Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Salajence ( p.29 )


Recommended Posts

am revenit..................... miha din jermanika , ai ajuns la romanika? da un semna.saluta frumos .asa pe ardeleneste. cami cate zile mai ai pana la "liberare"?si cu jobul tau cum ramane?te muti sau ce faci? ai permis de conducere? sau o iei zilnic pe jos[asta in cazul in care ramai la acelasi job][:D]? ca deja ai antrenament. otilia, unde-i chicineta cu produse q........???????baga un tdesen sau ezplica sa priceapa si blonda[batcap]. adriana , si totusi cate nopti mai dormiti in ro pana mergeti in concediu[:D]? acu sa viu cu vesti despre clanul meu[:D].suntem ok .tudor asteapta vacanta , desi eu nu , ca-s sigura ca iar sare calu cu telefonul, ca doar trebuie sa comunice cu fata.matei e o figura , incet incet ne dezlegam limbutza.zilnic face ceva nou.avem probleme cu scutecul si olita.vrem fara scutec si la olita doar cand sunt uzi pantalonii.se catara peste tot , dar in special pe masini .se urca pe bara din fata si tusti pe masina.va dati seama ce lacrimi avem cund il iau.eu cu colegu avem "baiuri" cu casa .deja ne stresam la culoarea exterioara a casei, la zugravirea in interior, la amenajat si alea alea.mno , da-i OK .el sarcu ma aproba .tot imi zice : draga , eu nu ma bag .facem cum vrei tu.mno si asa ca mie mi tare greu in privinta asta.am lins la reviste si am intors netu pe dos.cate vad le vreau pe toate.da unde ? ca nu am o mie de case. va las cafelutza pregatita in termos pe masutza. Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ioana , ma bucur si eu ca totul e inspre bine si se reface incet dar sigur Calin . Sa dea DD ca totul sa se termine odata .... ma repet , daca ai nevoie de ceva scrie si te ajutam cu mare drag ... Tinem pumnii pe mai departe ca totul sa decurga normal !!! Bianca noi vom pleca joi seara inspre Grecia si revenim in tara pe data de 12 iunie . Te rog sa-mi spui daca ma poti ajuta cu treaba despre care am pove la tf. , daca nu sa ma gandesc la altceva .... ms... [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/my_photos"]albumele noastre [/url] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/album?.dir=/60b5re2"]vacanta in Grecia[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele mele am ajuns duminica in simleu. va pup si mai revin mihaela si Dennis 20.09.2005 [url="http://www.onetruemedia.com/shared?p=23f95f74bca9bef4cfc0fa&skin_id=5&&utm_source=otm&utm_medium=text_urlurl"]dennis[/url][copil] [url="http://good-times.webshots.com/album/558084958gOFXOI?vhost=good-times"]Dennis-puiu [/url][bibe] [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=243eebabe6e91c82714dd9"]simleu silvaniei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fete dragi! E o amre incantare si chiar mi-ati descretit fruntea cu mesajele voastre! Ioana ma bucur ca, Calin e mai bine, sa-i ajute BunulDumnezeu sa treaca cu bine si daca ai nevoie de ceva aici sunt! La noi e frig, da frig fetelor de lumea si-a scos canadienele! E frig si in casa si e umezeala si se anunta toata saptamana asa:( Ale mele fete dragi au plecat si sunt toata ziua singurica ca un cuc, abia astept sa treaca si lunile astea si sa ne intoarcem in Romania:)) Bia bafta la amenajarea casutei, abia astept s-o vad! Miha, sedere frumoasa in Romania:) Anacezara, concediu placut ! Santate la toata lumea si mai revin[il] mami de Calin rasfatzat:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia][hia] mai este cafea?????????? hai ca va servesca cu [cafea] proaspata. fetelor , nu va suparati pe mine.da la cum o cunosc eu pe IOANA nu o sa ne spuna ea ca are nevoie de ceva.asa ca eu propun sa ne mobilizam si sa o ajutam fiecare cum poate . adriana te sun deseara. sa vaz daca rezolv cu DAN. miha, bine ai ajuns in tara.hai cu povesti.cum a fost drumul? denis ce face? va tzuc si mai vin......... Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:(] Era sa ma oftic de necaz, cand am deschis comp.si am vazut ca mesajul ce la-m scris ieri nu "s-a prins". A mai patit careva? No, da nu-i bai, ca mai scriu o data. Ioana, ma bucur ca sunteti mai bine, ne rugam in continuare pentru voi. Bia, sunt de acord cu propunerea ta, hai spune cum. Miha mai intra pe forum, dupa ce iti vizitezi toate neamurile.[8D] Va [pup] si mai vin.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Cafeaua e servita. Poftiti pana nu se raceste. Bia, bluzite (dar nu numai) faine de la Q... am gasit intamplator in piata, acolo unde se vand vechituri, in spate la inspectoratul scolar. Am ramas uimita cate lucruri faine sunt acolo, intamplator am dat peste ele, ca nu prea obisnuiam sa merg in partea aia. Am fost sapt. trecuta la inspectorat si trebuia sa astept catva timp, si din plictiseala am dat o raita. Raita care s-a dovedit extrem de productiva. Acum abia astept urmatoarea incursiune in piata de vechituri din Zalau. Tre sa va repet ca acolo toate produsele sunt noi, cu eticheta pe ele, cu pretul in euro (o bluza care a fost in Germania la solduri cred 14 euro, am luat-o cu 150.000 lei vechi.)Acum cred ca taraba respectiva nu va va fi greu sa o gasiti, avand in vedere ca e fix in colt, in spatele inspectoratului. Va [pup] pe toate, astept sa intrati cu oarice povesti.[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare... Yammy, ce buna cafetuta!!! A dat soarele si pe strada mea, slava Domnului!!! Sa vedem de maine incolo ca iar se anunta ploi si m-am saturatt[bang]. Acu facem lectii ca e prapad la dictare in lb romana, e durere ce mai! Mai fetelor, am luat o carticica de evaluare clsI din Romania si m-am crucit cat poate fi de grea[bang]! Eu nu vreau sa stresez copilu dar nici sa ne ducem bota cu pretentii sa intram in cls IIa, dar cartea aia e infernala sa mor! Ziceti-mi si mie evaluarea finala dupa ce carte se face, ca sa nu-mi chinui copilul dejeaba! Merci si o zi buna sa aveti! mami de Calin rasfatzat:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Giulia, eu zic sa nu stresezi copilu' degeaba. Oricum se va adapta el dupa ce veniti in Ro. Decat sa prinda ura pe scoala si pe invatat eu zic sa il lasi mai lejer. Adica nu balta, sa nu ma intelegi gresit. El trebuie sa stie ca are de invatat, insa nu peste puterile lui. Poate un sistem de recompense ar ajuta. Cat despre carti, eu nu stiu ce sa iti spun, poate Adriana te poate lamuri mai bine, fiind in tema cu Andreea. Dar voi celelalte pe unde umblati?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A plouat toata dimineata, l-am lasat pe Andrei sa doarma cat a vrut, s-a trezit pe la 9 jumate si a zis ca vrea sa mearga la camin la 7! I-am zis ca nu se poate ca deja e 9 jumate si a spus: cum sa fie 9 nu vezi ce noapte e afara? [:D] Ploua cu galeata!!!! Asa ca ne-am dus la camin abia pe la 11! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...