Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Amantele. Cine sunt si ce vor ?


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Yasmine
Citat:
citat din mesajul lui ionica
Eu mai intai, asi castra barbatul care are o relatie extraconjugala si pe urma i-asi da putica la amanta sa o manance daca tot zici ca arsul pe rug este prea dur.
Citat:
citat din mesajul lui qsar
Eu zic sa nu le ardem de tot... ca nu-i uman. Doar infierate nitel cu un crin pe umarul stang... sau macar litera A... [cafea]
[:D][:D] Sophia 2ani [gravi]+15 [fetita]
Pai vezi, poate asta e problema cuplului, ca nevasta ii spunea ca are putica, si amanta ii spune ca e ditai salamu.
[:-)))][:-)))][:-)))] Dbunny si [copil] Daniel [url="http://www.flickr.com/photos/dbunny/sets/"]poze Daniel[/url] I never said it would be easy, I only said it would be worth it...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 49
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Yasmine
Q, cred ca e o definitie foarte simplista.
Nuuuu. E bascalie. Ieftina, recunosc. Daca subiectul ar asta avea 5% sanse sa fie serios si macar 1% sanse sa nu se transforme (in buna traditie a subiectelor despre amante) intr-un scandal de balci, zau ca ma abtineam. Dar... Si-n plus, nu-mi placu cum se puse problema (sic!). Edit: Imi mentin parerea - rugul e prea mult! Fieru' rosh, [url="http://www.metropolis.ro/img/db/product/000/317/424940l.jpg?ts=1133168097"]litera stacojie[/url], catranu', mi se par mai potrivite. [cafea]
Honi soit qui mal y pense...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acu sa-mi fie cu iertare, dar nu inteleg cine pe cine ia in balon aci. Cea care a deschis subiectu pe restu lumii, sau restu lumii pe amante, sau amantele pe neveste. Mi se pare explicatia un pic trasa de par, dar ... mea culpa. Si daca moderatorii stiu ca sunt subiecte "in bascalie" de ce nu sunt moderate? >>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neee! Nimic atat de complicat. Eu fac bascalie. De genul asta de subiecte generice, tip sondaj. Putea sa fie foarte bine "Hai sa vorbim despre sfarsitul lumii. Ce parere aveti?" sau "Hai sa vorbim verzi si uscate. Voi ce credeti? O fi bine?"... Si pentru bascalie si off-topic s-ar putea sa incasez un triunghi stacojiu :)) [cafea]
Honi soit qui mal y pense...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Daca as afla ca al meu borbat are o amanta, mi-as pune intrebari mie prima data: ce nu merge? ce are aia si eu nu? ce-i da aia si eu nu?
Bancul zilei: Intr-un azil de batrani un mosulet pusese ochi pe o babuta care se aseza mereu pe aceeasi bancuta in parcul azilului. Se apropie incet incet de ea, incep sa flirteze, se intalnesc zilnic pe aceeasi bancuta. Intr-o buna zi nu apare mosuletul la intalnire. Babuta asteapta o bucata de timp, dupa care decide sa se retraga. Mergand il vede pe o alta banca altaturi de o alta babuta. Furioasa incepe sa-l ocarasca:"Nenorocitule, ai alt flirt! Tradatorule! Ce are ea si nu am eu!" El raspunde calm:"Parkinson!" [:D] Cadoul potrivit pentru o femeie? Descopera-i feminitatea! Cadoul potrivit pentru un barbat? Apreciaza-i masculinitatea! Cadoul potrivit pentru un copil? Lasa-i copilaria!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

un rabin primeste cadou o papagalita. o duce acasa si ea incepe sa tipe: - sunt o curva! sunt o curva! un elev ii spune ca el are doi papagali foarte evlaviosi care se roaga toata ziua si daca i-o da lui o perioada o sa se dezvete sa vorbeasca asa. ok. papagalita ajunge in colivie cu cei doi papagali si tipa - sunt o curva! sunt o curva!. la care unul din papagali ii spune celuilalt - vezi fraiere, ti-am zis eu ca rugaciunile noastre vor fi ascultate!!! [gravi]28+ cu [baietel] T. Carol [ruga] sa fii sanatos pana la 40+ iubi lui mama http://bd.lilypie.com/z4XWp3.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...