Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Salajence ( p.29 )


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
salajence!!!!!!!!!mor de doru vostru. bey, mi-e virusat calcu de numa.nu ma pot loga pe forum.sper sa fentez de data asta.scriu mesajul si apoi ma loghez.sper sa-mi iasa. mai, matei mi-a distrus telefonul.mi-a sters toate nr din agenda.ma manaca degetele sa sun da nu pot.sper sa-mi recuperez nr incet incet. elutza, mihaela,otilia cum sa dau de voi?va rog daca puteti s-mi lasati pe mess nr voastre.adriana si ioana m-au sunat asa ca mi-am salvat nr lor. ioana, ma bucur pt calin.ma gandesc sa stergem din calendar ziua de luni si asa e totul OK. giulia, baga detalii despre zona meses.eu nu preau stiu in zona aia case.eventual pe stradutele paralele cu hotelul.oricum e in buricul targului.hai ca mai ai putin si ne cunoastem. va tzuc ca ma striga matei.sa-l auziti cum urla; IANCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, ino, ino la tei.ii mortal. va tzuc.................. Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ei Bia, bine revenisi!!!![bis][bis][bis] Nu-sh frate nimic de zona aia, am googalit si nika.. Mi s-a spus ca una din case e pe Maxi G...n-am inteles, rusinica sa-mi fie.. Si ca ar mai fi una de vazut pe Republicii, dar ca mai faina ar fi asta de pe langa H Meses. acu om vedea pe 12 iulie... hai ca mai e nitel si ne cunoastem abia astept fetelor!!!! Doamne cu puterea Ta, ajuta-i micutei Diana sa se faca bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Giulia , da mai sunt pe WW dar mai "usurel" ca trasasem cam tare si nu prea ma simteam bine , asa ca am lasat-o mai moale deocamdata , dar sunt oricum f atenta cu tot ce bag in farfurie...obisnuinta e de vina [:D] ! Dar nu ma pot plange s-a meritat efortul...-18 kg pana-n prezent , e super [cool] nu-i asa ? La reuniuni WW nu mai merg demult ptr ca am inteles "lectia" si stiu sa controlez f bine punctele...sooooo ! Oricum tu cu cele 66 de kg esti departe de mine , eu aveam mult de pierdut , dar cred ca "declicul" mi-a venit doar anul acesta , si stii de ce ? Colegii lui fii-miu ii spuneau ca-s [grasa] si urata , iar el saracu suferea ! Atunci am luat problema-n dinti [:D] ptr ca nu-mi place sa-l vad trist (cui ii place ?) si sunt pe cale sa reusesc [bis] si ma felicit ptr asta , is mandra foooooc [:D] ! Un [pup] tie si printzishorului tau [;)] ! Sara buna salajencelor [flo] Aileene...Alexandre...(22-sept'99) [url="http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/aileene68/my_photos"]amintiri[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara fetelor! Bianca ce ma bucur ca ai reusit in sfarsit sa scrii. aileene -18 kg? In cat timp? Hai baga detalii ca mor de curiozitate. Eu as avea nevoie sa scap de vreo 20 kg. Insa pana acum nu am reusit. Am dat jos de 2 ori cate 10 dar de fiecare data le-am pus la loc.[bang] Va [pup] ne mai auzim. In sfrsit maine am sa dorm si eu mai mult. Sper sa nu se trezeasca Andrei inainte de 8 ca il belesc. Ca de o saptamana trezirea e la 5,30 si ma resimt. Dar maine belferesc pana la 8 apoi incep alte doua saptamani de nebunie. Astept vacanta mare! Asa ca in cantec (ce mica'i vacanta mare, si ce dor mi-era de ea............) (va las pe voi sa fredonati restul [:D], ca eu nu am voce deloc) Va tzuc si va doresc tot binele din lume. Ioana va tinem pumnii in continuare. Adriana sa stii ca m-am uitat la poze. Sun superbe. Dar ce apa curata. Doamne se vede fundul apei atat de clar. Chiar ca e un colt de rai acolo. Oare vom ajunge si noi vreodata? Pana una alta va multumim voua care calatoriti ca impartasiti cu noi din aventurile voastre exotice. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sara buna!!!!!!!!! aileene[flo]si mii de [pup][pup]. giulia, acu intrebai colegu.str de care zici tu nu e in zona hotel meses, dar de pe strada asta poti ajunge la hotel.dar oricum zona de case de pe aceasta strada e super.[zalauancelor str e cea unde e magazinul copiilor].ooooooooooo si republicii e super super.bine ca nu-ti bagar pe gat sarmasu.hai ca mai e putin pana la marea intalnire. cami,, tu mai ai cu renovatul? oti si la BAC, esti bagata? sper ca esti o supraveghetoare exigenta.am auzit niste chestii urate care s-au intamplat la zalau.is socata. fetelor da miha nemtoiaca pe unde e? va tzuc da mai viu.......... Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fete dragi!!!! Aileene, waw sa dau pe spate, 18kg BRAVO!!!! sSincere felicitari-le meriti pe deplin! Ai avut , ma gandesc , o motivatie puternica, eu insa sunt mai lasa-ma sa te las[bang]! Nu realizez cat sunt de mare decat dupa pozele la mare[:D] si atunci zic , gata nu se mai poate[bicla]! Si...ma tine doua saptamani ca dup'aia iar scap intr-un croissant[bang] sau o cutie de inghetata[bang]! Totusi sa multumesc lui Dumnezeu ca am arderile bune ca la cat bag... Ioana , doamne ajuta sotzului tau! Ne gandim mereu la el ca trebuie sa se faca bine! Ajuta-i Doamne! Bia, bine revenisi[bis]...mama lui de virus! Da, strada asta mi-au zis ca e pe langa hotelu Meses, acu mai e putin si oi vedea cu lunetele proprii[:D]! Ne-au spus ca vom visita vreo 4-5 case , asa ca sper ca avem de unde alege! Cami, ce mai e prin USA? Cum e vremea la tine? Adriana, esti ok, ce-ti fac fetitele? Abia astept sa le cunosca si Calinu meu! Otilia, odihna placuta si vino sa ne mai povestesti! Hai pup toate fetele si sa ne vedem cu bine! Si revin...[bonjovi] Doamne cu puterea Ta, ajuta-i micutei Diana sa se faca bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...