Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Amantele. Cine sunt si ce vor ?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 49
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Pai ,amanta este o prada usoara ,este o femeie ca si toate celelalte ,dar ii place sa se hraneasca cu himere. Le place sexul ,banii necastigati de ea ci de la amant,ii plac cadourile ,etc. Ce simte? Pai , frustrare cand pleaca domnul gentelman la frumoasa lui nevasta ,ura vis-a-vis de nevasta lui. Cine este? Orisicine care nu are scrupule,este oportunist si in stare sa treaca peste cadavre pt.asi satisface placerile. Oare nu sunt oameni? Ba da sunt, dar nu au respect si demnitate. parerea mea: ar trebui sa se instaureze arderea pe rug a amantelor, precum vrajitoarele . Sophia 2ani [gravi]+15 [fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, copii! Vreti sa va spun o poveste?... pac... Buna seara, copii! Vreti sa va spun o poveste?... pac... Buna seara, copii! Vreti sa va spun o poveste?... pac... Buna seara, copii! Vreti sa va spun o poveste?... pac... Buna seara, copii! Vreti sa va spun o poveste?... pac... Buna seara, copii! Vreti sa va spun o poveste?... pac... Da, daaa, vrem! 1. Amantele nu sunt oameni. Sunt femei. 2. Nici macar femei "ca lumea" nu sunt, altfel n-ar umbla dupa oameni insurati. Deci sunt niste teleleici. 3. Pffff! Cui ii pasa cine e, daca si ce gandeste/simte teleleica? "Hai sa vorbim despre asta. Astept parerile voastre." Yeees! N-a mai fost demult (?) un subiect pe aceasta tema la unu-doi-trei... EDIT: Da' de ce intrebi? [cafea]
Honi soit qui mal y pense...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pac... O iubesc pe Qsar! pac... Am iubit-o si inainte de asta! Pac... Nu o iubesc doar cand nu inteleg cum evalueaza subiectele :-)) Pac! lol, tu ce secrete ai? Il stii p-ala cu balconul? Da' p-ala cu ceapa il stii? Si? de altfel? Ce mai simti tu?
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !
Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitzã" :-)) - din jurnalul unei mãmici de bãietel.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa nu le ardem de tot... ca nu-i uman. Doar infierate nitel cu un crin pe umarul stang... sau macar litera A... Edit off-topic: De unde pot cumpara un bidon de 10 litri de catran? Ca de fulgi ma descurc. Multumesc de info. [cafea]
Honi soit qui mal y pense...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Q, cred ca e o definitie foarte simplista. Am sa vorbesc aici strict despre mine. 1. Nu am condamnat niciodata o femeie care "umbla"(ghilimelele, bata-le vina) cu un barbat insurat. De ce ar fi ea mai de condamnat decit barbatul insurat? Daca barbatul meu ar umbla cu alta, l-as lua pe el la intrebari. Si apoi as privi in farfuria mea, sa vad ce pute acolo. Si ajungem iar la eterna constanta, ca mereu e vina a doi soti cind ceva nu merge. 2. Nu, pt. ca nu e cu nimic mai speciala decit alta femeie. Ce simte? Se simte iubita cind barbatul e la ea, si parasita cind el pleaca, se simte probabil singura de Sarbatori, la weekenduri. E increzatoare cind el ii promite marea cu sarea si dezamagita atunci cind el nu se tine de cuvant, dar, apoi il crede din nou si din nou. 3. Cine e? Poate fi oricine, eu sau tu, cine spune ca nu i se poate intampla, nu e realist. Sigur ca sunt persoane carora nu li se intampla, dar nu li se intampla pt. ca rationeaza, daca ar lasa sa primeze emotia si nu ratiunea, li s-ar putea intampla si lor. Deci raspunsul e: DA, sunt si ele oameni. Asta e parerea mea sincera. >>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ionica parerea mea: ar trebui sa se instaureze arderea pe rug a amantelor, precum vrajitoarele .
[:-)))][:-)))] Daca as afla ca al meu borbat are o amanta, mi-as pune intrebari mie prima data: ce nu merge? ce are aia si eu nu? ce-i da aia si eu nu? Pentru ca daca o relatie merge bine, si sotul meu e sanatos la cap, nu se incurca cu o amanta...dar de ce dati vina doar pe ea? el nu tot pe acel rug ar trebui ars? Si sa vorbim si despre amanti nu doar despre amante! de ce doar amanta e de condamnat? ea poate n-are obligatii acasa, sau poate nu stie ca tipu-i insurat...in schimb el, pacatosu[:D] stie cu siguranta ce si cum... Am cunoscut o tipa care era obsedata de politai, zicea ca-i e totuna daca-i insurat sau nu, cata vreme poarta uniforma...nu stiu daca pana la urma i sa implinit visul de-a se casatorii cu un politai...adica zicea ca daca trebe sa-l separe, nu-i e mila de nevasta, nevasta sa lupte daca-i tare...pai pt asa fel de barbat merita luptat? Dbunny si [copil] Daniel [url="http://www.flickr.com/photos/dbunny/sets/"]poze Daniel[/url] I never said it would be easy, I only said it would be worth it...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu mai intai, asi castra barbatul care are o relatie extraconjugala si pe urma i-asi da putica la amanta sa o manance daca tot zici ca arsul pe rug este prea dur.
Citat:
citat din mesajul lui qsar
Eu zic sa nu le ardem de tot... ca nu-i uman. Doar infierate nitel cu un crin pe umarul stang... sau macar litera A... [cafea]
Honi soit qui mal y pense...
[:D][:D] Sophia 2ani [gravi]+15 [fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ionica Le place sexul ,banii necastigati de ea ci de la amant,ii plac cadourile ,etc. Ce simte? Pai , frustrare cand pleaca domnul gentelman la frumoasa lui nevasta ,ura vis-a-vis de nevasta lui.
Ce-au a face banii? Este vorba de amanta sau prostituata? Frumoasa lui nevasta? [:D] Dbunny si [copil] Daniel [url="http://www.flickr.com/photos/dbunny/sets/"]poze Daniel[/url] I never said it would be easy, I only said it would be worth it...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ionica
Eu mai intai, asi castra barbatul care are o relatie extraconjugala si pe urma i-asi da putica la amanta sa o manance daca tot zici ca arsul pe rug este prea dur.
Citat:
citat din mesajul lui qsar
Eu zic sa nu le ardem de tot... ca nu-i uman. Doar infierate nitel cu un crin pe umarul stang... sau macar litera A... [cafea]
Honi soit qui mal y pense...
[:D][:D] Sophia 2ani [gravi]+15 [fetita]
Pai vezi, poate asta e problema cuplului, ca nevasta ii spunea ca are putica, si amanta ii spune ca e ditai salamu. >>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...