Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce gatim azi (51)


Recommended Posts

Wow fetelor, bine v-am gasit! Ce de bunatati Osna, acum ma dau pe site-ul tau. Si am si decis niste painici [flo] Eu salata de boeuf ca fac supa de gaina cu taietei, si cuget la un ciolan ca dupa ce am vazut poza mor aici de pofta. Ripley, mami de Ana(10.11.2005) si Iris(10.10.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui nikole
In tigaia incinsa, torn putin ulei de masline, carne de pui(folosesc pulpe dezosate ptr acest fel) taiata cubulete, impreuna cu morcovul taiat rondele. Imdeiat ce puiul este gata, adaug ceapa taiata in 6 pe lung,vinete taiate rondele,varza chinezeasca(lunga), oua de prepelita fierte, boabe porumb, brocoli. Le calesc la foc mare impreuna cu ulei de susan si sos soia. In 10 minute e totul gata. legumele trebuie sa fie crocante dar gatite in acelasi timp, e un deliciu.
am adaptat putin reteta ta, in loc de pulpa de pui, am folosit piept de pui, am adaugat ardei gras rosu si am scos ouale de prepelita. A iesit intr-adevar un [url="http://good-times.webshots.com/photo/2244077250085350774snXYZC"]deliciu[/url]! Alia, puiul Alexis si argintul-viu Vladut
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...