Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Salajence ( p.29 )


Recommended Posts

Ha,ha, Mihaela, se pare ca ti-am "transmis" si tie lapsusul... Am mai intrebat pe mai multi, sa vedem daca reusesc cumva sa aflu...iti zic si tie imediat cum stiu. Adriana, tare frumoase poze, intr-adevar, am vazut ca ati avut si un meniu pe cinste, apa limpede si albastra...Fain. Cred ca asta inseamna sa fii fericita: sa ai doi copii si un sot si sa te afli undeva departe de "restul lumii", doar voi 4, nisipul si marea... Otilia o fi chefuit simbata seara si probabil de aceea nu a aparut nici macar la cafea[:D] Bianca...mai rezista oare cu interdictie de a-si folosi cum trebuuie calculatorul? GIULIA, nu iti pare rau ca parasesti Franta? Va pup pe toate si va doresc o saptamina frumoasa. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Cami, nu, nu imi pare rau...poate dup'aia! Acum abia astept sa ma intorc acasa! Asa sunt io mai..neadaptata[bang]! Pupici si o saptamana pe cinste!
quote:
Originally posted by piticutz
Ha,ha, Mihaela, se pare ca ti-am "transmis" si tie lapsusul... Am mai intrebat pe mai multi, sa vedem daca reusesc cumva sa aflu...iti zic si tie imediat cum stiu. Adriana, tare frumoase poze, intr-adevar, am vazut ca ati avut si un meniu pe cinste, apa limpede si albastra...Fain. Cred ca asta inseamna sa fii fericita: sa ai doi copii si un sot si sa te afli undeva departe de "restul lumii", doar voi 4, nisipul si marea... Otilia o fi chefuit simbata seara si probabil de aceea nu a aparut nici macar la cafea[:D] Bianca...mai rezista oare cu interdictie de a-si folosi cum trebuuie calculatorul? GIULIA, nu iti pare rau ca parasesti Franta? Va pup pe toate si va doresc o saptamina frumoasa. [pup]
Doamne cu puterea Ta, ajuta-i micutei Diana sa se faca bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fete dragi, Aseara am adormit greu, da' greu... Acum mi-am dus gashca la treaba si imi savurez linistita cafelutza cu voi:)), nu asa ca-i fain? Suntem bine cu totii, e soare si frumos si..astept soldurile[:D]! Hai nu radeti de mine, da iei tzoale fane la solduri, asa nu prea te atingi ca-s destul de scumpe! Adriana, inca o data iti zic ca mi-au placut la nebunie pozicile si locurile pe unde ati fost! La anu daca suntem sanatosi, ne-am propus si noi...Grece! Va pupic si revin... Doamne cu puterea Ta, ajuta-i micutei Diana sa se faca bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca v-au palcut pozele noastre si va doresc la fiecare sa ajungeti si voi sa va relaxati intr-o asemenea vacanta de vis . Mihaela imi cer scuze ca nu am intrat sa-ti spun traseul dar am ramas in urma rau de tot cu actele de la firma si acum a trebuit sa ajung la zi .... dar iti spun asa : - am iesit din tara pe la Bechet cu feriboat-ul , taxa de port 30 lei si inca vreo 26 euro taxa bac , total dus-intors undeva la 200 lei cu toate taxele ; - in Bulgaria am intrat pe la Orjahovo si acolo ti drumul inainte cum cobori de pe bac , drumul pe unde merg TIR-le pana la Vracna , Mezdra ; - de acolo ai indicatoare spre Sofia si drumuri ocolitoare sa nu intri in orash ; - din Sofia ti Kulata spre vama ; -intri in Grecia pe la vama Promachonas ; - din vama te uiti dupa indicatoare spre Thesalonic sau Athena ca sunt pe drum plin de indicatoare si in limba greaca si in limba engleza . Drumul pana la Bechet il stii ? Daca nu scrie si ti-l spun si pe ala , de fapt il scriu in mare : Zalau-Cluj-Sebes-Sibiu-Dragasani-Rm.Vilcea-Bechet . De dormit nu ai unde dormi pe la Bechet , numai in Rm.-Vilcea sau in Craiova . Noi am facut din Zalau pana in bechet aprox.6-7 ore , depinde de trafic , vreme , etc. O sa incerc sa mai scriu deseara cate ceva , dar intra pe forumul iturism.ro si de acolo noi am listat o harta cu ocolirea Sofiei si mai multe chestii . Mai pove mai incolo daca mai ai intrebari ... [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/my_photos"]albumele noastre [/url] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/album?.dir=/60b5re2"]vacanta in Grecia[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va pup in viteza pe toate, CALIN e cind foarte bine cind mai putin bine...Ne bazam in continuare pe rugaciunile voastre... OTILIA-[pup]M-am intilnit cu Bia si mi-a dat ceva din partea ta...iti multumesc , esti o dulce, mersi pentru sustinere si compasiune BIANCA-[pup]pt intermediere si telefoane [url="http://lucamihneacelvoinic.piczo.com/?preview=y&cr=6&rfm=y"]Luca-Mihnea Cel Voinic[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cami, eu imi aduc aminte de niste copii care cantau divin, in cadrul unui festival la Italieni, "Zecchino d'oro". Amu nu stiu daca festivalul se numea asa sau grupul. Ia sapa tu un pic. [pup] Adriana super pozici. Uite am dat o cautare si am gasit un nume: Piccolo Coro "Mariele Ventre" Nu prea am timp, dar poti sapa acum, ca in mod sigur ai sa ii gasesti. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, sanatate multa lui Calin si familiei! Daca ai nevoie de ceva, suntem aici, da? Te pupic si sper din inima ca sotzul tau sa se faca bine!
quote:
Originally posted by diplodocus
Va pup in viteza pe toate, CALIN e cind foarte bine cind mai putin bine...Ne bazam in continuare pe rugaciunile voastre... OTILIA-[pup]M-am intilnit cu Bia si mi-a dat ceva din partea ta...iti multumesc , esti o dulce, mersi pentru sustinere si compasiune BIANCA-[pup]pt intermediere si telefoane [url="http://lucamihneacelvoinic.piczo.com/?preview=y&cr=6&rfm=y"]Luca-Mihnea Cel Voinic[/url]
Doamne cu puterea Ta, ajuta-i micutei Diana sa se faca bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, Noi bine, ma apuc sa pregatesc \ceva de mancare, am in plan o ciorbita de dovlecei si acordeoane:) Maine sa ne tineti pumnii ca il duc pe Calin sa ii repet niste analize. In rest, bine cu toti.. Bia, hai mai intra si tu...mai stam la o poveste:)) pupici si o zi excelenta! Doamne cu puterea Ta, ajuta-i micutei Diana sa se faca bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si noi bine pe aici ..... otilia , te laudai cu o inatlnire la Simleu si cu un tooorrttttt maaarrreeee de tot .... eu mai astept inca invitatia .... in rest ... caldura mare .... noroc ca avem AC la scarbici si saptamana asta ne montam si acasa unul ca asa nu se mai poate .... duminica ne-am "copt" toti in ap. in timp ce in cuptor de cocea o musaca de cartofi cu carne .... [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/my_photos"]albumele noastre [/url] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/album?.dir=/60b5re2"]vacanta in Grecia[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...