Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

relatii online


Recommended Posts

un prieten de-al nostru si-a cunoscut actuala sotie pe net .. s-au vazut, s-au placut si dupa cateva luni au facut logodna. in 2004 s-au casatorit si acum au 2 copii, baietelul de 4 ani si fetita de 2 jumate. la ceva timp dupa nunta, am intrebat-o daca nu i-a fost teama ca da peste un dement .. si mi-a spus ca nu, ca a simtit ca e ok tipul .. si un fost coleg de serviciu si-a gasit fericirea pe net (asta acum vreo 3 ani) .. 42 de ani, divortat, fara copii .. a cunoscut-o pe fata asta (unde mai pui ca era si plina de bani) .. acum au o fetita de un an, dar nu stiu sigur daca s-au si casatorit. cred ca depinde de noroc .. eu una nu stiu daca as avea curaj .. Elena [mamica] de [copil] Eva Maria (14.01.2008) [url="http://b1.lilypie.com/BMmLp2.png"]Eva creste mare[/url] [url="http://community.webshots.com/album/567164469eoCokv?start=72"][foto] Eva[/url] [url="http://www.youtube.com/user/ellena2006"]Eva filmulete[/url] [papica] [url="http://foodmania.ro/index.php"]papa bun[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 32
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Normal ca daca nu cunosti persoane apropiate care sa se fi cunoscut in acest mod, poti avea impresia ca totul nu e decit o iluzie. Pt mine a fost o experienta de a cauta pe cineva pe Net in urma unor postari pe acest site, unele din ele asa isi gasisera viitorul sot . Le multumesc celor care cindva imi dadeau curaj [flo][pup] Apoi a fost indemnul unor amice, una din ele care s-a si maritat dupa ce si-a cunoscut perechea pe Net. Insa ea era f. calculata si nu isi dorea decit sa se casatoreasca, in conditiile in care dupa ani buni de cautari nu gasise pe nimeni. Ce legatura are insa viata altora cu tine si cu viata ta? Sau ce sanse sint ca si tie sa ti se intimple sa intilnesti persoana potrivita pe Net? Ca sa reusesti cred ca: - iti trebuie incredere in propria persoana, dar si in oamenii din jur; - curaj sa nu te dai batut/a dupa primul esec; -determinare sa incerci din nou; -energie si perseverenta ca oricind poate apare cineva care sa iti devina drag; -sustinerea familiei si prietenilor; -noroc-in viata norocul iti aduce uneori ceea ce nu obtii dupa luni sia ni de eforturi Si eu am incercat acest mod de interactiune cu persoane masculine, cu tipi mai mult sau mai putin potriviti si desi m-am vazut cu destui in viata reala, de fiecare data exista o diferenta intre ceea ce ei spuneau si cum se comportau. Nu am avut experiente neplacute, dar nu a existat nici macar un momet sa ma simt atrasa de ei, sa vad in ochii lor vre-o admiratie sau curiozitate, nici curtoazie, nici sentiment nimic. Decit intrebari stereotipe si raspunsuri la fel. Poate nu a fost vina lor. Poate ca eu nu am crezut si nu pot crede in indragostiri fulgeratoare la prima vedere dupa niste conversatii pe mess sau mail mai mult sau mai putin interesante. Ori daca nu exista dragoste, ce rost are o relatie ? [8**] Iti doresc adeia multa putere sa mergi inainte si sa gasesti un om potrivit pt tine, care sa te faca fericita si alaturi de care sa simti ca traiesti [hia]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...