Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Amantele. Cine sunt si ce vor ?


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1 ps- ha, si zici ca te-a iertat ca ai subtilizat bicicleta?[:D]
draga, era un banc [:D].
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !
Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitzã" :-)) - din jurnalul unei mãmici de bãietel.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 49
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui denizel
Citat:
citat din mesajul lui gabriella1 ps- ha, si zici ca te-a iertat ca ai subtilizat bicicleta?[:D]
draga, era un banc [:D].
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !
Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitzã" :-)) - din jurnalul unei mãmici de bãietel.
[:D][8D][flo] [url="http://www.hasthelargehadroncolliderdestroyedtheworldyet.com/"]Acceleratorul de particule (LHC) a distrus deja lumea?[/url] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele. ajutati-l pe Bogdanel! http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=114245
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna!prin liceu am avut si eu o prietena simpatica.avea 17 ani cand a mers intr-o vara la mare.acolo l-a cunoscut pe EL;mai mare decat ea cu vreo 7 ani,frumos,galant,atent,respectuos...cemai bun de pus la rana.si-a petrecut vacanta cu el si imi povestea la tel despre minunatia de barbat cu care era.s-a indragostit.inainte sa plece ea i-a dat nr de tel;el nu si i-a zis ca e insurat.i-a cazut cerul in cap si si-a propus ca nu va mai avea ce discuta cu el.a suferit cumplit.dupa o luna a sunat-o si ce credeti ca a facut ?s-a dus...si a tinut-o asa timp de 3 ani sau aproape trei:el o suna cam la o luna si ea nu rezista tentatiei si se ducea.am dus munca de lamurire cu ea si spunea ca nu se poate abtine.nici macar sexul nu ii placea,nu o ducea in vacante si nici nu cheltuia cu ea bani deloc.toate sarbatorile si le petrecea singura si cu toate astea nu renunta.de ce?nici ea nu stia.a intalnit intr-o zi un tip minunat de care s-a indragostit si care o iubea si a reusit sa renunte la ala. acum si eu sunt casatorita si nu cred ca ma intereseaza povestea amantei cu toate ca atunci sufeream alaturi de prietena mea si nu ma gandeam la sotia tipului...nu ma intereseaza daca are suflet sau nu,daca e frumoasa sau nu...m-as gandi numai la suferinta mea.si as avea o ura fata de ea cum n-am avut fata de nimeni. mami de [baietel]andrei 08 MAI 2008 cand tu arati cu un deget,trei degete arata spre tine. http://community.webshots.com/user/moruna25
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui denizel
Cand eram mica, ma rugam pentru o bicicleta. Apoi mi-am dat seama ca Dumnezeu nu lucreaza asa, deci am furat o bicicleta si m-am rugat pentru iertare. [:D] Yasmine, stii ce nu suport eu? Lipsa de scrupule si lipsa empatiei. Mai ales lipsa empatiei, pentru ca empatia este egala cu respectul. Cum trebuie sa fie o individa care sa aiba atata lipsa de empatie (respect!!!!!), incat sa intre cu "problemele" ei pe aceasta sectiune, unde, cele mai des discutate sunt suferintele pricinuite de adulter?
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !
Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitzã" :-)) - din jurnalul unei mãmici de bãietel.
Acuma oi fi mai superficiala in citire, dar unde scrie ca cea care a deschis subiectul este amanta? Poate este fiica unei amante. Prietena mea cea mai buna este avocata, si mi-a povestit un caz, cind a fost la deschiderea unui testament, insotind sotia si fiica raposatului. La notar a mai aparut o doamna nitel mai tanara decit sotia raposatului, cu fiica ei, de aceeasi varsta cu fiica legitima a raposatului. Vaduva a suferit socul vietii ei, mai ales ca cele doua femei, vorbind apoi, in prezenta prietenei mele, au desoperit, ca au fost in paralel in viata celui mort pe parcursul a 23 de ani, fara ca una sa stie de alta, fara ca amanta sa stie ca era casatorit. Munca lui era de asa natura, ca i-a permis sa jongleze doua familii. >>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mey, autoarea sufera (in general de grija altuia )si vrea sa afle neaparat care e parerea celor mirositoare a ceapa calita ,a celor care -si mai permit sa ceara din cand in cand (chiar si socoteala), critica, jigneste, nu doarme si fuge la primul tipat al copilului,mai are nervi, probleme, oboseli, vase de spalat, copii de schimbat, dus la gradi/scoala (citat din Ripley)si voi nemiloase si nesimtitoare la problemele femeii veniti cu/la povesti despre altele.Pe autoare o framanta "nevoia " de cunoastere si voua va pasa la 5 metri.In loc sa -i dati femeii un sfat ,o povata sunteti rele,rele ,rele ,egoiste si tineti totul numai ptr voi.Of,of,of..[:D] io zic sa deschidem topic "sfaturi ptr amante" si sa le invatam cum sa se pazeasca de niscavai vitriol..cica asta vindeca de urmele lasate de varsat de vant[:D] [url="http://www.hasthelargehadroncolliderdestroyedtheworldyet.com/"]Acceleratorul de particule (LHC) a distrus deja lumea?[/url] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele. ajutati-l pe Bogdanel! http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=114245
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am si o intrebare si o nelamurire in acelasi timp. s-a scris despre amante, s-au deschis la topicuri, fara numar, fara numar, unii le-au injurat, altii le-au compatimit, ca nu este vina amantelor ci a sotilor care se incurca cu asemenea persoane, ca de fapt sunt vinovati amandoi, etc. ca lista mai poate continua. Chiar persoana care a deschis acest topic nu s-a lamurit inca? ce vrea de fapt de la viata noastra? Sau sunt unele persoane care deschid un subiect, noi scriem, ne injuram, injuram, ne contrazicem si acele persoane care au deschis subiectul nu mai dau nici un semn de viata, nici ca multumesc ptr sfaturi, nici ca va contrazic in nu stiu ce idei si pareri, nimic. Dar sa mai asteptam putin ca poate nu ii merge net-ul sau nu o fi avut timp sa raspunda sa dea mai multe lamuriri, sa fim totusi ingaduitori. AURA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1 io zic sa deschidem topic "sfaturi ptr amante" si sa le invatam cum sa se pazeasca de niscavai vitriol..cica asta vindeca de urmele lasate de varsat de vant[:D]
Da' direct la ZZ, nu? ca ala cu divortul s-a cam perimat [:D] Ripley, mami de Ana(10.11.2005) si Iris(10.10.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu-ti inteleg rautatea. Si eu miros a ceapa calita, si eu dau fuga cand imi plange copilul. Si daca imi pasa de ceilalti unde e problema ? Din tot ce ai scris eu vad egoismul din tine si faptul ca nu dai 2 bani pe cei din jurul tau pt ca tu esti cea mai desteapta si cea mai corecta. Inchideti subiectul, am aflat ce era de aflat. Cat despre vitriol, nu ar fi rau sa-l incerci,poate se mai reduce din rautate. Sa aveti parte de tot ce va doriti in viata dar nu uitati niciodata ca, daca aratati pe cineva cu degetul cat de curand s-ar putea sa-i luati locul. Nimeni nu moare virgin. Viata i-o trage fiecaruia cel putin o data.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...