Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mesaje subliminale, ce fac altii cu mintea noastra


elenac81

Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui kariguld
Citat:
citat din mesajul lui Ripley Putem posta la greu subiecte: ce credeti ca veti face daca leul ajunge la 10 ron = 1 eur, ce veti face daca maine ploua cu broaste, cum vedeti incalzirea globala, ce va face nefericiti, unde ne este mai bine, etc..... sunt atat de multe si de generale incat, scuza-ma dar te-ai pus singura la "gazeta de perete"
acelasi raspuns, b.nica, cu mentiunea ca uneori ti-am mai cerut explicatii, in legatura cu vre-un subiect de-al tau, "neanteles" de mine si nu am primit...ni'k! Kari dragostea care nu se exprima in fapta, nu este dragoste!
Nu ti-a trecut prin minte ca poate am considerat ca nu merita efortul?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 88
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Ripley
Lady, pai nu vezi ca religia e nasha tuturor reclamelor destructive si un eventual ateism e raul major in viziunea autoarei topicului? Ca ea acolo voia sa ajunga, eu sincer as mai lasa-o sa bata campiile ca asa idei original-aberante n-am citit demult. Ripley, mami de Ana(10.11.2005) si Iris(10.10.2007)
Vaz vaz,cum oare sa nu vaz,numai ca , cata rabdare sa mai am si eu? Deci,un sfat,Elenutza: daca vrei sa ataci o anume chestiune,fa-o dom´le direct nu dupa visini,ca ametim. Care-i deci baiu´cu reclamele astea de ne spala creieru`?Ce are a face colgate cu religia? ´´hamburgerul´´[:D]domnului L are mesaje subliminale?Dar MISA are?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui b.nica
Citat:
citat din mesajul lui kariguld
Citat:
citat din mesajul lui Ripley Putem posta la greu subiecte: ce credeti ca veti face daca leul ajunge la 10 ron = 1 eur, ce veti face daca maine ploua cu broaste, cum vedeti incalzirea globala, ce va face nefericiti, unde ne este mai bine, etc..... sunt atat de multe si de generale incat, scuza-ma dar te-ai pus singura la "gazeta de perete"
acelasi raspuns, b.nica, cu mentiunea ca uneori ti-am mai cerut explicatii, in legatura cu vre-un subiect de-al tau, "neanteles" de mine si nu am primit...ni'k! Kari dragostea care nu se exprima in fapta, nu este dragoste!
Nu ti-a trecut prin minte ca poate am considerat ca nu merita efortul?
pentru mine oricum nu conteaza, dar daca vrei sa te faci inteleasa si sa nu te mai simti pusa la gazeta, cred ca ar trebui un minim de efort. si daca as fi singura care nu pricepe, se plictiseste, nu ghiceste gandurile...etc...etc...dar ti-au spus-o atatia...deci.... Kari dragostea care nu se exprima in fapta, nu este dragoste!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor n-aveti unde va parui?[:D] Moama ce subiecte imi stau in virful deshtelor...sa scriu?sa nu scriu...sa...sa nu..? Mai bine scuip in sin si ma duc sa invirt o zacusca,mi-or pieri ele "probleme ieczistentiale"[:D] Hannen [9cer]mamica de trei printzese Amira[zana] Israa[majoreta] Inas[iepu] [url="http://www.flickr.com/photos/moodyamira2"]Pozici[/url] [url="http://www.flickr.com/photos/moodyamira2"]Noutati[/url] [url="http://www.flickr.com/photos/moodyamira2"]Amira scolarita[/url] [url="http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=30f78e9baad27e25a5c2d1&utm_source=otm&utm_medium=text_url"] la joaca si undokai[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui sorana
Ok, am inteles. Legatura intre Colgate si "Sufletul Credintei" e MISA. In afara de asta trebuia sa mai inteleg si altceva din topicul asta? Sorana si Monica (6 ani)
cred ca nu! doar daca nu e vre-un mesaj subliminal, ascuns pe aici! Kari Si iata secretul meu, unul foarte simplu:numai cu inima poti vedea ce este drept, pentruca esentialul este ascuns privirii!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...