Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici fericite cu mai multi copilasi (10)


Recommended Posts

Fetele mi-a facut sotul o sedinta foto la burtica si am pus cateva poze. Mie mi s-a parut ca au iesit foarte bine, sper sa va placa si voua. Pozele sunt facute acum recent. Eram in saptamana 34!

 

[pup]

EDIT: hi hi hi uitasem sa pun link-ul[:D]

 

http://picasaweb.google.com/shasa18/PozeShasa#

 

Florin 18.05.2002[*]Teodor 01.03.2005[*]BB3 - Petru - 34+

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

LA MULTI ANI TEODOR, MIHAI SI ANDREI!!!!!!!!!!!!!!!! Eliana am vazut pozele, foarte faine, ma gandesc, ca a fost destula agitatie, dar macar ii sarbatoresti pe amandoi deodadata. Am o curiozitate, legat de taierea motului, la noi se taie motul la un an si se pune copilul sa aleaga de pe tava, cum de voi ati taiat motul la 2 ani? Sasha frumoase poze, frumosi copii, frumoasa gravida, chiar superba si spui ca nu mai suporti sa fi cu burta. Sa sti ca nici mie nu mi-a placut gravida, eram fericita ca stiam ca este bebe in burta, dar in rest nu. Sotul tau este fotograf? Face niste poze tare faine, dar nici de fotomodel nu ma plang. Iti doresc in continuare sarcina usoara. Cornelia m-am uitat intr-o zi si la pozele voastre, superbe, tare dulci copilasii. Tu cand ne pui niste poze cu burtica? Iti doresc si tie sarcina usoara in continuare. Marimar ce-ti mai fac copii? Cand pui niste poze sa-i vedem? Mira imi pare rau ca nu va puteti lua vacanta cand aveati planuit, dar tot o sa aveti vacanta pana la urma. Nu uita sa mai pui poze cand mai mergeti pe undeva. Hannen, Nelia pe unde mai umblati? Un cuvant plin de iubire pretuieste atat de mult si totusi el costa atat de putin." N. Iorga [url="http://community.webshots.com/user/mcrmiki"]Familia mea[/url] Miha&Sorin&Bogdan(24.12.2000)&Vlad(17.11.2003)&Alexandru(29.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

shasaid="red"> superbe pozele [olala] Iar tu esti f.f. frumoasa...

 

mcrmiki id="red">eu stiu ca motul se taie de la 1 la 3 ani [:D] Si cum la 1 an erau exact cum sunt acum tunsi [:D] ... ce mot sa le taiem ... am asteptat sa le cresca parul... La Elena am rupt turta la un an, pt. ca nu conta daca are par sau nu... dar la ei chiar n-aveam ce taia [:D]

 

Multumim inca odata pt. urari... astazi mergem la pediatru, sa vedem cat au mai crescut piticotii in ultimele 3 luni [:D]

 

 

 

[foto] Clipe de viata 2008 (ely)id="green">id="size1">


Eliana cu id="blue">Elenaid="red"> (23.10.04)id="red"> Andrei si Mihaiid="green"> (03.03.07)id="green"> | Poze mai vechi, mai noi | Elena – iubita noastra | De 3x... mamicaid="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

katik, ce bine ca mai dai pe la noi si ne povestesti de voi ! sa mai vii!!

 

shasha esti un model de graviduta si pozele/fotograful de milioane!!

 

eliana, ce ai facut cu baietii [q][q], de ce le-ai taiat buclele??????[q][q]

 

noi sintem ok, copiii fiecare cu rutina lui, scoala, gradinita, activitati extrascolare: fotbal, volei, karate, balet si inot. Din 23 martie incepe si Romana inotul, abia asteapta, este ca o broscuta, se simte inlargul ei in apa, ar vrea zilnic la bazin daca s-ar putea [:D]

Avem planificata o mini-vacanta de 11 zile in Cipru in aprilie si abia astept[olala][olala] nu visam decit la soare, apa, plaja [olala], in rest sintem legati de vacantele scolare ....noroc ca Matei are vacanta de Paste chiar in aprilie.

 

-------

mamica fericita de M(2000), M-R( 2004) si MV (2008)

si iremediabil indragostita de Noua Zeelanda

 

..........

Alaptati cit de mult, incepeti diversificarea de la 6 luni si mare atentie la ce alimente dati copilului!

Nu va jucati, repercursiunile in timp pot sa fie iremediabile !

id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))] Adinaid="red"> trebuia sa le tai parul... le-a taiat nasica motul si erau tare cintiti in crestet... si mai mult de atat n-am putut sa-l tai eu... iar la frizerie sigur nu ne intelegeam cu ei... stresam prea tare copiii... asa macar erau la ei acasa... Andrei m-a certat ca l-am tuns... pe limba lor... imi arata parul din cada... si ma bombanea...

Dar cred ca le creste repede... iar or sa aiba bucle [olala]

 

 

 

[foto] Clipe de viata 2008 (ely)id="green">id="size1">


Eliana cu id="blue">Elenaid="red"> (23.10.04)id="red"> Andrei si Mihaiid="green"> (03.03.07)id="green"> | Poze mai vechi, mai noi | Elena – iubita noastra | De 3x... mamicaid="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MCRMIKI ma bucur sa vad ca nu sunt singura care simte asa vis-a-vis de sarcina! Vorba sotului meu: Te plangi ca nu iti place sa fi gravida. Pt. o femeie care nu se "omoara" dupa perioada de sarcina ai fost cam mult graviduta[:D] Da am fost fiindca mi-am dorit multi copii dar ar fi fost mai simplu daca ii tinea altcineva in burta si eu doar ii nasteam si ii cresteam.... Va multumesc foarte mult de aprecieri fetelor, adevarul este ca si mie imi place cum au iesit. Si da, sotul meu este fotograf[flo] Florin 18.05.2002[*]Teodor 01.03.2005[*]BB3 - Petru - 35+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iarasi a ajuns subiectul pe pagina 3.

Ce mai faceti? Cum v-ati sarbatorit de 8 martie? Noi am iesit sambata seara intr-o discoteca cu mai multi prieteni si a fost tare bine, am dansat intr-una. Mai greu ieri, caci copii erau fresh de dimineata si nu m-au lasat sa dorm. Ieri am fost la o zi onomastica si cand ne-am intors am dat pe la piata si sotul meu a cumparat flori la fiecare sa-mi ofere de ziua mamei. Au fost tare draguti, am primit si felicitari facute de ei la scoala si gradi, poze de 8 martie. Ce sa zic, sunt o femeie tare iubita![:)][:)][:)]

 

Un cuvant plin de iubire pretuieste atat de mult si totusi el costa atat de putin." N. Iorga

Familia mea

Miha&Sorin&Bogdan(24.12.2000)&Vlad(17.11.2003)&Alexandru(29.09.2006)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am primit de la mandra o bratara facuta la gradi din paste colorate puse pe o sarmulita... e primul meu cadou de 8 martie de la cei mici ... deocamdata doar de la Elena [:)]

 

Altfel, n-am facut nimic deosebit... noi suntem virusati... asa ca am stat acasa...

Elena a avut doar ceva muci si a trecut, dar baietii sunt ceva mai rau, tusesc pe langa mucii aferenti... si mi-au dat-o si mie [bang]

 

Sper sa-si revina cu oscilo si sirop de tuse... daca nu, pana maine mai le dau voie sa vad ca's mai bine, altfel mergem la pediatru... au trecut aproape 3 luni fara antibiotic, ceea ce pt. noi este record [:D] ... era cazul sa mai faca si ei ceva...

 

 

 

[foto] Clipe de viata 2008 (ely)id="green">id="size1">


Eliana cu id="blue">Elenaid="red"> (23.10.04)id="red"> Andrei si Mihaiid="green"> (03.03.07)id="green"> | Poze mai vechi, mai noi | Elena – iubita noastra | De 3x... mamicaid="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mamici pe unde umblati? Iar am ajuns la pagina trei? Hai sa va aduc inapoi pe prima pagina cu niste vesti bune[:D]Am fost ieri la eco si bebe Petru are dea 3 kg, este cu 2 saptamani mai dezvoltat decat UM. Am plecat de acolo plutind de fericire[olala]. Dr. a spus ca poate sa vina in orice moment insa la fel de bine poate sa stea ca si ceilalti pana aproape de 42 de saptamani. Vai de fundu meu[:D]la propriu. Acum cand o fi este bine venit....sanatos sa fie. Va pupic mamici. Sper sa va zic ca a venit momentul sa scoateti niste agitate pe la inceputul lui aprilie. Nici mai devreme nici mai tarziu [pup] Florin 18.05.2002[*]Teodor 01.03.2005[*]BB3 - Petru - 36+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

SAsha esti pe ultima suta de metri. Pai sa ne dai de stire cand sa scoatem agitatele. Eliana cum mai sunt copilasii? ...aici nu se stie de 8 Martie. ei sarbatoresc ziua mamei in ce-a de-a doua duminica a lunii mai. Atunci se pregatesc copilasii la gradinita cu cate un cadou facut de ei pentru mamici. Eu am fost la o intalnire a catorva romance de prin prejur. a fost frumos. am mancat bine si am stat la taclale..........s-a si dansat[:D],dar drept sa spun muzica po****ra olteneasca nu prea e de mine. A doua zi copilasii mi-au facut un cadou. au desenat pe o foaie un buchet de flori, binenteles ajutati de tatic. Oricum ei erau tare mandrii de opera lor. Noi am rezolvat-o[:D]. Pe 28 martie plecam sper casa. Nu am reusit in mai, plecam acum cand sunt 2 sapt vacanta de primavara. sunt happy. [pup] Mira mami de DAVID(15.08.2002), DARIA(20.11.2004), si SELINE(07.02.2006) [url="http://picasaweb.google.com/miraklucker/SkiferienSudtirolIan09#"]Poze noi.....cu noi[/url]
Drei dinge sind uns aud dem Paradies geblieben: die Sterne der Nacht, die Blumen des Tages und die Augen der Kinder
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...