Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casatoria de portelan


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui carla2005
Felicitari Lemoni , 20 de ani...eu visez cand vom aniversa nunta de argint si-mi voi adauga o verigheta de arginta langa cea de aur (chiar daca e demodat), dar asta e damblaua mea, cand am ales verighetele m-am gandit bine cum sa fie, ca cele de argint sa le fac de asa natura sa le completeze pe acestea! Sa-ti traiasca copii, si sotul si sa va distrati in vacanta, toti 4!!! mama din 16 nov 2006 [url="http://good-times.webshots.com/photo/2063415880101635539ItSsAm"] Draga mea[/url]
Merci si tie la fel si sa ti se implineasca visul ! Nu am reusit sa-i conving sa vina cu noi de data asta , sunt mari numai au fun cu noi , cand am fost plecati in ianuarie era ciudat ca vroiam si noi in club dar le stricam la saraci baieti ploile asa ca trebuia sa mergem in locuri diferite. Oricum am hotarit sa mergem ca doi porumbei! "To acquire love...fill your self up with it until you become a magnet." Charles Haanel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 27
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[flo]lemoni![pup] pupici si din partea mea pt cei 20 de ani de casnicie\! si la cat mai multi!!!!!! impreuna!!!!! nu stiu daca v/ati planificat o iesire deja dar va pot da o idee daca va tenteaza in perioada asta sunt excursii in cuba (de pesrsaona sub 500cad) daca mergeti in cuplu; eu mi/am luat singel si m/a costat 600 cu tot cu taxe pt 8 nopti in varadero all inclus! plecarea e pe 30 oct.daca te tenteaza si vrei mai multe inf da un pm si iti dau inf. Oricum "luna de miere" placuta! pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Esti un dragut angel, am vrut sa plecam in cuba dar daca baieti nu au vrut sa mearga cu noi,am hotarit sa mergem numai 4 zile in bahamas, 4 zile putem sta fara ei mai mult cam greu sunt cam mamoasa si asa am noroc ca vine mama la noi sa stea cu ei altfel ii luam fortat. "To acquire love...fill your self up with it until you become a magnet." Charles Haanel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult Roxana sigur o sa ma distrez!Numar zilele mai am o saptamina si voi fi pe plaja , abia astept. In afara de aniversare , mai este si ziua mea de nastere n-a mi-am facut cadou un sot pe cinste!Astazi insa am mai avut o alta surpriza placuta baiatul meu a fost acceptat la programul de officer de politie yupiiiiiiiii am atitea de sarbatorit. Sorry ca deviez subiectul dar tare mult am asteptat clipa asta. "To acquire love...fill your self up with it until you become a magnet." Charles Haanel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...