somn s ail las sa doarma[:D] blondooooooooooooooooooooo la apel desteptarea. bey da nu dati nimic amu dimineata macar o cola, Hai ca dau eu o cafea, o cola, si niste tighi pt amatoare[8D] va pup si va doresc o duminica excelenta sa aveti[pup][flo] Mami si [url="http://www.flickr.com/photos/olimpiabota/"]Alex[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...